free web hit counter Skocz do zawartości
michal07

przeszczep włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj gdyż nie znalazłem odpowiedniego działu na takowe przywitanie...

Pewnie tytuł mówi sam za siebie więc uzupełnię o dodatkowe informację..

Problem zaczął się wcześnie nawet nie pamiętam kiedy ale myślę że od 17tego roku życia...

Nie zwracałem na to uwagi gdyż zawsze scinałem bardzo krutko włosy- jednak ich linia była widoczna...

teraz zanikła a jedyne co mi pozostało to dosłownie kępka włosów na czole...

Stąd moja decyzja...

obecnie mam 32 lata...

od jakiegoś czasu przeszukuję to forum i nie będę ukrywał że mam mieszane odczucia

ich składową są ceny jakość usług i ryzyko...

nim tutaj trafiłem miałem umówioną wizytę we Wrocławiu ale choroba uniemożliwiła mi to spotkani i w ten sposób- mając więcej wolnego czasu trafiłem na to forum...

myślę że dobrze się stało...

moje fotki

 

f2aa9228bd7c6c2c.html

d4473b42ad9d7b74.html

ace8fa53f72b90fe.html

 

i pytanie czy jest na to rada...

szczerze przyznam że jestem zainteresowany kliniką w Turcji tą w której przeszczepu dokonywał Alex34...

czy macie jakiś kontakt albo do kogokolwiek kto mógłby poprowadzić mnie w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...