free web hit counter Skocz do zawartości
mihuel

Walka z zakolami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja historia jest podobna do wielu innych opowiadanych na tym forum.Mam 39 lat. W wieku 17 lat zrobiły mi się zakola. W tamtych czasach dostępne były tylko naturalne, ludowe specyfiki oraz Dercos Aminexil. Nic nie pomagało, aż w końcu dałem sobie spokój, gdyż łysenie zatrzymało się samoistnie.Niestety od jakiegoś roku zacząłem obserwować postępujące przerzedzanie się na zakolach.

Zacząłem stosować Loxon 2%. Minęły 3 miesiące i nie zaobserwowałem żadnych pozytywnych rezultatów, więc poszedłem do znajomego dermatologa( który skutecznie wyleczył mnie z łysienia plackowatego) po Loxon 5%. Zacząłem go stosować w grudniu 2013. Stosuję go do dziś. Rezultaty są mizerne. Coś tam rosło aby po chwili wypaść.Łysienie powoli postępuje dalej. Mój dermatolog dołożył mi do kuracji nalewkę z Capsacainą. Stosuję ją od 3 miesięcy. Pojawiły się włosy w miejscach gdzie wcześniej nie rosły, jednak łysienie nie przystopowało.Mam dodatkowo receptę na nalewkę z capsacainą z dodatkiem 1,5% hydrokortyzononu.

 

Moja kuracja wygląda tak :

Rano:

Szampon Zoxin

Capsacaina+ minoxidil(Loxon5%)

Wieczorem:

Capsacaina

Minoxidil

Krem Nizoral z ketoconazolem 2%(pół roku)

 

Moje wnioski.Wydaje mi się, że potrzebuję jakiegoś blokera DHT gdyż to co teraz wyrasta to zaraz wypada. Z pokorą przyjmę wszelkie rady.

Pozdrawiam wszystkich


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakola mozna odzyskac tylko, jezeli zareagujesz w odpowiednim czasie. 20 lat po fakcie to zdecydowanie za pozno. Tylko przeszczep. A skoro lysienie dalej postepuje, to bez blokera ani rusz.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż, trzeba czekać aż otworzą sklep z RU i spróbować kuracji.Mistrzowie tego forum twierdzą, że w styczniu 2015 będzie można kupić Ru..


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...