free web hit counter Skocz do zawartości
michal07

PRP Stem Cell Therapy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Tak jak w temacie czy ktoś wie co to jest???? jedna z klinik z którymi rozmawiam rzuciła takim hasłem ale wolę dowiedzieć się od Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regeneris, PRP, Angel System i inne diabły to nic innego jak ostrzykiwanie skóry osoczem bogatym w komórki macierzyste odwirowanym z własnej krwi. Zabieg pobudza wzrost nowych komórek, odrost włosów, regeneracje tkanek. Stosowany w kosmetyce, chirurgii, ortopedii, medycynie estetycznej a nawet podczas przeszczepu włosów - często jako gratis:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

migdal dziękuję za odpowiedź właśnie coś takiego mi zaproponowała jedna z klinik...

wiesz może na ile to skuteczne jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
migdal dziękuję za odpowiedź właśnie coś takiego mi zaproponowała jedna z klinik...

wiesz może na ile to skuteczne jest???

 

Zależy czego oczekujesz. Jeżeli chcesz wzmocnić istniejące włosy lub wspomóc swoją kurację możesz PRP spróbować. Jeżeli natomiast oczekujesz po PRP zauważalnego odrostu - odpuść sobie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald pytam bo jedna z klinik coś takiego mi zaproponowała jako gratis do przeszczepu... ja nie spodziewam się cudów chyba już za późno na to bo zbagatelizowałem sprawę dzięki kilku lekarzom którzy twierdzili że na łysienie nic nie pomoże... im bardziej zagłębiam się w to forum tym więcej się dowiaduję i być może byłaby możliwa jakaś inna droga aniżeli transplantacja bądź odwlekłaby się w czasie i jej obszar nie byłby tak rozległy... teraz mogę tylko gdybać... swoją drogą mam włosy tylko są one cienkie i przezroczyste ale odrastają regularnie po ścięciu... mam je na czubku głowy i powiem że są nawet dość gęste czy Waszym zdaniem jest szansa na to że da się je odratować być może właśnie za pomocą PRP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bardzo dobry zabieg ale dość drogi od 500 do 2500 zł, uczciwe podejście do zabiegu mówi, że wymierne efekty zauważysz po wykonaniu minimum 4 zabiegów w odstępie 2 do 4 tygodni. Jeśli śpisz na kasie to może być świetna pomoc dla minoxa i finasterydu ale nie ryzykowałbym samego zabiegu PRP bez rozpoczynania walki przy pomocy farmakologii:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...