free web hit counter Skocz do zawartości
dzikibeduinek

Decyzja o walce zapadła

Rekomendowane odpowiedzi

Lekki bol glowy i watroby... I co zaczyna mnie ostatnio niepokoic to po kilku godzinach trzymania tego na glowie klocie w prawym boku/i sercu- problem z oddychaniem. Myslalem ze to przez minox, ale jak stosuje minox bez saba to nic takiego sie nie dzieje. Calkiem mozliwe, ze takie dzialanie wzmozone jest dzialaniem minoxa plus saba bo w takiej kolejnosci stosuje.

Kurde mam to samo, a nie stosuje minoxa (tylko Propecia). Zamieniłem beta na hydro ale wciąż uboki te same. Ja chyba odpuszcze Sabe bo mnie to troche przeraża.

Dzisiaj nie uzywalem minoxa, bo nie moglem i jutro uzyje na "sucho" saba tez bez minoxa i dam ci znac czy mam to samo,mimo iz tego nieszczesnego minoxa nie bede uzywal... Takze zobaczymy, czy rzeczywiscie to sie sprawdzi w naszym przypadku, ze saba nie bedzie sluzyl czy jednak w moim bedzie to wina tego iz stosuje minox i pozniej saba...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak minox musi gra przy ubokach u mnie glowna role, bo zastosowalem tak jak pisalem wczesniej saba bez minoxa (2 dni) i zadnych ubokow nie zaobserwowalem...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy przy stosowaniu RU następuje coś takiego jak linienie ? RU stosuję od początku grudnia i tak jakby więcej mi ostatnio leci...

 

Jest taka możliwość związana ze zmianą cyklu włosa, ale nie zdarza się to często

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, przy blokerach wcierkach jakos tak czesto sie o linieniu nie slyszy. Jak bylem na samym flutamidzie przez kilka miesiecy to nic nie linialem, teraz biorac flutamid i fina, linieje jak szalony (myslalem, ze to minelo, ale od paru dni znowu jazda sie zaczela). Zaczyna mnie to troche niepokoic. Niby nic sie nie zmienia na gorzej, ale zle to dziala na psychike.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze tak. Linienie ZAZWYCZAJ jest pozytywna przeslanka.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie maila dzisiaj dostałem z ASMED:

 

"Doctor said that it will not make sense to operate just vertex without fixing the frontal part. He recommends you to use finasteride for 6 months for maintain your vertex area, maybe it will help you and you will not need to operate the vertex. In your case you should fix the frontal area first of all."

 

W necie widziałem podobną opinie. Jest tylko chyba jedna zaleta z którąmógłbym się zgodzić tzn. front zawsze rzuca się w oczy.

Natomiast potencjalnych wad widzę więcej:

1. Nie każdemu przeszkadzają zakola, niektórym wręcz pasują.

2. Dla góry, większa powiechnia może być obsadzona tą samą ilością grafów (sadzi się tam rzadziej)

3. Najważniejszy: w przypadku dalszego postępu łysienia łatwo sobie wyobrazić jak będzie wygladać sytuacja gdzie same zakola są zrobione a reszta ....

No i tu jest profit dla hirurga bo taki pacjent zapewne będzie chciał wrócić.

W tym drugim przypadku jesli progres wystąpi negatywny efekt nie będzie tak drastyczny.

 

"He recommends you to use finasteride for 6 months for maintain your vertex area .." i co dalej po 6 msc (lub nawet 12) wywalisz fina a czas stanie w miejscu?

Argument, że za pomocą fina można odzyskać góre nie jest przekonujący. Pozytywny efekt (jeśli juz) będzie i tak przejściowy. Biorąc długi czas fina organizm wkońcu wyrególuje hormony i wraca się do punktu wyjścia. Pozatym raczej nikt rozsądny nie będzie chciał brać sterydu przez długi okres (>2lat) ze względów oczywistych.

 

A pozatym sytuacje masz jeszcze całkiem ok (nie wiem jeszcze ile masz lat). Co nie zmienia faktu że jakaś kuracja by sie przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 33 lata. Lecę z RU+Saba+Nizoral+Pirolam

 

Ten tekst z finasterydem też mnie nie przekonał. Dlatego też działam inaczej. Moim celem jest gniazdko. Zawsze miałem zakola, nie mam z tym problemów, RU nakładam na całą górę głowy od języka, przez środek i gniazdko.

 

Minęły 3 miesiące, po cichu liczę że góra się zagęści choć trochę aby nie było takich prześwitów. Dałem sobie czas pół roku aby zaobserwować jakieś pierwsze pozytywne efekty w tym miejscu choć nie ukrywam, że widzę wyraźnie znacznie mniejszą ilość wypadających włosów od kiedy stosuję RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam porównuje Twoje zdjęcia z pierwszej strony tematu z tymi ostatnimi to wydaje mi się, że nastąpiła poprawa. Włosy są gęstsze na języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy czerwiec. Od początku kuracji psikałem 1ml 5% RU (10 psiknięć) na czubek głowy.

 

Zastanawiam się czy nie przerzucić się na 2% RU 2ml.

 

Focia: jphjy0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę 10 lat walki super wynik, byłbyś w stanie wrzucić zdjęcia przez te kilka lat jak sytuacja wyglądała z włosami aż do przeszczepu ?  I chociaż jakiś krótki opis kuracji jakie stosowałeś. 
Fajne by to było dla osob co dopiero zaczynaja walkę i dla takich jak ja co są trochę  krócej, pozdrawiam 


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...