free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

BHR 3/4Listopad 2014 FUE 2000+743BHT (ogółem 9643graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

roznica przed i po wszystkim potezna!! gratuluje,i podziwiam za walke

Dzieki.Walka jeszcze nie skonczona, w sierpniu lece do BhR na kolejny ht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz być bogaty, powodzenia

Juz nie bo wszystko wydalem na wlosy

Pracuje za granica wiec latwiej jest odlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecale 2 tyg lece znowu do Belgi.planowane jest 1500-2000 graftow w jedno dniowej sesji.bht plus fue na korone.mysle ze to moj ostatni HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za niecale 2 tyg lece znowu do Belgi.planowane jest 1500-2000 graftow w jedno dniowej sesji.bht plus fue na korone.mysle ze to moj ostatni HT.

 

Pochwal sie po wszystkim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może inaczej. czemu BHR ? bo z tego co wiem to robiłes już w kilku miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może inaczej. czemu BHR ? bo z tego co wiem to robiłes już w kilku miejscach

Pierwszy Ht robilem w Medical Hair w Polsce.kazdy kolejny w BHR.dlaczego BHR? Niewatpliwie mozna zaufac tej klinice.z kazdego ht u nich jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu milem ht w bhr.Korona zostala zageszczona 1200 fue i 400 bht z brody.doktor stwierdzil ze nie ma potrzeby pobierania z klaty.mam jeszcze zapas donoru z glowy i brody na przyszlisc.caly teren dotkniety lysieniem zostal pokryty.jak odrosnie wszystko to mysle ze byl to moj ostatni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu milem ht w bhr.Korona zostala zageszczona 1200 fue i 400 bht z brody.doktor stwierdzil ze nie ma potrzeby pobierania z klaty.mam jeszcze zapas donoru z glowy i brody na przyszlisc.caly teren dotkniety lysieniem zostal pokryty.jak odrosnie wszystko to mysle ze byl to moj ostatni:)

 

Masz fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki i recenzje wrzuce za pare dni i zaloze nowy watek. Dzisiaj mija 6 dzien.nie mialem opuchlizny i nie mam zadnych strupkow.wszystko goi sie szybko .jdk dla mnie 1600 geaftow to wizyta jak u dentysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze masz grafty? WTF :o


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze masz grafty? WTF :o

11243 grafty mam przeszczepione.doctor powiedzial ze 800 graftow z glowy moze w przyszlosci pobrac.z brody mialem pobrane ponad 1500 graftow ze srodka i dalej mam gesta brode.mysle ze 1000 moge spokojnie pobrac jak nie wiecej.no i klata jeszcze zostala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11243 grafty mam przeszczepione.doctor powiedzial ze 800 graftow z glowy moze w przyszlosci pobrac.z brody mialem pobrane ponad 1500 graftow ze srodka i dalej mam gesta brode.mysle ze 1000 moge spokojnie pobrac jak nie wiecej.no i klata jeszcze zostala.

 

zazdro!

ale jest super - gratuluje wytrwalosci i efektu!


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt na tym forum jesteś przeszczepowym hardcorem ale to w sumie nic dziwnego skoro donor, oraz reszta miejsc pozwala na pobieranie takich ilości, a także jak fundusze pozwalają, a nie chcesz stosować farmakologi. Są bowiem ludzie którzy mają przeszczepione 18 czy nawet 20.000 graftów ogólnie z całego ciała. Ale 11k też robi wrażenie na ludziach którzy przeszczepiają tylko 1500 gr.

 

Życzę jak najlepszego efektu I żebyś już nie musiał więcej bawić się w przeszczepy (przynajmniej w najbliższym czasie), żeby to już była wystarczająca gęstość i żeby to dalej nie postępowało.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...