free web hit counter Skocz do zawartości
dzikibeduinek

Decyzja o walce zapadła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Po kilku tygodniach czytania forum zdecydowałem się powalczyć o włosy. Mój dziadek był łysy więc tłumaczyłem sobie dłuższy czas, ze nic się nie da zrobić ale po przeczytaniu wielu tematów i obejrzeniu wielu zdjęć zarówno na tym forum jak i zagranicznych, przekonałem się, że jednak jest światełko w tunelu. Z ciekawostek to usłyszałem od Pani dermatolog z miasta - "Pan się krócej ścina i tyle"...

 

Powoli spływają środki do kuracji rozpisanej przez zioma czyli kuracja z preparatami: RU w KB solution, SABA gel, nizoral.

 

Kupiłem tez wagę http://allegro.pl/waga-kieszonkowa-jubi ... 70148.html i zastanawiam się jeszcze czym to RU aplikować ? Czy pipetką czy atomizerem ?

 

Sytuacja na głowie na dzień dzisiejszy wygląda tak:

 

download/file.php?mode=view&id=1382

 

download/file.php?mode=view&id=1383

 

Zdaję sobie sprawę, że jest to ostatni dzwonek.

 

Dlatego też nie czekając na efekty kuracji zacząłem badać temat HT. Obecnie utrzymuję kontakt z kilkoma zagranicznymi klinikami (wiem, że polskie odpadają). Na dzień dzisiejszy wszystkie oceniają potrzebę przeszczepu 800/1000 grafów na czubku głowy i około 3000 na przodzie. Natomiast ASMET dodatkowo napisali mi, że po HT rekomendują mi stosowanie Fina. Na moje pytanie jakie mają zdanie na temat RU odpisali: "Finasteride is much more effective than RU and it is recommendable for preventing your hairless and maintain your original hair."

 

Cóż...Fina nigdy nie zastosuję także jakoś tak w kropce jestem w tym temacie.

 

Liczę na zahamowanie procesu łysienia przez RU. Do czasu znalezienia leku cud Cieszę się, że znalazłem forum bo naprawdę daje nadzieje i mi się chce

 

Na początek tyle.

20141201.thumb.jpg.0dd26d55e4a2324cdc9f7a0cf3c6bbe2.jpg

20141201a.thumb.jpg.43f5fe85fe482f3ef3a852ade8e9e266.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chcesz stosować fina (nie żebym namawiał, bo to oczywiście jest tylko i wyłącznie twoja decyzja) ? Fin w połączeniu z innymi środkami dałby Ci naprawdę sporą szansę na istotny odrost na czubku i praktycznie całej górze włącznie z językiem na przodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wyobrażam sobie choćby najmniejszych efektów ubocznych o których czytałem...

 

A takie maila dzisiaj dostałem z ASMED:

 

"Doctor said that it will not make sense to operate just vertex without fixing the frontal part. He recommends you to use finasteride for 6 months for maintain your vertex area, maybe it will help you and you will not need to operate the vertex. In your case you should fix the frontal area first of all."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chce Ci się bawić w RU, Minoksa (ryzykowna sprawa, istnieje ryzyko linienia oraz "uzależnienia" włosów) i saba gele itp to finasteryd sam w sobie może pomóc. Jednak 6 miesięcy to chyba nieco za krótko. Chyba raczej 12 miesięcy to minimum.

 

Czy włosy potem wypadną jak zaprzestaniesz brać ? Pewnie tak ...ale chyba i tak warto, bo potem jak coś odrośnie to możesz próbować to zatrzymać innymi środkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś do ru, saba itd dodał fina to podejrzewam, że przy odrobinie szczęścia mógłbyś mieć niesamowite odrosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuracja trwa. Na dzień dzisiejszy nic nadzwyczajnego się nie dzieje poza tym, że już drugi raz jestem przeziębiony. Będę wrzucał zdjęcia co miesiąc, także jeszcze trochę.

Dostałem na 2-3 dni łupieżu od momentu jak zacząłem aplikować RU z KB ale teraz już skóra głowy się przyzwyczaiła. Na obecną chwilę to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc.

 

Codziennie rano RU ok 10-12 psiknięć czyli 1ml/1,2 ml.

 

Co 2 dzień Nizoral - od dzisiaj przerzucam się na szampon Pirolam. Na codzień jakiś hiszpański szampon z saw palmetto.

 

SABA - tutaj najtrudniejsza sprawa. Raz w tygodniu. Bardzo boli mnie głowa na drugi dzień. Nakładam na noc na zakola i czubek głowy.

 

Dzisiaj kupiłem jeszcze cynk helat. Myślę tez o biotynie.

 

Zdjęcia poprzednie jak i te co teraz wrzucam zaraz po wizycie u fryzjera.

 

Obserwacje: wypada mi znacznie mniej włosów tj. widzę dziennie może z 10 szt, wcześniej widziałem ze 40.

 

Uboków brak - poza tym co piałem, ze pewnie alkohol z KB podrażniał mi skórę i miałem łupież ale już się uspokoiło. Jedynie jak rano nałożę RU to włosy są jakby tłuste, klejące trochę.

 

Tyle, lecimy kolejny miesiąc

wl1.thumb.jpg.586d678eaabf056b85746d5c6061123a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa Ci ta waga, bo mam taką samą i mnie wkurza. Po nasypaniu RU potrafi zmieniać się w zakresie 1,5-1,7 bez dotykania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aż takich problemów. Potrafi się zmienić ale raczej z 1,53 na 1,55 czyli niewiele. Ja sypię RU do jakiegoś pojemniczka, robię tarę i dosypuję Ru do potrzebnej wartości. Nie sypię go bezpośrednio na wagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,ze tylko raz w tyg stosujesz z hydro i masz uboki.... Nie powinno nic byc tym bardziej iz co 2-4 dzien powinno sie stosowac, to tez wiele Ci nic nie da pewnie...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś do ru, saba itd dodał fina to podejrzewam, że przy odrobinie szczęścia mógłbyś mieć niesamowite odrosty.

