free web hit counter Skocz do zawartości
pshemas

dr Lupanzula vs dr Koray Erdogan

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie..do którego doktorka byście uderzyli gdybyście mieli wybierać między nimi. Pytanie głównie skierowane do doświadczonych i fanatyków tematu przeszczepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 eur za graft, sam jestem zaintresowany, Lupanzula wyliczył mi około 2600, Koray 3600 graftów,

zdjęcia w forum mówią samo za siebie, Koray bardzo gęsto sadzi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koray - większe doświadczenie, więcej relacji, pewniejszy wybór.

 

Lupanzula to dla mnie nowicjusz.

Z Belgii tylko BHR lub Feriduni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam mega dylemat..Koray do mnie rowniez bardziej przemawia od Lupanzuli..ale jest jeszcze Demirsoy..i przetrzepuje caly internet sledzac jego prace, i cholera albo mi sie zdaje albo poziom praktycznie ten sam . nie wiem juz co robic , musze wpakowac ok 3000graftow , nie chcialbym wyrzucić niepotrzebnie kase..skoro moglbym uzyskac ten sam efekt za 1 euro za graft. help bo przymierzam sie na zime..i nie wiem kogo wybrac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy starzy bywalcy forum zgodzą się, że nie ma nic za darmo, ten kto ma dobry zespół i umie dobrze sadzić grafty, gęsto, pracy ma dużo, i nie musi zachęcać cenowo, utrzymuje stałe stawki.

 

wydaje mi sie, że taniej niż 2,5 eur za graft to jest podejrzane, i ryzyko jest zbyt wysokie. nie słyszałem ani nie widziałem aby ktoś narzekał na Bisangę, Ferudiego, lub Koraya, zdjęcia z całego świata powierdzają, że jest to dobra robota, natomiast nowicjusze którzy oferują dobre ceny i chcą przyciągnać pacjentów, może potrafią dobrze zrobić i zrobia, ale ryzyko jest, a jak stracisz donor to nikt go Ci nie przywróci.

 

wybór nalezy do Ciebie, ale ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mali, dzięki za post, przykro nam że musiałeś się na własnej skórze przekonać,

 

ale dzięki takim postom i relacjom możemy przestrzec innych, przed błędem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam bo sam padlem ofiara u lupanzuli i szczerze odradzam.

Kontaktowałeś się ostatnio z nimi? Czy zaproponowali Ci jakiekolwiek środki korekcyjne z ich własnej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z punktu widzenia medycznego nie dają gwarancji czy wyrośnie, ale z punktu widzenia jakości wykonania itd. to jest pewnien standard nie "garażowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praga czyli GHO ? był ktoś tam i moze się podzielić relacjami

 

-- 30 wrz 2014, 13:31 --

 

szkoda że konsultantka Anna nie pracuje już u Lupanzuli, może mogłaby Tobie pomóc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panacea . Nie ma już GHO Praga ( zmienili nazwę ). Panacea jest dobra , gdy ktoś potrzebuje dogęszczenia. Ewentualnie osoby z NW5, które z racji zaawansowanego łysienia nie potrzebują dużej gęstości.

Atutem jest także gwarantowany umownie odrost w miejscu biorczym ( zwłaszcza jeśli dotyczy to BHT ). Cena za BHT powyżej 1000 graftów to ok. 3,2 euro za graft . To jest plus .

 

Minusy : słaba gęstość i wysokie ceny za zabiegi do 1000 graftów .

Jeśli ktoś zamierza zrobić linię ( zakola ) z dobrą gęstością to Panacea się do tego nie nadaje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka propozycja z ich strony, przy kazdej probie kontaktu z mojej strony w sprawie zaczerwienienia dostaje non stop ta sama odpowiedz "wszystko jest ok" a slady jak byly tak sa, stan donoru tez ocenil Dr bardzo dobrze " nie ma sladu po interwencji chirurgicznej" Po zaplaceniu kasy jestes zdany na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna sie skontaktowac z Korayem? pisze na meila do kliniki i nic cisza..odp tylko ze ciesza sie zainteresowaniem ich klinika i zapytali czy fina zazywam, po mojej odp cisza..probowalem juz kilka razy i nic! nie chce dzwonic bo z moim angielskim jest..troche slabo na rozmowe o wlosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest formularz on line na stronach, łatwy do wypełnienia. jak go wypełnisz, w ciągu 2-3 dni powinieneś otrzymać odpowiedź z wyceną itd.

Koray proponuje bardzo agresywne i młode linie włosów, więc przy wycenie zawsze o jakieś 800 graftów zawyża oszacowanie, ale można sie dogadać co do oczekiwań.

 

mi proponował bardzo młodą linię włosów, zakrywającą wszystkie zakola, zbyt sztucznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne klinika w której ja byłem napisała żebym z kolei odstawił fina na 2 tyg przed zabiegiem w celu zminimalizowania krwawienia. Fin jest tylko po to aby twoje włosy natywne nie doznały silnego shocklossa w wyniku transplantacji ale moim zdaniem co ma wypaść to prędzej czy później wypadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord a powiedz mi jak Twoje wewnętrzne odczucia po zabiegu u demirsoya? .jakie Efekty jego prac które ogladales w klinice na zdjęciach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tych gości co mi pokazywał mieli super efekty ale bardziej obiektywne są relacji ludzi z forów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...