free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

Najtańsza klinika (z tych lepszych)

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad Medikemos. Na konsultacji u nich wyszło, że potrzebuję albo 1300-1500 na zakola albo zakola i dogęszczenie grzywki 2300-2500). Bisanga nie chciał się podjąć i nawet szacować ile potrzeba graftów.

 

I teraz zastanawiam się gdzie mogę to zrobić by wyszło rozsądnie cenowo. Może jest coś wartego uwagi poza BHR I Medikemos?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisanga nie chciał się podjąć i nawet szacować ile potrzeba graftów.

 

A co obraził się na ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad Medikemos.

 

Medikemos wydaje się być oczywiście lepsze od wszystkiego tego, co jest osiągalne na polskim podwórku, ale jest niestabilne w swoich poczynaniach, tzn. zdarzają im się dość przyzwoite rezultaty - jak wynika z relacji niektórych uczestników tego forum albo z tego, co na drugim forum pisze jakiś gostek pod pseudonimem "daro". Ale zdarza się im też spieprzyć robotę koncertowo, nieprawdaż mali118? Mając porównanie między Bisangą a Lupnazulą z czystym sumieniem osobiście poleciłbym jedynie tego pierwszego (choć pewnie i on nieraz coś spieprzył, bo nie ma ideałów na tej ziemi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze jeszcze raz, spieprzenie u mnie zabiegu to jedno ale najbardziej boli mnie fakt TOTALNEGO olania po zabiegu i zostawienie mnie z tym szambem(ktore jest tylko wina dr) komplentnie samego, co dowowdzi profesjonalizmu kliniki. A ciepla gatka na konsultacjach "jestesmy tu zeby Ci pomoc" to czyste szyderstwo z potencjalnych pacjetow. Zastanawia mnie forumowicz Marcin ktory jakby ucichl po swoim zabiegu w medikemos, na drugim forum byl forumowicz wiktoras ktory rowniez nagle ucichl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie widzę, że to jednak nie tak oczywisty wybór.

 

A co znaczy spieprzyli zabieg? Że co?!

 

Ja mam ogólnie włosy bardzo cienkie i słabe. Odkąd zacząłem łysieć to są chyba jeszcze słabsze i cieńsze. Także na 100% nie uzyskam efektów jak wszyscy u Bisangi. Dlatego też podejrzewam, że nie zgodził się na szacowanie i rozmowę o zabiegu tylko zalecił medykamenty.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie widzę, że to jednak nie tak oczywisty wybór.

 

A co znaczy spieprzyli zabieg? Że co?!

 

Ja mam ogólnie włosy bardzo cienkie i słabe. Odkąd zacząłem łysieć to są chyba jeszcze słabsze i cieńsze. Także na 100% nie uzyskam efektów jak wszyscy u Bisangi. Dlatego też podejrzewam, że nie zgodził się na szacowanie i rozmowę o zabiegu tylko zalecił medykamenty.

 

Może jakieś zdjęcia?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald - i?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy jestem w stanie zrobić gdzieś taniej, ale równie dobrze? MAm na myśli w porównaniu do Medikemos


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ponowić temat?

 

Chciałbym już sobie ustalić plan kiedy to zrobić, zarezerwować termin. Ale wciąż nie wiem czy Medikemos jest najlepszym wyborem z tych lepszych klinik (chodzi też o kwotę).


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poczytaj o dr de Reysie z Belgii ? Jest dosyć tani, w sieci jest kilka opisów zabiegów, z Polski chyba jeszcze nikogo nie miał.

I jeszcze prohair clinic z której się wywodzi, cen nie znam.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie marcina ktory byl polskim konsultantem a zarazem pacjentem medikemos, o zdj ktorych z jakis powodow tu niezamiescil. Czy jest on tym pierwszym i jedynym zadowolonym pacjentem z bodajze z 4 ososb ktore mialy tam wlasnie zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj sie marcina ktory byl polskim konsultantem a zarazem pacjentem medikemos, o zdj ktorych z jakis powodow tu niezamiescil. Czy jest on tym pierwszym i jedynym zadowolonym pacjentem z bodajze z 4 ososb ktore mialy tam wlasnie zabieg.

