free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

Najtańsza klinika (z tych lepszych)

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to Bisanga pobiera grafty . Jak chirurgowi chce się pracować to i kosi odpowiednią kasę za taką pracę ( 3,65 euro w przypadku Bisangi ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to. Koray wykonuje tylko naklucia pod nowe grafty..cala reszte wykonują asystenci, poza tym w necie jest malo wyników prac wrzucanych przez samych pacjentów, za to masa umieszczonych przez klinikę. Sam poważnie mysle nad Korayem ale troche mam mieszane odczucia.boje sie ze wynik zabiegu to może byc czysta loteria..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jest prosta : chcesz mieć dobrze wykonaną robotę i nie obawiać się o wynik przeszczepu , to trzeba zabulić np. u Bisangi . A jak nawet coś pójdzie nie tak jak trzeba , to za darmo poprawią ( przypadek Barneta ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super proste. Kiedy Bisanga mnie zlał


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są inni topowi chirurdzy : Poswal ( najtańsza opcja ) , Lorenzo, Feriduni . W USA są również świetne kliniki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko jakbyś mógł może poznać nazwy klinik (ewentualnie strony). Bo wpisując ASMED (Koray) to znalazło mi parę stron i musiałem pytać na forum, które to dokładnie.

 

I co np Ty byś wybrał w takim razie.

 

Medikemos - nie, bo ponoć kiepsko z jakością

BHR Bisanga - nie, bo nie chciał nawet powiedzieć ile graftów bym potrzebował. Kazał brać leki i tylko tyle.

Asmed Koray - nie, bo tam robią tylko asystenci


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie myśli o HDC. Szczerze a powoli się zastanawiam (ale raczej wątpię) i ten Asmed mnie zaintrygował.

Tylko jak w przypadku każdej kliniki zdjęcia przed i po to inne oświetlenie i cholera wie czy nie nałożony toppik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poczekać jakie wrażenia będzie miał użytkownik forum. Który ma tam zabieg pod koniec stycznia.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli BHR Ci odmówiło to zdecydowanie Poswal bym wybrał na Twoim miejscu i nie ma co szukac, bedziesz zadowolony tak jak bylo z poprzednikami,którzy wybrali sie do Indii:-)

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli BHR Ci odmówiło to zdecydowanie Poswal bym wybrał na Twoim miejscu i nie ma co szukac, bedziesz zadowolony tak jak bylo z poprzednikami,którzy wybrali sie do Indii:-)

 

To nie było przypadków spartaczonej roboty jak w Medikemos?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ilość spartaczonych przypadków wykonanych przez światowej klasy chirurgów jest odwrotnie proporcjonalna do pozytywnych efektów w Medikemos ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd mam wrazenie ze wszelka cene chcesz zrobic zabiec w medikemos. Jedz, zrob, przekonaj sie na wlasniej skorze, tylko wtedy juz nie bedzie odwrotu. Co do klinik swiatowych to owszem zdarzaja sie (zadko) przypadki niezadowolonych pacjetow ale oni nie zostaja z tym sami i dostaja pomoc ze strony kliniki za darmo. na mnie medi wypielo sie dupa po przeliczeniu kasy a spieprzony donor dr na konsultacjach w pl wzruszyl ramionami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chcę podjąć właściwy wybór. Dla mnie oznacza to tyle, że zadaję dużo pytań. Jakby tego było mało to prócz Koraya zastanawiam się nad Poswalem, skoro jest już sprawdzony.

 

Może czas wysłać swoje zdjęcia. Oni robią jakieś konsultacje w PL?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Chcę podjąć właściwy wybór. Dla mnie oznacza to tyle, że zadaję dużo pytań. Jakby tego było mało to prócz Koraya zastanawiam się nad Poswalem, skoro jest już sprawdzony.

 

Może czas wysłać swoje zdjęcia. Oni robią jakieś konsultacje w PL?

 

W imieniu Poswal'a działa Skald na tym forum, możesz się z nim skontaktować, jeśli potrzebujesz pomocy z językiem. Jest tez przedstawiciel Koray'a, z tym że się nie udziela, ale pytał się o możliwość postawienia baneru na forum i później zniknął ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald nie odpowiada


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum ostatnio zaglądam rzadziej, póki co nie mam (odpukać!) potrzeby Aktualnie rolę pośrednika traktuję raczej hobbystycznie, tj. chętnie pomogę pójść drogą, z której sam jestem zadowolony, więc jeżeli ktoś z Was napisze na maila to zawsze odpiszę (mam przypiętego do klienta pocztowego, także widzę na bieżąco kiedy coś dostanę).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...