free web hit counter Skocz do zawartości
djmostek

22 lata, włosy wypadają od dłuższego czasu - pytanie o rade

Rekomendowane odpowiedzi

ja blokery uzywam gdzies od roku obecnie na ducie,widze czesto ze ludzia chca zaczynac od samego minoxa to bład chyba ze krotki okres wtedy kiedy on naprawde dziala u mnie ten 1 rok to byla wyrazna poprawa,włosy duzo gestsze nawet zakola sie zmniejszyly ,tak stosowalem to kolejne lata nie myslac o łysieniu wtedy jeszcze nie znalem tego forum,obudzilem sie dopiero gdzies rok temu jak na czubku juz bylo mocne przezezdzenie,nie zauwazylem tego przez lata bo jakos u mnie zakola sie przez ten okres nie powiekszaly wiec nie zagladalem na czubek bo widac to dopiero jak dam drugie lusterko z tylu.Moj fryzjer powiedzial mi ze robi mi sie gniazdo i dopiero to zauwazylem,wszedlem na to forumi sie okazalo ze bez blokera nie zatrzymasz łysienia i to prawda przez te lata tak naprawde włosy mi sie zaczeły przerzedzac,ale najbardziej na czubku wiec tego niezauwazylem dopoki to samo nie stało sie zauwazalne,wiec po tych latach napewno mam mniej włosow niz nawet przed samym minoxem.ale tak jak mowie pierwszy rok działal super(uwazam ze jedenz najslilniejszych jak nie najlepszy do odrostu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...