free web hit counter Skocz do zawartości
pieknylolo

Kirkland, Loxon, Rogaine

Rekomendowane odpowiedzi

Angel ciśnie już tyle lat bez odstawiania chyba? Innych takich długoterminowych użytkowników na forum nie kojarzę.

Klasyczny przykład osoby , która nie powinna się brać za minoxidil .

 

 

 

Co masz na mysli, dlaczego nie powinienem sie brac za minoxidil ?

 

 

Masz bardzo dobry stan , więc nie było sensu brac się za minoxa , zwłaszcza biorąc pod uwagę obecne uboki. Efektów wizualnych raczej nie ma , a zdrowie szwankuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo dobry stan , więc nie było sensu brac się za minoxa , zwłaszcza biorąc pod uwagę obecne uboki. Efektów wizualnych raczej nie ma , a zdrowie szwankuje.

 

Sugaar chyba troche w tyle jestes wzgledem mojego tematu.

Tak w skrocie tylko napisze minoxa stosuje juz prawie 9 lat, a uboki nie mam przez niego lecz przez zmieszanie go z CB(stosowanie jedno po drugim, ale popracowalem nad tym juz),a to juz zmienia postac rzeczy.

Co do stanu nie uwazam, ze mam bardzo dobry stan, uwazam, ze jest zadowalajacy wzgledem 9 lat walki, jednak nw 3 z przerzedzajacym sie jezykiem jest co najwyzej dobre(patrzac na okres czasu i kuracje bez fina/duta).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...