free web hit counter Skocz do zawartości
michaltg

moj zabieg 12.12.2014 BHR Clinic

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam temat mojego zabiegu 12 grudnia w BHR.

Pod koniec wrzesnia mialem konsultacje w Medikemos jak i BHR. Przed konsultacjami moim faworytem byl medikemos poniewaz cena za grafta byla nizsza niz w BHR. Co do konsultacji w Medikemos to byly platne. Do ostatniego dnia nie bylem pewny czy moje konsultacje sie odbedna. Kontakt z konsultanten z medikemos to totalna porazka. Zebym to ja musial dzwonic do tego pana bo on nie raczy mi odpisac na kilka maila z rzedu to kpina. Konsultacje w medikemos przebiegly dobrze lecz nie bylem z nich zadowolony. Przy okazji zrobiono mi zdjecia z propozycja lini wlosow ktore mialem pozniej dostac na maila. Do dzisiaj ich nie dostalem bo podobno przepadly przez awarie ale to dowiedzialem sie po 5 telefonach do konsultanta. Stracilem zaufanie do tych ludzi i tyle.

W BHR zostalem przyjety jak zawsze na najwyzszym poziomie. Robilem u nich juz 3 zabiegi tak ze i 4 bedzie rowniez tam.

Jestem umowiony na 1200-1300 graftow. Bedziemy obnizac lewe i prawe zakole plus wrzucimy reszte (300-400) na korone.

Wkrotce dodam fotki z konsultacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się Darii dziwić . Ma doświadczenie w pracy dla Bisangi i Lupanzuli , więc kto wie , może zobaczymy ją niedługo u Feriduniego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugar, chcesz powiedzieć, że odeszła od Bisangi bo nie akcpetowała wyników prac, co do lupanzuli to oczywiste, widać, że niektórzy forowicze mają problemy po HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie chodziło o wyniki pracy Bisangi . Jak z nią rozmawiałem to mówiła , że na szczęście już nie pracuje w BHR . Nie dopytywałem w czym rzecz .

U Bisangi pracowało bodajże 3 Polki , a teraz jest już chyba tylko jedna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim zabiegu byly dwie polki, jedna sie przedstawila jako Daria a Ania(konsultantka) ktora poznalem jeszcze w Warszawie wiec czegos tu nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tyle pracuje osób u lupanzul z polski, czemu te kobiety nie założą własnej kliniki w polsce, doświadczenie chyba juz maja, kapitał możemy w ramach crowdfundingu złożyć

)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się pomyliło . Personel w klinice zawsze zwracał się do Ani per Daria lub czasami Samanta . Może źle zrozumiałeś .

Ta druga dziewczyna to była bodajże Monika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci się pomyliło . Personel w klinice zawsze zwracał się do Ani per Daria lub czasami Samanta . Może źle zrozumiałeś .

Ta druga dziewczyna to była bodajże Monika .

Moze i racja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja tu nie widzę problemów z łysieniem - może jakaś początkowa faza - poczekałbym an Twoim miejscu jeszcze kilka lat ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...