free web hit counter Skocz do zawartości
Baka

Co polecacie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mój post więc wypadało by się przywitać

 

Siemanko

 

A teraz do rzeczy więc mam 21 lat od 15 roku życia mam brodę(nie dziewiczy wąsik tylko brodę ) i od początku 17 roku życia zacząłem zauważać zmiany na głowie wraz z czasem włosy zaczęły się coraz bardziej przerzedzać oraz pokazały się oznaki zakol. Teraz chcę chociaż spróbować coś z tym zrobić ostatnio koleżanka poleciła mi 3 miesięczną kuracje Inneov i chciałbym was zapytać czy jest to dobry produkt jeżeli nie to co polecacie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób foty i pokaż ja się sytuacja ma.

 

A tak nawiasem to nie liczyłbym na inneov...


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż... za ciekawie to nie wygląda. Darowałbym sobie inneov i inne tego typu preparaty witaminowe i z wyciągami z różnych roślin. Raczej na pewno trzeba uderzyć z mocniejszą artylerią (patrząc na tył głowy).

 

Nie będę odkrywczy, dlatego zainteresuj się finasterydem, minoxidilem, dutasterydem, RU. Zainteresuj= poczytaj.

 

Pewnie bardziej doświadczeni odezwą się w tym temacie, więc napiszą Ci dokładniej, ale jak pisałem, lepiej już zacznij czytać to, co podałem.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mógłbyś się opylić na łyso, ale skoro chcesz zachować włosy to licz się z tym, że możesz to zrobić tylko używając syntetycznych środków, które wymienił wyżej kolega.

 

i tak Finasteryd (propecia, proscar) i dutasteryd obniża poziom DHT (pochodnej testosteronu) przez co łysienie zwalnia (rzadko zatrzymuje). Jednak DHT to nie tylko agresja dla włosów, ale także typowo męski hormon odpowiedzialny za samcze odruchy, w tym libido, działa także na psyche (niski poziom może skutkować depresją). W internecie poczytasz o skutkach ubocznych tego preparatu jak i pewnie pozytywnych opiniach na jego temat.

 

RU działa podobnie. Jednak nie redukuje poziomu DHT w organizmie, a w jakiś magiczny sposób sprawia, że DHT nie atakuje mieszków (tylko związane jest to z codziennym nakładaniem na głowy substancji, która ostatecznie nie została oficjalnie wprowadzona do sprzedaży, pozyskujesz ją z chińskich laboratoriów sam, albo przy zamówieniach grupowych z forum). Nie wiadomo jakie mogą być uboki na przyszłość (np. jakiś nowotwór, kto wie). Wiadomo jest, że wszystkie anty androgeny z czasem przestają działać, organizm obchodzi to jakoś, receptory na głowie mutują itp...

 

Oczywiście przedstawiam Ci tutaj czarny scenariusz co byś poczytał na necie. Jeśli chcesz walcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to idiotyczne stwierdzenie z tą babeczką puki mam włosy, troche to chamskie kogoś wyrwać, a potem pierd$%^% i wyłysieć. Chyba lepiej żeby wiedziała jak chcesz być z taką osobą dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby łysi żon nie mieli. Jak z tym walczysz to dla siebie a nie kogoś, bo kobietę to znajdziesz czy będziesz łysy czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak jakby łysi żon nie mieli. Jak z tym walczysz to dla siebie a nie kogoś, bo kobietę to znajdziesz czy będziesz łysy czy nie

 

Chyba sam się oszukujesz.

I trujecie organizm, wydajecie krocie (bywa, że i równowartość mieszkania), po to żeby się jarać przed lustereczkiem? Czy może po to żeby w psychice mieć tą samosatysfakcję, że "MAM jednak te pieprzone włosy"?

 

Jeśli tak, to dopiero trzeba mieć nieźle zrypaną psyche i pomieszane priorytety w życiu.

Nie ma lepszych wydatków, inwestycji, zainteresowań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie oszukuje, mam dziewczynę, co ciekawe znalazłem ją będąc ostro wylinialy :P o włosy walczę bo sam źle się czuję bez nich. Jak już jesteśmy przy tym temacie, kiedyś tłumaczyłem jednej lasce z którą krecilem o finasterydzie, że zatrzymuje łysienie, ale mogą być problemy z libido. Odpowiedziała tylko ,, włosami mi dobrze nie zrobisz''. Kolega który założył temat jest o kilka lat młodszy od wielu z nas, dziewczyny w jego wieku bardziej zwracają uwagę na takie rzeczy, ale ok 30ki dla kobiet ważne jest żeby facet zapewnił jakąś stabilizację w życiu a nie był modelem, tak przynajmniej ja widzę, każdy może mieć inne spostrzeżenia. W każdym razie powodzenia kolego, jesteś na takim etapie ze jeszcze możesz powalczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Włosy nie mają dobrze robić, tylko zwiększać zainteresowanie.

Jak laska nie jest tobą zainteresowana, to też jej dobrze nie zrobisz.

 

A takie walczę dla siebie, to dla mnie dopiero szambo. Wydaję kasę i truję się, bo źle się czuję.

Wolałbym raz wziąć to na klatę i mieć spokój, gdybym wyglądał dobrze bez włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn może sprostuje, bo pisze że walczę a w sumie to moja walka ogranicza się do czytania tego forum, jedynie teraz zamówiłem RU i to pierwszy wydatek na włosy w moim życiu, ja się ścialem na 2 mm, i nie mam jakiejś mega spiny że walczę bez względu na zdrowie i kasę. Może zrobię ht, ale to po 30ce, jak będę widział jak to się wszystko rozwija, i czy wgl jest sens każdy ma inne podejście do tego tematu, ja z laskami jakiś wielkich problemów nie miałem bo dbam o siebie i ubieram w miarę na czasie więc nadrabiam braki owłosienia czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego napisałem, że jak dobrze wyglądasz bez włosów, to to moim zdaniem nie ma sensu.

W skuteczną i sensowną walkę trzeba zainwestować.

A te tanie leki (np flutamid) obciążają organizm - oszczędzasz hajs, dopłacasz zdrowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...