free web hit counter Skocz do zawartości
nobo

Jak zaprojektowac linię włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za miesiąc mam HT. Głownie zakola i przerzedzający się przód. Wątek w tym dziale ze zdjęciami.

 

Macie jakiś pomysł jak zaprojektować/zwizualizować linię włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dużo ludzi popełnia błąd robiąc linię jak od garka na 2500 graftów za miast zostawić lekkie zakola i 1600, a resztę na potem. Ale to pewnie doktor wie lepiej jak ogarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw sprawę specjaliście, ale zawsze możesz swoje 3 grosze dorzucić podczas rysowania liniii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że dużo ludzi popełnia błąd robiąc linię jak od garka na 2500 graftów za miast zostawić lekkie zakola i 1600, a resztę na potem. Ale to pewnie doktor wie lepiej jak ogarnięty.

Delikatne zakola sa bardzo sexy! Nie wyobrazam sobie zrobienie lini prostej to jest dziecinne;p Zakola o byle nie byly za duze to jest to:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zakola nie są sexy wg mnie ... No ale jak kto woli. Ja bym tam chciał włosy jak od garnka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakola sexy nie są. Natomiast uważam, że każdemu pasuje co innego. I linia jak od garnka nie będzie pasowała na każdy typ czaszki Takie mam skromne zdanie


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakola sexy nie są. Natomiast uważam, że każdemu pasuje co innego. I linia jak od garnka nie będzie pasowała na każdy typ czaszki Takie mam skromne zdanie

 

No moze rzeczywiscie cos w tym bedzie najwiecej prawdy. Od zawsze pamietam sie z zakolami mniejszymi a teraz wiekszymi i wiadomo, ze przyzwyczaic sie tak czy siak musialem. Kto wie moze bardziej mi pasuja niz prosta linia a moze i nie. Dopoki na ht sie nie zdecyduje to nie przekonam sie nigdy;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopoki na ht sie nie zdecyduje to nie przekonam sie nigdy;p

 

Narysuj sobie linię kredką do brwi i zakoloruj przestrzeń ponad - chyba najlepsza metoda żeby zobaczyć jaka linia pasuje


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to linia powinna być jak marszczysz ekstremalnie czoło i pierwsza fałda od lini włosów to mniej więcej idealna linia jaką możesz mieć. Nie wyobrażam sobie, że ktoś na te fałdy sadzi grafty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, zakola nie są sexy wg mnie ... No ale jak kto woli. Ja bym tam chciał włosy jak od garnka.

 

Zakola są sexy i każda kobieta to powie. Sexy jest nawet całkowita łysina jak masz twarz Bruca Willisa. Jak chcesz włosy jak od garnka to sobie załóż garnek na głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, zakola nie są sexy wg mnie ... No ale jak kto woli. Ja bym tam chciał włosy jak od garnka.

 

Zakola są sexy i każda kobieta to powie. Sexy jest nawet całkowita łysina jak masz twarz Bruca Willisa. Jak chcesz włosy jak od garnka to sobie załóż garnek na głowę

No faceci wola miec zajebista linie widomo, ale to, ze dziewczyny lubia i wola male zakola to cos w tym musi byc, zauwazylem na przestrzeni tylu lat. Co do garnka do...es porzadnie haha xD


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prosta linia wyglada genialnie pod warunkiem posiadania w miare duzego czola (np. Brad Pitt i Tom Cruise). Jesli ktos ma malutkie czolko, wyglada jak uposledzony.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah mam dość wysokie czoło. Może nie trakicznie wysokie, ale zawsze jakoś myślałem, że chciałbym mieć mniejsze. Może to efekt tego, żę jak mam już spore zakola to to czoło wyglada na jeszcze wieksze z profilu.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest. Ja mam tez duze czolo, ale recesja ktora nie jest tak duza, w moim przekonaniu wyglada na wieksza. Do niskich czol pasuja za to zakola NW2 jak ulal. Taki Zayn Malik ze swoim NW0 wyglada jak lekko opozniony. Za to juz Brad Pitt ze swoja perfekcyjna linia wyglada zajebiscie mesko


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam właśnie czoło bliżej Brada Pitta. I zapewne z taką normalną linią bez zakoli prezentowałoby się super.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał taką linię jak ma Frank Vincent

Tu można zobaczyć http://www.hairlosshelp.com/forums/text ... did=103705


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja taka rada odnośnie lini dla tych którzy nie mieli jeszcze ht.

