free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problemy z przedwczesnym wytryskiem...dodatkowo moj czlonek nie jest taki twardy jak kiedys....dosyc nietypowy problem ...mysle ze glownym winowajcą jest flutamid(kuracja na flu 3 lata) ...ktorego stosuje 2 razy dziennie z loxonem 4 tabletki na buteleczke....dodatkowo biore dutasteryd co 5 dni...dodatkowo kupilem climax control ktory niby pomaga w takich dolegliwościach ..niestety biorę juz 2 miechy i nic...dawnioej nie interesowalem sie tym problemem, gdyż nie miałem dziewczyny ale teraz jest inaczej..PAnowie co robic? całkowicie zrezygnować z flutamidu ? Pozdro wszystkim !!!

 

kuracja: flut+loxon 5% 2 razy dziennie

dutasteryd co 5 dni

Ru raz dziennie

nizoral w kremie raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stawiam w ciemno na flutamid. Nic nie zrobisz poza odstawieniem albo zmniejszeniem dobowej dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... i po co te finasterydy, flutamidy i dutasterydy...? Ja bym to odstawił.

 

A jakie masz efekty na głowie po tak ekstremalnej kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie... i po co te finasterydy, flutamidy i dutasterydy...? Ja bym to odstawił.

 

Po to żeby zatrzymać łysienie, uzyskać odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion całkowicie odstawić ? juz nie dodawać do loxonu flu? mam nadzieje ze w tedy nic nie poleci bardziej...a moglbyś cos wiecej sie wypowiedzieć na ten temat ?

 

Eryku...no u mnie jest dziwna sytuacja wszystko sie trzyma oprocz tej grzywki tam mam rzadkie wlosy do tego ta linia...no ale co zrobie?...jak juz to faktycznie slabo bedzie wygladalo to zbieram kwit na przeszczep....teraz mam dylemat ...z seksem bez kitu

 

-- 12 lip 2014, 13:04 --

 

Ru bez Flu pewnie tez sobie da rade ?

 

-- 12 lip 2014, 13:05 --

 

po prostu nie chce ..by było jeszcze gorzej a przy okazji korzystać cos z tego życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stosuj np raz dziennie zamiast 2x i sprawdź - po max kilku tygodniach libido powinno ci się podnieść.

Jeśli odstawisz całkowicie, pójdzie jeszcze do góry.

Ogólnie ma znaczenie ile tego lejesz, jak często i jakie stężenie flutamidu ma płyn.

 

Nie odstawiał bym jednak z dnia na dzień, zawsze lepiej robić to stopniowo: np przez 3 miesiące zmniejszona dawka, a potem dopiero odstaw.

Co do zasady im płynniejszy sposób obstawiania, tym lepiej.

Niektórzy dermatolodzy np. takiego fina radzą odstawiać przez rok czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak , jak napisał Lion . Tylko stosuj ten flutamid na noc , a nie rano .

 

PS. Chyba masz mega agresywne łysienie skoro potrzebujesz , aż 4 blokerów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sam się zastanawiam nad dodaniem fluta. Obecnie mam RU, Saba z betha, witaminki i wróciłem do Fina (jego porzucenie i to z dnia na dzień to była istna głupota). Taki arsenał niestety nic nie pomaga. ;/

Doradźcie proszę jak miałbym to rozplanować gdybym chciał dodać fluta skoro dopiero w godzinach wieczornych mam możliwość nakładania czegoś na głowę i to na noc. Fina biorę rano, wieczorem nakładam RU, co 3 dzień Saba kilka godzin po Ru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie kończą kuracje finasterydami, dutasterydami i innymi. Ciekawe kiedy ludzie się obudzą, że ingerencja w gospodarkę hormonalną to o wiele poważniejszy problem niż kilka włosów na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tu nie widzę żadnego końca. Jest tak jak powinno być wg teorii, a skutki działania flutamidu są bardzo dobrze znane od co najmniej dekady. Stosując go, godzisz się na uboki na czas jego stosowania. Nie ma tu żadnych niespodzianek.

