free web hit counter Skocz do zawartości
tedzik

Finasteryd/dutasteryd zewnętrznie bez skutków ubocznych

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno na baldtruthtalk dokonano odkrycia nowego pojazdu(?), z którym wiązane są duże nadzieje co do efektywności w połączeniu z finasterydem/dutasterydem w stosowaniu zewnętrznym. Kuracja taka miałaby być w teorii skuteczniejsza niż kuracja doustna z tego względu że blokujemy DHT bezpośrednio w skalpie. Pojazd ma zabezpieczać przed działaniem systemowym środka, czyli odpadają nam skutki uboczne.

 

LInk do strony producenta pojazdu:

http://www.creabilis-sa.com/lse/

 

Dyskusja na baldtruthtalk:

https://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=17394

 

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Blokowanie 5AR w skalpie to jest fajna rzecz, ale jeszcze lepsze jest blokowanie receptorów androgenowych. Fajniej by było, jakby taki pojazd wymyślono do flutamidu. Hmm, ja to jestem dość dziwnym osobnikiem, bo od dłuższego czasu biorę rano 1,25 mg fina, natomiast wieczorem 62,5 mg fluta. Wszystko doustnie i... zero uboków, w zasadzie libido mam aż za duże. Szczerze mówiąc, to wolałbym, aby było troszkę mniejsze. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy standardowej dawce, czyli jak dla osób z nowotworem prostaty, fluta nie wpływałby na moje libido lub robiłby to w sposób minimalny. Jestem szczupły, nadpobudliwy i zawsze mnie nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dopóki nie ujawni się kilka SOLIDNYCH publikacji naukowych (z dwoma grupami kontrolnymi: jedna placebo, druga testująca ten pojazd + bloker DHT), które potwierdzają skuteczność tej "kombinacji"... to nie ma sensu zawracać sobie głowy takimi rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe. Blokowanie 5AR w skalpie to jest fajna rzecz, ale jeszcze lepsze jest blokowanie receptorów androgenowych. Fajniej by było, jakby taki pojazd wymyślono do flutamidu. Hmm, ja to jestem dość dziwnym osobnikiem, bo od dłuższego czasu biorę rano 1,25 mg fina, natomiast wieczorem 62,5 mg fluta. Wszystko doustnie i... zero uboków, w zasadzie libido mam aż za duże. Szczerze mówiąc, to wolałbym, aby było troszkę mniejsze. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy standardowej dawce, czyli jak dla osób z nowotworem prostaty, fluta nie wpływałby na moje libido lub robiłby to w sposób minimalny. Jestem szczupły, nadpobudliwy i zawsze mnie nosi.

Od dawna lykasz fluta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dopóki nie ujawni się kilka SOLIDNYCH publikacji naukowych (z dwoma grupami kontrolnymi: jedna placebo, druga testująca ten pojazd + bloker DHT), które potwierdzają skuteczność tej "kombinacji"... to nie ma sensu zawracać sobie głowy takimi rzeczami.

 

Piszesz takie rzeczy, a sam zadowolony stosujesz RU.

 

Owa kombinacja to sprawdzony i przetestowany fin/dut i pojazd, który ma jedynie zablokować przenikanie systemowe. W teorii najgorsze co może się stać to po prostu uboki takie same jak po przyjmowaniu doustnym. Nie widze powodu dla którego nie powinniśmy się tym zainteresować.

 

Tak czy siak, w temacie są jakieś ruchy, szerzej tutaj:

https://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=17801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluta łykam już kilka miesięcy. Trochę poprawił mi cerę. Może minimalnie mniej przetłuszczają się włosy. Fina trzyma mi włosy od trzech lat, fluta dołożyłem, aby sprawdzić, jak reaguję na ten lek w relatywnie małych dawkach. Jest w porządku, więc biorę go, aby chronić włosy przed dobowymi wahaniami DHT. Fina chroni moje mieszki włosowe od wczesnego rana, natomiast fluta biorę późnym wieczorem.

 

A co do tego nowego pojazdu, to zawsze może się przydać, aby zintensyfikować działanie blokerów 5AR bezpośrednio w skórze głowy, przy jednoczesnym braniu fina lub duta doustnie. Można w ten sposób uderzać z dwóch stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...