free web hit counter Skocz do zawartości
goriancurtis

Dr. Marwan Saifi klinika AM-MED Wrocław ??

Rekomendowane odpowiedzi

saifii bardzo mily czlowiek, ale dlaczego z tak perspektywicznego rynku jaki jest w usa wrocił do polski i tutaj próbuje sił, po prostu nie siega stnadardów warunków amerykanskkich, a nam próbuje sprzedać luksus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie lubię ryzyka a czytając zagraniczne fora jest pełno pozytywnych opinii na temat Dr Saifi. Pokaż mi negatywne opinie o nim a zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie lubię ryzyka a czytając zagraniczne fora jest pełno pozytywnych opinii na temat Dr Saifi. Pokaż mi negatywne opinie o nim a zmienię zdanie.

 

Na zagranicznych forach znalazłem parę pozytwnych opinii tego doktora głownie pacjentów z Anglii, jednakże był jeden z kolegów z Polski i przedstawił wyniki po FUE z tej kliniki na lysienie.pl i niestety nie były dobre. To było 2-3 lata temu może robią teraz lepiej, nie wiem. Gęstość nie powala. Na ich stronie zdj są też nieciekawe. Ruletka, może wyjdzie może nie.Chyba jedna z lepszych klinik polskich, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tadek. Poszukam na lysienie.info Czytałem na niemieckim forum o Saifi i było tam bardzo dużo dobrych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro tak drogo, to po co właściwie sobie zawracać nim głowę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandrewski chciał około 14 za FUE, tak tylko pytam z ciekawości.

To jaka jest średnia cena włoska metodą FUE w Polsce ? i jaka za granicą ? najbliżej np. w Niemczech ? Z państwami którymi graniczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zabiegu w AM-MED w styczniu 2015. Fotek na razie nie wrzucam... może za pół roku. FUT - 2100 grafów, wszystko przebiegło zgodnie z planem, gęstość całkiem niezła, ale co będzie dalej - zobaczymy. Do dziś nie mogę tylko zapomnieć dźwięku przecinanego dywanu (moje skóry na głowie). Blizna po stronie dawczej dwa tygodnie po HT prawie niewidoczna, zaczerwienienia przy przeszczepach zniknęły po 9-10 dniach. Włoski miały wypaść, ale jakoś im się nie spieszy. Zaczęły rosnąć i mają już jakieś 7 mm.

Od doktora dostałem wszystkie leki i potrzebne rzeczy do pielęgnacji na 10 dni. dr Saifi - miły, bardzo spokojny i konkretny. Ale chyba jednak większe wrażenie robią panie pielęgniarki - przemiłe i wyjątkowo cierpliwe potrafiące stworzyć dobrą atmosferę na te 6 godzin.

Pozdrawiam tych przed i tych po HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekamy na zdjęcia, a jak cenowo to wyglądało

 