 

Stopniowo odstawi flutamid i będzie dobrze, a jak nie to pozostanie na samym RU.

Jednak łysienie opóźnić można czasem nawet o dekady i nie chodzi o kilka włosów, ale o kilka lub nawet kilkadziesiąt tysięcy.

Czy warto? Może nie, ale to jedyne skuteczne środki.

Tylko na reklamach można skutecznie wyleczyć się szamponem DX2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Lion za info sprobuje wiiec zmniejszyc dawke ..tzn bede stosował flut raz dziennie na noc ....oraz zmniejsze dawke tabletek flu o dwie tabletki ...kurde zawsze myslalem ze dut zrobil rewolucje a to nie...to cholerny flut...jest dobry jesli jest abstynencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja ci mówię jak było u mnie, bo miałem podobną kurację. Winien był flutamid - starczyło zmniejszyć dawkę i już fajka do góry, zwiększyła się jakość erekcji (fajka twarda) i pociąg.

Flutamid działa super na włosy, ale jest dobry tylko sezonowo z w/w powodów.

 

Dutasteryd też może powodować uboki, ale przy takich dawkach (tabletka na 5-7 dni) są one minimalne, albo w ogóle.

Ja tam na niego akurat nie narzekam i jestem z niego zadowolony (wspomaga włosy za niewielki koszt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie duta i fina. Są osoby, ktore twierdza, że biora 0,25 propeci i nie maja uboków, na zagranicznych forach czytałem o ludziach, którzy biorą tak małą dawkę co 2 dni, bo np. 1 powodował zbytnie skutki uboczne. O duta nie pytam, bo jedyne co wiem, że zmniejsza dht jeszcze bardziej, ale jak to jest skoro ta dawka zmniejsza DHT o tyle samo (lub na tyle, że nie tracą włosów) to czemu nie mają uboków. Dla mnie to jakiś efekt placebo.

 

1 mg zmniejsza 70%

0,25 zmniejsza 70%

 

mamy tylko 30% dht, a mniejsza dawka nie daje efektów ubocznych?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje. Kiedys btałem 1/3 tabletki propeci - efekt był ten sam jak przy całej - na początku swędzenie sutka.. i juz nie brałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizmu . Niektórzy przy 1,25 nie będą mieli uboków, ale znajdą się i tacy , którzy mają duże uboki przy 0,5 fina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko moje pytanie jest inne.

Jak osoba jedząca 1 mg i mająca uboki może twierdzić, że przy 0,5 czy 0,25 nie ma skoro taka dawka zmniejsza DHT o taką samą ilość jak mg?

 

To jak z saw palmetto. Inhibitor bez uboków, co za idiota to wymyślił, skoro zbija DHT nteoretycznie tak jak finasteryd (wiem, że nie...) to powinien dać takie same skutki uboczne, bo wynikają on nie z tego, że jesz propecie czy proscar tylko dlatego, że redukujesz w organizmie istotny dla niego hormon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się . Taka osoba nie powinna sugerować braku uboków przy mniejszej dawce .

 

Ja stosuje 1,25 fina i uboków nie mam . Mogę także zakładać , że przy niższej dawce też bym uboków nie miał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dermatolodzy np. takiego fina radzą odstawiać przez rok czasu.

 

To chyba zależy ile czasu się brało bo jeśli ktoś używał przez rok to nie sądzę żeby następny rok ostawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można odstawiać? Przecież fin jest w organiźmie tak na poważnie przez kilka dni, a po miesiącu zaczynają wypadać włosy (bo przez te tygodnie są znowu atakowane). Odstawianie tego ma tylko sens jeśli chodzi o zdrowie wątroby i reszty organizmu. Ze względu na włosy to nie wiem skąd oni biorą to info. Macie jakieś badania do tego?

 

Zresztą mnie nic nie zdziwi, kiedyś czytałem, że dermatolog na androgenówke kobiecie przepisał propecie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...