free web hit counter Skocz do zawartości
rzoohfa

łysienie 21 lat, kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze Ci Ziom napisał. Masz fest kurację na utrzymanie tego co masz a naprawdę masz co utrzymywać. Widać, że poza zakolami , które są powiedzmy szczerze niezbyt duże - to masz ma dobre i dość gęste włosy. Dobrze by było żebyś zmienił podejście...Przy dobrej kuracji (fin + revivogen + Ru + dodatki) powinieneś to co masz utrzymać na lata. Minoks ma to do siebie, że może Ci pomóc, ale może też pogorszyć stan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem stosowania RU na linię.

 

Z logicznego punktu widzenia, to przecież Ru działa tam gdzie się aplikuje, tak?

A łysienie postępuje ciągle, to nie jest bitwa o zamek z kilkoma warstwami murów obronnych, że trzeba utrzymać pierwszy aby drugi nie padł. To będzie działać tak, że pierwszy będzie nienaruszony, a drugi zacznie podupadać...

 

Chyba, że się mylę niech ktoś mnie oświeci. Ale wg mnie żeby to było skuteczne to trzeba używać na całą głowę. Chyba, że ma się takie łysienie, że w ciągu 3 lat zakole się zwiększy o cm bez żadnych blokerów, wtedy to można nawet nie zauważyć recesji na tyłach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od mniej wiecej 3 tyg w kuracji RU w KB 5% na linie/zakola, poczatkowo rano i wieczorem male dawki (0.3ml + 0,2ml), niestety pojawily sie skutki uboczne - spore zmeczenie rano, do tej pory nadal pewien dyskomfort w kroczu - obecnie 0,5ml kazdego dnia - nie zawsze rano ze wzgledu na dosc specyficzny tryb zycia obecnie, ale zawsze na skorze RU pozostaje przynajmniej te 10h.

 

niestety dalej zauwazam spore pogorszenie, zarowno na prawym gorszym zakolu jak i na lewym, do tej pory w miare trzymajacym sie. Zastanawiam sie, kiedy bedzie odpowiedni moment na wrzucenie minoxa jako ostatniej deski ratunku - wiem, ze Ru po tak krotkim czasie jeszcze nie pokazalo efektow, lecz zastanawiam sie czy bedzie co ratowac kiedy Ru zacznie dzialac. Ogolnie jeszcze nigdy nie bylo tak zle z wlosami, a co za tym idzie z samopoczuciem i psychika.

FullSizeRender(4).thumb.jpg.2f8f55e41522725632daa9957dd82aad.jpg

FullSizeRender(6).thumb.jpg.ac9da3c370da49491aa15f8b65f87e46.jpg

FullSizeRender(3).thumb.jpg.5dc736d5d6832bb83ba6bda842d358c8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super masz stan, jest o co walczyc!

 

Stosuj ciagle te 0.5ml 2x dziennie jak uboki przejda i bedziesz widzial, ze dalej cos nie tak zwiekszaj dawki. Na minoxa za wczesnie jeszcze, daj RU przynajmniej pol roku.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzoohfa chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę o co chodzi z zakolami. Zakola często się robią bez względu na kuracje. Najważniejsze jest to żeby reszta włosów przyzwoicie się trzymała, a z tego co widać po zdjęciach to u Ciebie to jest naprawdę nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

@vystelior - zdaje sobie sprawę co to sa zakola, delikatne miałem całe życie i nie miałem absolutnie z tym żadnego problemu, nie przeszkadzałoby mi bardzo gdyby stan linii pogarszał sie powoli, nieznacznie, lecz obecnie linka wlosow (szczegolnie na zakolach) zanika i zmienia sie na gorsze w tempie bardzo szybkim.

Mam nadzieje ze RU ograniczy to co sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mała dawka. 0,5ml dziennie to bardzo mało, nawet jak na same zakola. Przewijało się to wielokrotnie że co najmniej 1ml (50mg RU) na mniejszy obszar (zakola,czubek), >1ml na większy obszar.

 

0,5ml ma jedynie sens jak jest to podzielone na dwie dawki dziennie (ale przy takich miałeś uboki z tego co wyczytałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie bede stosowal Ru w ciagu dnia, zwieksze dawke tak zeby docelowo uzywac 1ml.

czy bylby ktos w stanie wymienic najczestsze skutki uboczne po RU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie bede stosowal Ru w ciagu dnia, zwieksze dawke tak zeby docelowo uzywac 1ml.

czy bylby ktos w stanie wymienic najczestsze skutki uboczne po RU ?

 

Też powtarzane było wielokrotnie:

- Uboki typowe jak przy anty-androgenach. Ale to jest kwestia złożona tzn. zależy ile przeniknie systemowo podczas zastosowania zewnętrznego, oraz na ile jesteś wrażliwy na substancje anty-androgenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to możliwe by bez zmieniania ilości i stężenia RU uboki ustąpiły same ? Czy ktokolwiek odczuwał dyskomfort w kroczu po Ru ? Czy ew. zmniejszenie dziennej dawki fina (biorę 1mg dziennie) moze pomoc ?

Nie ukrywam, ze ten dyskomfort jest dość uciążliwy, a nie chciałbym przerywać kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest to możliwe by bez zmieniania ilości i stężenia RU uboki ustąpiły same ? Czy ktokolwiek odczuwał dyskomfort w kroczu po Ru ? Czy ew. zmniejszenie dziennej dawki fina (biorę 1mg dziennie) moze pomoc ?

Nie ukrywam, ze ten dyskomfort jest dość uciążliwy, a nie chciałbym przerywać kuracji.

 

A jaką masz pewność że dyskomfort jest po RU, a nie po finie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam tej pewnosci, aczkolwiek widze, ze pojawil sie po tym jak zaczalem stosowac RU, dzisiaj dodatkowo zamiast 0,5ml (czyli malo) uzylem 0,8ml (nadal za malo), a dyskomfort doskwieral jakby bardziej, stad moje pytania.

Wiadomo, ze w teorii to raczej fin powinien wywolywac uboki itd. ale stosowanie 2 blokerow na raz tez moze miec na to wplyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wpływ i to zasadniczy.Obie substancje to anty-androgeny (RU po tym jak dostanie się systemowo jest metabolizowany do anty-androgenu) - po prostu substancje działają synergistycznie.

 

Ale jak pojawiają się uboki to nie ma co ciągać kuracji. Ostatnim wyjściem jest zrobienie RU 2% (mniej alko w pojeździe, wiec powinno się słabiej przedostawać systemowo - sprawdź 1szy wątek o sklepie internetowym) i stosowanie 2x dziennie po 0,4 - 0,5ml. Jeśli będziesz też odczuwał uboki to musisz odstawić, bo nikt Cię nie zapewni że przejdzie.

 

A i zanim spróbujesz z niższym stężeniem zrób 2 dni przerwy żeby pozbyć się substancji z organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Jeszcze jedno pytanie - czy zakładając, ze to sa to uboki spowodowane przez ru a nie fina, to po 2 dniach i pozbyciu sie substancji z organizmu teoretycznie powinny one ustąpić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...