free web hit counter Skocz do zawartości
viktor24

szarlatan czy ki diabeł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widzieliście może ten specyfik z tej strony https://www.youtube.com/watch?v=x7eKvVS-Jek ?

Przyznam, że nie chce mi się szprycować chemią, a zaczęły mi się powiększać zakola, w zasadzie to zaczęły już 2 lata temu. Na wiosnę byłem u trychologa, zrobiłem badania i wyszło mi że mam łysienie androgenowe;p Dokładnie mam 84% w fazie anagenu, 15% w fazie telogenu. Włosy pobierano z korony oraz właśnie zakoli. Mój wiek to 34 lata i jestem aktywny zawodowo (częste wyjazdy, niezdrowa dieta, dużo stresu). Czy sama Revita, którą właśnie zakupiłem może delikatnie powstrzymać ten proces?

Co do linku powyżej, to domyślam się, że to swoisty SCAM, nigdnie nie ma opinii na temat tego szamponu, a facet, który go próbuje wcisnąć usilnie namawia to wzięcia udziału w MLM:) Mimo wszystko ciekawi mnie co to za specyfik i może ktoś już się o to otarł.

pozdrawiam

wiktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś drugą osobą, która dodaje ten link, albo to reklama albo sam nie wiem...

Sam szampon nic nie da jak masz łysienie androgenowe i chcesz to zatrzymać/spowolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...