 

Vysteriol, skąd ta dziwna obsesja na punkcie przekonania go do fina? o O.

 

Bardzo dobrze robi, kuracja jest konkretna, widać że poczytął a fin to antyczna i czasami niebezpieczna substancja. I nim założysz że jestem teoretykiem. Przyjmnowałem go przez 10 lat bez przerwy, możliwe że najdłużej na tym forum. Na szczęście dwa lata temu poszedłem po rozum do głowy.

 

Przy tej kuracji fin jest zupełnie nie potrzebny, a podejscie "dołóż finasteryd to może odzyskacz trzy włosy więcej!" jest troche dziwne. To niech od razu dołoży dutasteryd i flutamid wewnętrznie. Wtedy możliwe że odsyka pieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne,ze tylko raz w tyg stosujesz z hydro i masz uboki.... Nie powinno nic byc tym bardziej iz co 2-4 dzien powinno sie stosowac, to tez wiele Ci nic nie da pewnie...

 

Może się przyzwyczaję, mam taką nadzieję, że się uspokoi. Za każdym razem jak go stosuję to rano głowę mam ciężką.

 

Widzę natomiast jak zmienia się skóra po stosowaniu saby. Kiedyś jak jeden dzień nie umyłem włosów to na drugi dzień już miałem łupież, swędzenie i nieprzyjemny zapach skóry głowy. Teraz jest znacznie lepiej.

 

Generalnie idę dalej, nie nastawiałem się na jakieś błyskawiczne efekty kuracji, wiem, że potrzeba czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne,ze tylko raz w tyg stosujesz z hydro i masz uboki.... Nie powinno nic byc tym bardziej iz co 2-4 dzien powinno sie stosowac, to tez wiele Ci nic nie da pewnie...

 

Może się przyzwyczaję, mam taką nadzieję, że się uspokoi. Za każdym razem jak go stosuję to rano głowę mam ciężką.

 

Widzę natomiast jak zmienia się skóra po stosowaniu saby. Kiedyś jak jeden dzień nie umyłem włosów to na drugi dzień już miałem łupież, swędzenie i nieprzyjemny zapach skóry głowy. Teraz jest znacznie lepiej.

 

Generalnie idę dalej, nie nastawiałem się na jakieś błyskawiczne efekty kuracji, wiem, że potrzeba czasu.

No przy saba z beta sa spore uboki, tego swinstwa dlugo sie nie da stosowac ale z hydro jak sie stosuje co 2-4 dzien jest o wiele lepiej. Oczywiscie tez mam uboki, ale idzie sie przyzwyczaic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki bol glowy i watroby... I co zaczyna mnie ostatnio niepokoic to po kilku godzinach trzymania tego na glowie klocie w prawym boku/i sercu- problem z oddychaniem. Myslalem ze to przez minox, ale jak stosuje minox bez saba to nic takiego sie nie dzieje. Calkiem mozliwe, ze takie dzialanie wzmozone jest dzialaniem minoxa plus saba bo w takiej kolejnosci stosuje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lekki bol glowy i watroby... I co zaczyna mnie ostatnio niepokoic to po kilku godzinach trzymania tego na glowie klocie w prawym boku/i sercu- problem z oddychaniem. Myslalem ze to przez minox, ale jak stosuje minox bez saba to nic takiego sie nie dzieje. Calkiem mozliwe, ze takie dzialanie wzmozone jest dzialaniem minoxa plus saba bo w takiej kolejnosci stosuje.

 

Angel pisałem wielokrotnie żeby rozdzielić stosowanie tych dwóch substancji. Zobacz w dziale artykuły co pisałem o kuracjach. Wiem natomiast że ciężko będzie Ci to jakoś pogodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lekki bol glowy i watroby... I co zaczyna mnie ostatnio niepokoic to po kilku godzinach trzymania tego na glowie klocie w prawym boku/i sercu- problem z oddychaniem. Myslalem ze to przez minox, ale jak stosuje minox bez saba to nic takiego sie nie dzieje. Calkiem mozliwe, ze takie dzialanie wzmozone jest dzialaniem minoxa plus saba bo w takiej kolejnosci stosuje.

Kurde mam to samo, a nie stosuje minoxa (tylko Propecia). Zamieniłem beta na hydro ale wciąż uboki te same. Ja chyba odpuszcze Sabe bo mnie to troche przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lekki bol glowy i watroby... I co zaczyna mnie ostatnio niepokoic to po kilku godzinach trzymania tego na glowie klocie w prawym boku/i sercu- problem z oddychaniem. Myslalem ze to przez minox, ale jak stosuje minox bez saba to nic takiego sie nie dzieje. Calkiem mozliwe, ze takie dzialanie wzmozone jest dzialaniem minoxa plus saba bo w takiej kolejnosci stosuje.

Kurde mam to samo. Zamieniłem beta na hydro ale wciąż uboki te same. Ja chyba odpuszcze Sabe bo mnie to troche przeraża.

 

Osobiście przez używanie w przeszłości dużych dawek beta, nawet niewielkie ilości hydro powodują u mnie osłabienie organizmu.

 

Dlatego jeśli ktoś zaczyna przygodę z SABA to nie powinien stosować nic mocniejszego niż hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...