free web hit counter Skocz do zawartości
Leitro87

Ocena i pomoc 19 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i niestety dopadła. mnie androgenówka. Byłem u dermatologa i od paru miesiecy psikam loxon 5% na zakola, a od dwóch miesięcy dorzuciłem nizoral z keto2%. Ojciec w wieku 43 lat ma duże zakola plus przerzedzoną grzywkę, a reszta włosów jest raczej w porzadku twierdzi, że od 10 lat raczej nie było dużej zmiany. Dziadek od strony matki miał idealne włosy aż do śmierci, ale nie znam niestety dziadka od strony ojca. Jakbyście mieli jakieś pytania lub chcieli więcej fotek to walcie śmiało.

 

http://zapodaj.net/06fa01f27eb80.jpg.html

http://zapodaj.net/fb6eae75e7a7a.jpg.html

http://zapodaj.net/3ceb69a7d8efd.jpg.html

http://zapodaj.net/1f0ea53084bc3.jpg.html

http://zapodaj.net/b7c5131013055.jpg.html

 

pozdrawiam i dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potrzebujesz blokera. Poczytaj o finie/ducie, RU i sam zdecyduj czy warto i co zaczac stosowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy ludzie jestescie chyba szaleni, by tak polecac fina i to w takim wieku... Posłuchaj dobrej rady, kup RU. Jeśli Cię nie stać, to daj sobie spokój z walką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 lat i fin/dut? Raczej nie rozważałbym tej opcji.

 

No i znowu nieczytanie ze zrozumieniem i trzeba dopisywac. Napisalem, zeby poczytal o tym a nie uzywal, wiec to jest chyba roznica. Co w jego przypadku polecacie, saw palmeto?? Jezeli ktos bardzo mocno chce wlosy musi dazyc do celu, nie mowie od razu branie sie za fina, bo sam jestem jego przeciwnikiem, ale trzeba poczytac o zaletach i wadach danych srodkow. Akurat w jego przypadku bloker jest niezbedny jezeli macie inne zdanie to je napiszcie, a nie oburzacie sie o fakty. Bez blokera nic nie zdziala, nie ma nic poza fin/dutem i RU to co mialem mu napisac niby??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku powinienem mieć kasę na RU. Przy moim obecnym stanie używanie minoxa ma sens i na dłuższą mete nie pogorszy mojej sytulacji ? Obecnie używam go 2x dziennie po jednym psiknieciu na zakola.

Gdzieś wyczytałem, że przy moim stanie 10 miesięczna kuracja RU kosztowalaby 600zł czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba liczyć się z tym, że ru ma ograniczony czas leżakowania (nie wiem ile dokładnie sam proszek w zamrażarce), ale np. gotowy solution to jakieś 4-8 tygodni w zależności od opinii.

 

A co do RU to szczerze nie wiem jak ktokolwiek może pisać, że jest bezpieczny, przecież to specyfik, któy nie jest stosowany w przemyśle farmaceutycznym, a jego clinical trail został przerwany w dodatku używa tego i opisuje działanie jakieś 50 osób (w tym ludzie na forum zagranicznym), z czego jeden jest w miarę wiarygodny, a jest to osoa, któa od zawsze używała fina, następnie dut i ze względu na skutki uboczne zainteresowała się RU.

 

Ta sama osoba pisała też, że roztwór 5% był dla niego za silny i musiał przejść na 3%, ale chwali sobie to. Tylko jakie są długotrwałe skutki stosowania tego? Żeby odpukać nie okazały się gorsze od finasterydu, który jeśli wierzyć ludziom, w niektózyhc przypadkach oprócz słabszych włosów na ciele nie wykazuje skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że fin/dut po dłuższym okresie stosowania w moim wieku na pewno odbije się na moim zdrowu, a przy RU jest tylko takie ryzyko i RU przy tym działa dużo skuteczniej niż dwa pierwsze specyfiki ?

 

Po dłuzszym przyjrzeniu sie z bliska moim włosom musze stwierdzić, że mam je prawie na całych zakolach przy czym jedne są troche mocniejsze a inne ledwo wystają. Może to zasługa minoxa, ale w każdym razie może jakbym ruszył z jakąś kuracją to mogłaby być owocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz stosować od razu fina. Są naturalne specyfiki, które mogą trochę pomóc np Chronostim czy Crinagen. Raczej na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc.

 

Oczywiście najlepiej byłoby zapodać fina/duta + w/w środki, ale fin/duta to jednak są mocne leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz stosować od razu fina. Są naturalne specyfiki, które mogą trochę pomóc np Chronostim czy Crinagen. Raczej na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc.

 

Oczywiście najlepiej byłoby zapodać fina/duta + w/w środki, ale fin/duta to jednak są mocne leki.

 

Chronostim? Daj spokój... szkoda czasu i kasy.

Radzę Ci od razu spróbować sprawdzone środki, poparte badaniami.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuj sprawdzone blokery , a nie żadne Saw Palmetta i inne cuda . A jeśli już chcesz to brać to tylko jako dodatek do kuracji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RU można już nazwać sprawdzonym blokerem ? WIem, że fin i dut dają widoczne efekty, ale obawiam się uboków tymbardziej, że jeszcze całe życie przede mną i nie chce skończyć z galaretą w majtkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU nie jest sprawdzonym blokerem.

Skutki jego stosowania w dłuższym okresie czasu mogą być nieprzewidziane.

 

Na początek moim zdaniem najlepiej przetestować fina. Uboki często nie występują lub zanikają w pewnym momencie działanie. No i wiesz czym się szprycujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutki RU mogą być nieprzewidziane, ale wolę ryzykować to, niż impotencję, brak snu, problemy z pamięcią i wiele innych, nie mając zagwarantowanego zastopowania łysienia, a pewne łysienie na zakolach. Nie bądź głupi, masz 19 lat, wystarczy, że będziesz brał nawet 3 dni, różnie bywa ze skutkami ubocznymi, nie ma co ryzykować, bo będziesz żałował do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowanie RU jest bardzo uporczywe ? Wyczytałem, że stosuje sie go rano. Pozostawia jakies slady na wlosach i czy można je pózniej normalnie stylizowac kosmetykami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...