 

1) dla tych którzy będą mieli zawsze dłuższe włosy i czesali się na bok bądz do tyłu zalecam "okrągłą" linię włosów czyli patrząc z góry półkole (nie trójkąt). Coś jak gość na reklamie bhr.

2) dla tych którzy będą się ścinali na krótko (0,5 - 3 cm) ewentualnie włoski na żel i do góry wtedy bardziej jak od linijki. Mogą też ewentualnie zostawić taki ząbek na centralnym przodzie co dodaje charakteru.

3) w obydwu przypadkach zrobić jak największe łuki na zakolach tak aby było płynne przejście pomiędzy linią pionową a poziomą. I nie wstydzić się że ktoś zauważy zmianę że zakola się zmniejszyły. Ja tak myślałem i chciałem w miarę małe łuki na zakolach i teraz żałuję im gładsze przejście tym milsze jest to dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja taka rada odnośnie lini dla tych którzy nie mieli jeszcze ht.

 

1) dla tych którzy będą mieli zawsze dłuższe włosy i czesali się na bok bądz do tyłu zalecam "okrągłą" linię włosów czyli patrząc z góry półkole (nie trójkąt). Coś jak gość na reklamie bhr.

2) dla tych którzy będą się ścinali na krótko (0,5 - 3 cm) ewentualnie włoski na żel i do góry wtedy bardziej jak od linijki. Mogą też ewentualnie zostawić taki ząbek na centralnym przodzie co dodaje charakteru.

3) w obydwu przypadkach zrobić jak największe łuki na zakolach tak aby było płynne przejście pomiędzy linią pionową a poziomą. I nie wstydzić się że ktoś zauważy zmianę że zakola się zmniejszyły. Ja tak myślałem i chciałem w miarę małe łuki na zakolach i teraz żałuję im gładsze przejście tym milsze jest to dla oka.

 

Co prawda to prawda! Zgadzam się 100% i też tak polecam. Sam bym tego lepiej nie ujoł.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fran Vincent wyglada jak okropnie z taka linia. Z NW2 wygladalby na dystyngowanego pana. Jego czolo jest zbyt male do tak idealnej linii. Poza tym styl fryzury raczej niewlasciwy dla trojkatnej twarzy.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fran Vincent wyglada jak okropnie z taka linia. Z NW2 wygladalby na dystyngowanego pana. Jego czolo jest zbyt male do tak idealnej linii. Poza tym styl fryzury raczej niewlasciwy dla trojkatnej twarzy.

 

Ha Ha co zazdrościsz mu ? Frank Vincent jest fenomenem łysienie zupełnie go nie dotyka, ma stan owłosienia lepszy niż nie jeden nastolatek albo nawet baba. Jasne że napewno jakaś znikoma część włosów mu wypadła ale to z wieku bo ma on już swoje lata, poszukaj zdjęcia choć ciężko znaleźć i zobacz jakie miał niskie czoło w młodości. Rzeczywiście może trochę ta fryzura nie pasuje do trójkątnej twarzy, ale robi wrażenie, właściwie to już rzuciło mi się to w oczy oglądając filmy w których grał a wtedy to nie wiedziałem nawet jak się nazywa i kto to jest. A może poprostu się już przyzwyczaiłeś poniekąd do łysiny czy też innej fryzury i wydaję się to dziwne. A może Frankowi chodzi też o podkreślenie tej trójkątnej twarzy bo uważa to za atut i dlatego tak się czesze. To tak samo jakby powiedzieć że łysina niezbyt pasuje do niekształtnej czaszki i jajowatej głowy ale coż nikt nie wybiera jeśli o łysinę chodzi.

 

-- 18 kwie 2015, 9:30 --

 

Nie mogą wszyscy tak samo wyglądać jak np. artykuły masowe z chińskiej fabryki bo wtedy nudne by to było i dziwaczne oraz nie naturalne


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszcze. Stwierdzam tylko, ze przy tak malym czole NW1 nie wyglada korzystnie (poza tym swoje robi tez wiek tego pana)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...