free web hit counter Skocz do zawartości
robson15

Podrażniona skóra po goleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,gdzieś od 2 tygodni golę się maszynką elektryczną i ze względu na,że często miałem podrażnioną skórę na szyi wybrałem folie zamiast głowic.

Jeśli chodzi o twarz to na gładko mogę się ogolić bez podrażnień,ale szyja nadal jest mega czerwona zwłaszcza prawa strona gdzie włoski rosną 2 kierunkach.

Golenie jak opisuje producent pod włos jest niedokładne i muszę poprawiać po lewej stronie w prawo a po prawej w lewo i po prawej mam podrażnioną twarz po lewej nie wiele lepiej.

W instrukcji jest napisane,że skóra musi się przyzwyczaić do nowego sposobu golenia,ja tam w to nie wierzę bo jakby tak było to i twarz też była podrażniona.

 

Podsyłam link do golarki :http://www.ceneo.pl/13139081#tab=reviews_scroll

 

Ma wysoką ocenę także w zagranicznych serwisach i cena też nie jest niska a goli trochę słabo albo ja nie umiem się golić

Może też używacie takiej golarki i macie sprawdzone sposoby na te podrażnienia? Może to wzrastające włoski?

Mysłałem żeby podziałać na to zimną wodą i po osuszeniu spirytusem salicylowym dla odkażenia skóry.

We wszelkie balsamy po goleniu jakoś nie wierzę,nawet jak działają to zadziałają po jakimś czasie a nie po godzinie po nałożeniu skóra będzie bez podrażnień

Golę się według zaleceń na sucho,nie myje skóry żadnym żelem,nie nakładam pianki itc,niby zarost jest sztywny i maszynka lepiej wyłapuje włoski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...