free web hit counter Skocz do zawartości
barnet

Fryzjer przed HT

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielcie się swoimi doświadczeniami Koledzy...jak mieliście robione FUE tylko na przód, to golili Wam całą głowę, czy tylko przód, a tył zostawał nietknięty, ładnie przez fryzjera przystrzyżony? Pytam, bo abstrahując od strupków, zaczerwienienia itd, to przecież istotnym czynnikiem decydującym o "wyjściu do ludzi", jest fryzura-jaka by nie była itd. Jak rozwiązywaliście ten problem? Cięcie na krótko na całej powierzchni głowy i otem w miarę równy odrost? Czy normalna fryzurka z tyłu i czekanie aż przód się ruszy i systematyczne wyrównywanie przez fryzjera? Swoją drogą pewnie dużo wody upłynie zanim zdecyduję się iść do fryzjera i przyznać się do ingerencji chirurgicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja miałem normalne, przeciętnej długości włosy.

Natomiast w BHR zgolili całą głowę maszynką na zero, bo ponoć tak jest im łatwiej wykonywać zabiegi (w moim przypadku FUE, repair hair line).

Z tego co pamiętam, to pozostawienie dłuższych włosów (na życzenie), wiązało się z nieco wyższą ceną, z uwagi na utrudnienia.

 

Ale radzę zweryfikować te informacje, bo nie wiem jak to wygląda w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył to chyba na bank golą, czytałem ostatnio, że nie wolno strzyc się przed zabiegiem, bo chirurg musi zobaczyć jak się włosy układają. Ja mam nadzieję że korony nie strzygą, bo tył z reguły i tak nosi się krótki, zresztą jeśli taki pacjent ma gęstość na koronie 20-30 włosów/cm2 (jak u mnie) to raczej takie rzadzizny chirurgowi nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zabiegiem min 1cm powinenieś zostawi by pokazać chirurgowi stopień przerzedzeń/łysienia. Po oględzinach zarówno obszar biorczy jak i dawczy muszą zostać zgolone żeby chirurg mógł sprawniej operować. Reszta włosów to twoja decyzja czy chcesz je zostawić czy również zgolić. Ja ci doradzam żeby cała glaca była równo ogolona na zero. Kup sobie maszynkę i po operacji będziesz mógł na bieżąco regulować długość wszytkich włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...