free web hit counter Skocz do zawartości
Daneo91

Getfue na mały przeszczep?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że zacząłem czytać na forum, że medikemos nie zaliczył się niestety do prestiżowej kliniki i są z nimi jakieś problemy (choć ceny mają jak w BHR), postanowiłem poszukać kliniki, która za w miarę przystępną cenę wykona mi niewielki zabieg kosmetyczny. Mianowicie mam zakola i trochę przerzedzone włosy na przodzie. Chciałbym zakola zmniejszyć tylko o ok 40-50% i dogęścić lekko przód. Myślę, że całość nie powinna przekraczać 1000-1200 graftów. Nie chcę super gęstości, bo mam takie naturalne rzadkie. Zobaczyłem cenę w GETFUE. Za 2500E 1000gratfów metodą FUE? No dla mnie to propozycja idealna. Tylko interesuje mnie pewien fakt. A mianowicie: Czy warto tam się udać? Zaznaczam, nie chcę super gęstości, wystarczy żeby prześwitów nie było - ale grzywy lwa nie planuję

Czytałem na foruach kilka wątków o GETFUE. Nie którzy robili tam bardzo duże przeszczepy pow<3000gratfs i efekty widzę, dobre. Z racji tego, że chcę tylko zakola o połowę zmniejszyć, bardzo poważnie myślę o zabiegu u nich jeszcze w tym roku. Proszę o opinię Drodzy forumowicze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś może nad Demirsoyem?? Na internecie można znaleźć o wiele więcej pozytywnych relacji, niż od GF. No i można zrobić 1000 grafów, płacąc normalnie 1000 euro. W GF płacisz od razu jak za określoną ilosć grafów, czy coś w tym stylu, niezależnie czy chcesz mniejszą ilość.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie interesuje mnie każda propozycja, która nie ma bandyckich cen za 1000 graftów, ale żeby efekty udokumentowane były. Wiadomo, że testerem nie chcę być i do rzeźników też mi nie prędko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prohair ma fajne wyniki ale nie zaglebialem sie w temacie i nie wiem ile mieli porazek i czy takowe mieli. Jeden byly pacjet poprawial "super zabieg" Lupaznuli wlasnie u Mwamby i wynik byl naprawde niezly. Wystarczy wpisac w google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałeś o Korayu z Turcji, 2,5E za graf, nie znalazłem osoby która by źle pisała na jego temat. Była jedna osoba z Polski. Plusy to odbiór z lotniska i hotel w cenie w klinice. Minusy to brak polskiego przedstawiciela. Zobacz sporo ma udokumentowanych zabiegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze prohair, mwamba obie w Belgii a i wyniki bardzo fajne

 

A jakie mwamba ma ceny? coś mi się wydaje że nie należy do najtańszych. ale moge sie mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego to juz nie wiem, musisz wejsc na strone kliniki albo wyslac meila, ale na ceny mniejsze niz w turcji to bym nie liczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...