No właśnie. I widzisz. Polecano mi na innym forum Bisange i Medikemos. Bisanga odpada, bo się na 1 konsultacji nie zgodził i nawet nie chciał powiedzieć ilości graftów jaką bym potrzebował.

 

Teraz piszecie, że Medikemos jest jednak słaby.

 

To co mam wybrać by było ok. Co jest godne polecenia i przystepne cenowo (aktrakcyjna cena w porównaniu z innymi lepszymi klinikami).

 

Bo człowiek tu pieniądze odkłada,a zaraz się pojawi problem, że nie wiadomo gdzie mam to zrobić.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił dr. koray erdogan. Przystępny cenowo a złej opinie o nim nie widziałem. Jeden forumowicz od nas był parę lat temu i miał świetny rezultat. teraz na styczeń widziałem, że ktoś też jest zapisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd ktos napisal na forum ze jakosc ma swoja cene i to teraz sie z tym zgadzam w 100%, sam wybralem lupanzule bo chcialem zaoszczedzic a teraz nie mam donoru mam okropne zmiany skorne w obszarze biorczym ktore pomimo 12 miesiecy nadal nie zeszly i zero pomocy od tej 'swietnej kliniki za rozsadne pieniadze" teraz sam zdecyduj czy chcesz oszczedzac sam na sobie.

Gdybym mogl cofnac czas to rozwazylbym zabieg Prohairclinic, Asmed clinic, MyWHTC Mwamba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz a ja sądziłem, że BHR (Bisanga) i Medikemos są właśnie jednymi z lepszych.

 

Czy mógłbyś powiedzieć czemu wybrałbyś te kliniki, które wymieniłeś? To by było chyba moje ostatnie pytanie. I faktycznie bardzo prawdopodobne, że chciałbym by to było zrobione porządnie. Mam raczej przeciętny donor, cienkie włosy jak wspominałem i ubytki we włosach szybciej widać moim zdaniem.

 

A i jeszcze jedno. Mówisz o cenie, że to idzie w parze. A Asmed (rozumiem, że mówisz o tym: http://www.asmed.com.tr/) bierze 2,5 euro więc to wychodzi tak samo albo nawet i taniej niż Medikemos


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuj Bisangi i Lupazuli bo to absolutnie nie ta liga. Po relacjach pacjetow wnioskuje ze Bisanga potrafi dostosowac gestosc sadzenia i mozliwosc pobrania z donoru do kazdego pacjeta indywidualnie, lupanzula moim zdaniem ma juz obrany system i tego sie trzyma a wynik zalezy od grubosci wlosow i gestosci donoru. Zauwaz ze wiekszosc pacjetow lupanzuli ma grube wlosy i b.dobry donor. Czemu wybral bym ktoras z tych klinik o ktorych wspomnialem? Bo nie widzialem zlych opinni a kazda klinika ma ich sporo, oczywiscie na pierwszym miejscu jest koray z asmed. W medikemos 2.5 euro za graft to byla promocja wiec teraz cena zapewne wzrosla, gdzie 2.5 euro za graft moim zdaniem to bylo juz duzo, duzo za duzo jak na umiejetnosci dr i troske o pacjeta po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd Asmed wział 2,5 euro ale zobacz za ile graftów. Normalnie pewnie kosztuje 3euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to 2,5 euro . Zabiegi wykonują głównie asystenci i zapewne dlatego taka cena . Zabieg u samego Koraya kosztowałby pewnie z 3 euro - 3,5 euro za graft .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz co znaczy głównie asystenci ? Jeżeli pobieranie graftów i nakłówanie obszaru biorczego nie robi główny specjalista to unikałbym innego rozwiązania bo to są najważniejsze rzeczy w zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie zdecydowałbym się na zabieg w tej klinice . Nauka właściwego pobierania graftów trwa bardzo długo , a ja nie lubię być jednym z testerów .

W Pradze jest to samo . Hajduk właściwie nie operuje na dzień dzisiejszy . Jeśli dobrze pójdzie to co najwyżej zrobi otwory w miejscu biorczym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...