free web hit counter Skocz do zawartości
lys2008

Badania w ocenie łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Duze zakola? Przeciez nawet NW2 nie masz (ale pewnie niedlugo bedziesz mial, jesli nie zaczniesz reagowac)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy na tym forum chcialby miec takie "zakola". Jak szybko zareagujesz utrzymasz ten super stan na lata.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy na tym forum chcialby miec takie "zakola". Jak szybko zareagujesz utrzymasz ten super stan na lata.

Dzieki za szybka odpowiedz

jakie kroki podjac? nie mam kompletnie obeznania w specyfikach na zatrzymanie lysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro boisz sie co do zasady bezpieczniejszego od fina Ru, nie mozesz na dobra sprawe zrobic nic (z wyjatkiem przyjmowania placebo, ale to tak jakbys nic nie robil)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam obawy przed nieporzadanym dzialaniem takich srodkow, chociaz czytalem ze RU w odpowiednich dawkach nie dziala na organizm zle. Jak wyglada stosowanie takiej kuracji i ile ona powinna trwac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu az chcesz miec wlosy. A na pierwsze pytanie znajdziesz odpowiedz w innych watkach


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak to jest w przypadku lysienia gdy przerzedzaja sie boki glowy? czy jest to rowniez przypadlosc przy lysieniu androgenowym? jeszcze 2 lata temu mialem bardzo geste wlosy na bokach, tak samo jak na "gorze", lecz odkad zaczely mi wypadac wlosy - boki strasznie sie przerzedzily. przy kazdej dlugosci niz sciete na 2 mm widac straszne przeswity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kolejne zdjecie przedstawiajace stan włosów. (wrzucam w celu zapisania i pozniejszej oceny szybkosci postepowania lysienia)

 

508fb6a9c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad RU, chociaz ciagle mam głupią nadzieje ze to nie lysienie androgenowe. lysienie przez ostatnie 2 lata postepowalo w bardzo powolnym tempie, ale ostatnio nabralo na sile. widac juz duze przerzedzenia w zakolach. nikt w rodzinie nie lysial w tak mlodym wieku, dlatego tez nadal zastanawiam sie dlaczego przypadlosc dotyczy mnie.

 

 

5151dc88c3.jpg

d07f54f098.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie Ty masz te przerzedzenia na zakolach?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zle ujalem - mam przerzedzone wlosy w czesci skroniowej. czy jest jaka kolwiek szansa ze przyczyna lysienia jest cos innego niz hormony? czy da sie ocenic w jakim stopniu wlosy wypadna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. bylem w tym tygodniu u dermatologa i widzac postepujace lysienie przepisal mi tabletki NEZYR. jedyne co powiedzial ze po pierwszej miesiecznej kuracji trzeba bedzie przeprowadzic badania kontrolne, ale nie mowil nic o nie porzadanych jego skutkach o ktorych dowiedzialem sie dopiero sam. Czy warto brac ten lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugim namysle zreygnowalem z leku przepisanego przez dermatologa, balem sie skutkow ubocznych. Czy jest kuracja ktora jest mniej inwazyjna w gospodarke hormonalna a pozwala na utrzymanie stanu wlosow? na ta chwile leca strasznie wlosy jak i brwi (bardzo przerzedzone).

5adceee4c1.jpg

ba98b84348.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...