"Na razie fotek nie wrzucam" to zdanie wiele wyjaśnia. Standardowo jakiś naganiacz, 60 groszy za komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 27 lutego miałem trzeci zabieg w klinice Am-Med we Wrocławiu. Gorąco polecam klinikę, jestem bardzo zadowolony. Przed zabiegami konsultowałem się jeszcze z dwoma renomowanymi klinikami, byłem na konsultacji w Warszawie nie chciałbym mówić w której, lecz wróciłem do domu troche zawiedziony, ponieważ nie dostałem żadnej nadziei jeżeli chodzi o przeszczep. Lekarz stwierdził że mój przypadek nie nadaje się do przeszczepu, ponieważ mam VI stopień łysienia androgenowego( włosy miałem z boku i tyłu ) i przeszczep nie przyniesie dobrych i oczekiwanych efektów. Wiedziałem że mam nie dużo włosów do przeszczepu, lecz tłumaczyłem doktorowi że w kolejnych etapach możemy grafty pobrać z innych części ciała BHT, ponieważ u mnie nie będzie problemu z ilością włosów, mimo tego, odmówił mi zabiegu. Słyszałem dużo dobrego o Doktorze Saifi i postanowiłem pojechać na konsultację do Wrocławia. Na spotkaniu Doktor szczegółowo opisał mi przebieg przeszczepu, poszczególne etapy i efekty których mogę sie spodziewać. Na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy możliwie najszybszy termin transplantacji i tak 22 marca 2014 roku miałem 1 zabieg metodą fue 1850 graftów - przednia część głowy (koszt 11zł za graft), po 4 miesiącach, 2 zabieg 1768 graftów fue - tylna część głowy i 2 tygodnie temu 27 lutego 3 zabieg zagęszczający,fue 555 graftów z głowy i 498 BHT z brody . Metoda BHT jest bardziej trudna i pracochłonna pod względem pobrania graftów, pomimo to doktor policzył mi tyle samo co metodą fue, w ramach upustu. Kolejny planuje za rok. Ogólnie efekt jest super, włosy po przeszczepie wyglądają naturalnie, 5 dni po przeszczepie nie było widac że miałem zabieg wykonany, żadnej opuchlizny. Po 2 tygodniach wypadały mi włosy, natomiast po ok 2 miesiącach już odrastały nowe. Klinika, obsługa medyczna, podejście do pacjenta na wielkim poziomie. Doktor zabiegi wykonuje osobiście, oczywiście z pomocą wykwalifikowanych asystetnek od poniedziałku do piątku. Terminy najbliższe zabiegów to ok 3-5 miesiecy. Z tego co sie orientuje to przyjeżdzają do Doktora pacjenci z całego świata. Dodatkowo zastosował mi terapię lekami, stosuje do tego witaminy, laser, płyny do stosowania przy leczeniu łysienia androgenowego i efekty są super. Wcześniej nie miałem z tyłu głowy żadnych włosów na tonsurze, natomiast na dzień dzisiejszy odrastaja mi czarne włosy, może nie tak gęste ale efekt jak dla mnie jest zadowalajacy. W nastepnym poście przygotuje i wrzucę zdjęcia, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 15 mar 2015, 18:43

 

Jestem 2 tygodnie po 3 zabiegu, więc większość przeszczepionych włoców juz wyszła, ale pojawiają już się nowe odrosty. Na efekt trzeba jeszcze troche poczekac, w moim przypadku tak ok 2 miesiące, więc po tym okresie umieszcze kolejne zdjęcia. Na efekt końcowy do pełnego zagęszczenia trzeba czekać ok 1 nawet do 1,5 roku po zabiegu. Poniżej wrzucam zdjęcia kolejno po 1, 2 i 3 zabiegu. Pozdrawiam.

288988387_27.03(11)-crop.thumb.JPG.4e53d358a29635bc33bfce5d10aa64da.JPG

39994504_27.03(9)-crop.thumb.JPG.e10d71de61e509183e63e25b73f69db1.JPG

1703013229_22.07(4)-crop.thumb.JPG.2612384a4344b14594dfb02655ec87ed.JPG

753143134_22.07(5)-crop.thumb.JPG.9d728d9ec304698aba9fae9642588e39.JPG

704446443_2tygodniepodrugimzabiegu(2)-crop.JPG.ba342a3307fd199a9663751bcfc2c3ba.JPG

1085207661_2tygodniepodrugimzabiegu(10).thumb.JPG.9a8c2afb8ff87f537b551adadcebf793.JPG

771523705_31.12(7)-crop.thumb.JPG.bd2a8fe384549869f9a3c14409698d01.JPG

445792832_31.12(3)-crop.thumb.JPG.2c551aa36521631f931ff29e10dfb0c2.JPG

2043448825_3zabiegtydziepo(7)-crop.thumb.JPG.473fb5bf5edcc1f5d44f237e6b49e7fd.JPG

299663111_3zabiegtydziepo(10)-crop.thumb.JPG.4da3b9ee594133adb7a5227191d63f5a.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...