free web hit counter Skocz do zawartości
Rino

Loxon, a niechciany zarost.

Rekomendowane odpowiedzi

Stosowałem loxon 2% około 2 i pół miesiąca, w miarę regularnie ( zdarzyło się pominiecie dawki, bądź opóźnienie dawkowania, ale bardzo sporadycznie) z początku włosy wypadały trochę mocniej, później wypadało ich już mniej niż przed korzystaniem z loxonu, zauważyłem nawet pojawianie się małych włosków na zakolach. Jednak co mnie martwi: Używałem go bardzo nieumiejętnie bo jak psikałem na zakola to zawsze coś ściekało mi na twarz i tak po czasie zauważyłem nieciekawy widok z zarostem na twarzy, a mianowicie pojawiły się włoski między brwiami tak jakby brwi miały się kiedyś połączyć z sobą, z drugiej strony oczu tj. od strony uszu zarówno nad okiem i pod okiem wyłonił się zarościk. Resztę "normalnego zarostu" też przybyło, ale to mi akurat nie przeszkadza bo i tak nadal jest on ubogi i akurat w tym miejscu nie obraziłbym się na obfitszy.

 

http://oi58.tinypic.com/2r3du7c.jpg Ten amatorski obrazek przedstawia mniej więcej sytuację, którą opisuję. Ten brązowawy kolor to zarost naturalny, a to co na czerwono to pojawiło się po stosowaniu loxonu. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? I czy da się jakoś trwale pozbyć tego niechcianego owłosienia? Albo niestety zostało już mi tylko golenie się bądź odwiedziny u kosmetyczki i jakieś usuwanie laserowe/ woskiem itp.

Przerwałem aplikowanie loxonu, ale czy jeśli lepiej zacznę go stosować tzn. tak, że nie będzie mi spływał po twarzy to czy wzrost tego zarostu będzie dalej postępował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne przy stosowaniu Loxonu.

Włosów nigdy za wiele , wiec zamiast depilować , poszanuj to co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosowałem loxon 2% około 2 i pół miesiąca, w miarę regularnie ( zdarzyło się pominiecie dawki, bądź opóźnienie dawkowania, ale bardzo sporadycznie) z początku włosy wypadały trochę mocniej, później wypadało ich już mniej niż przed korzystaniem z loxonu, zauważyłem nawet pojawianie się małych włosków na zakolach. Jednak co mnie martwi: Używałem go bardzo nieumiejętnie bo jak psikałem na zakola to zawsze coś ściekało mi na twarz i tak po czasie zauważyłem nieciekawy widok z zarostem na twarzy, a mianowicie pojawiły się włoski między brwiami tak jakby brwi miały się kiedyś połączyć z sobą, z drugiej strony oczu tj. od strony uszu zarówno nad okiem i pod okiem wyłonił się zarościk. Resztę "normalnego zarostu" też przybyło, ale to mi akurat nie przeszkadza bo i tak nadal jest on ubogi i akurat w tym miejscu nie obraziłbym się na obfitszy.

 

http://oi58.tinypic.com/2r3du7c.jpg Ten amatorski obrazek przedstawia mniej więcej sytuację, którą opisuję. Ten brązowawy kolor to zarost naturalny, a to co na czerwono to pojawiło się po stosowaniu loxonu. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? I czy da się jakoś trwale pozbyć tego niechcianego owłosienia? Albo niestety zostało już mi tylko golenie się bądź odwiedziny u kosmetyczki i jakieś usuwanie laserowe/ woskiem itp.

Przerwałem aplikowanie loxonu, ale czy jeśli lepiej zacznę go stosować tzn. tak, że nie będzie mi spływał po twarzy to czy wzrost tego zarostu będzie dalej postępował?

 

Porost włosów na ciele twarzy będzie postępował, niezależnie od tego czy minoxidil będzie Ci spływał po twarzy czy nie. Wiąże się to z absorpcją ogólnoustrojową, mi przy wejściu na minoxidil porost włosów na plecach, ramionach oraz brwiach przyspieszał gwałtownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jesteście jasnowidzami, ale czy ten zarost, który pojawia się przy stosowaniu loxonu pojawi się i tak tylko, że później? Bo jeśli to nie robi mi to różnicy.

Ale trochę to obrzydliwe być tak obrośniętym, mam znajomego w pracy, który ma ksywkę kudłaty, mimo tego, że jest łysy bo jest tak obrośnięty zarostem wszędzie, że to na prawdę obrzydliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale problem sobie to wyrwać pincetką?

 

Pojedyncze pewnie nie, gorzej jak masz las włosów do wyrwania ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ti jest jeszcze laserowa depilacja na pół roku powinno starczyć jak nie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ti jest jeszcze laserowa depilacja na pół roku powinno starczyć jak nie dłużej.

 

Efekt laserowej terapii jest uzależniony od wielu czynników. Żeby sam zabieg był efektywny musi być powtarzany cyklicznie, o ile się nie mylę pierwsze 4-6 zabiegów częściej, kolejne dla podtrzymania efektu.

 

Do różnych typów włosów używany jest inny typ laseru i wbrew pozorom najlepsze efekty depilacji laserowej są zauważalne u osób z grubymi i ciemnymi włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mętlik, bo serio widziałem już małą poprawę po ponad dwumiesięcznym stosowaniu loxonu 2, ale przerwałem bo przestraszyłem się tego zarostu ( stwierdziłem, że wolę być łysy niż wyglądać jak Yeti), ale teraz jak znowu zaczyna się spustoszenie na głowie to już mi się odechciało wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mętlik, bo serio widziałem już małą poprawę po ponad dwumiesięcznym stosowaniu loxonu 2, ale przerwałem bo przestraszyłem się tego zarostu ( stwierdziłem, że wolę być łysy niż wyglądać jak Yeti), ale teraz jak znowu zaczyna się spustoszenie na głowie to już mi się odechciało wszystkiego.

Mysle,ze to bez znaczenia większego czy stosuje sie minox i sie zarosnie czy tez nie. W wieku 15-16 lat mialem juz spory zarost na klatce i nie stosowalem wtedy jeszcze minoxa,uwarunkowanie genetyczne:-) Natomiast przez okolo 8 lat stosuje minox i nie mam pełnego zarostu na twarzy jeszcze nawet,idzie to strasznie mozolnie,ale zageszcza sie powoli. Jezeli chodzi o plecy mam mnóstwo pojedynczych wloskow,ale 15-20 min i da sie je usunąć i spokoj na 3 miesiace... Takze nie do konca tym minoxem bym sie tak sugerował:-)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...