free web hit counter Skocz do zawartości
martyr

BHR FUE 2200-2400 kwiecień 2015, 40 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po wielu latach przemyśleń zdecydowałem się na zabieg pod koniec kwietnia w BHR - FUE ok. 2200.

Jak pewnie wielu z was próbowałem się zapoznać z tematem i padło ostatecznie na BHR. Brałem jeszcze pod uwagę Dr Koraya ale mam wrażenie, że trochę wariackie ilości graftów przeszczepia i Bisanga jest tu bardziej umiarkowany, chociaż efekty u Koraya są również bardzo fajne.

Oczywiście śledziłem efekty w klinikach w Turcji i pomimo bardzo zachęcających cen trochę się boje, może niepotrzebnie...

W sumie moim celem jest żeby efekt był możliwie jak najbardziej naturalny i żeby czuć się po prostu lepiej.

Nie ukrywam że samego zabiegu i tego co będzie po trochę się obawiam .

20150208_111043.thumb.jpg.b3571fbca68b81b929e4e0f54b2d6eb9.jpg

20150208_110939.thumb.jpg.2c4d4b492fd4085f2e5a7bf3658d13d5.jpg

20150208_111249.thumb.jpg.7883d6fd1181fb8617a5f17c2025e1de.jpg

20150208_111456.thumb.jpg.4c33758df02576544746cd93b4bcdccf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosujesz jakąś kurację w celu utrzymania korony/środka ? Czy "samo" się jakoś trzyma ?

 

Jak stan pozostających włosów masz stabilny to powinieneś mieć bardzo dobry rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Loxon, myślę teraz również o Propeci.Nie wiem tylko czy zacząć przed zabiegiem czy po....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no gęstość widać że masz bardzo dobrą, zważywszy na wiek. Myślę że Bisanga powinien ci więcej wlepić zważywszy że masz bardzo wolne łysienie i dużą gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz na myśli że nie trzeba tak bardzo martwić się o donor na przyszłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedac w takim wieku i z takim donorem plus swietny wybor kliniki daje sukces 100%, czekamy na dalsza relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać, kiedy zauważyłeś u siebie łysienie i wzmożone wypadanie włosów? Gdybym miał do wyboru jak chcę łysieć to tak jak Ty. Spotkałem się już z taką sytuacją, że ludzie mają bardzo gęste włosy i po prostu całkowicie łyse zakola i lekko czubek przerzedzony. To jest perfekcyjna sprawa na przeszczep zwłaszcza jak się jest po 35 roku życia, a nie łysieje jak liniejący kot w wieku 25 :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisać, kiedy zauważyłeś u siebie łysienie i wzmożone wypadanie włosów? Gdybym miał do wyboru jak chcę łysieć to tak jak Ty. Spotkałem się już z taką sytuacją, że ludzie mają bardzo gęste włosy i po prostu całkowicie łyse zakola i lekko czubek przerzedzony. To jest perfekcyjna sprawa na przeszczep zwłaszcza jak się jest po 35 roku życia, a nie łysieje jak liniejący kot w wieku 25 :/.

adas bedac w tej drugiej grupie co opisales tez mozna wyjsc na prosta ale trzeba trafic do odpowiedniego chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu powoli latami robią mi się coraz większe zakola i cofa się linia.Nie zauważyłem żeby w jakimś okresie łysienie postępowało bardziej dynamicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie musisz robić przeszepu

Oczywiście joke

 

A ile chcesz przeznaczyć kasy na ta przyjemność ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem na krótko przed wylotem - zabieg 29/30 kwietnia.Myśli krążą po głowie czy to było konieczne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze to jeszcze raz, masz 40 lat b.powolne lysienie, maly zabieg no i Bisanga ryzyko niezadowolonie jest znikome. Trzymaj sie i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po wszystkim. Poniżej podaję liczbę graftow w ilościach wlosow (w sumie 2451) :

1 516

2 638

3 818

4 479

W sumie wszystko odbyło się sprawnie.Dr Bisanga rano wyciągnął jakieś akta i zaczął mi opowiadać o striptie i dwóch sesjach fue i o moim wieku 32 - trochę się za niepokojem okazało się ze miał nie moje akta

Potem zaproponował konserwatywna linie włosów i naprawienie góry - zgodziłem się, w moim wieku myślę że będzie to naturalnie wyglądało.

Sam zabieg szczyt przyjemności nie jest - pierwszego dnia nie czułem się dobrze miałem wysokie cisnienie, nawet zwymiotowalem w trakcie.Drugi dzień tez nie był latwy.

Generalnie myślę że to dobre miejsce na przeszczep.Wszystko odbywa się sprawnie, współpracownicy sympatyczni.

20150430_183132.thumb.jpg.8a9a2ec8db78299e6ac3f74dae711025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załączam zdjęcia - 11 dni po zabiegu.Strupki już odpadły, rany też się goją.Właściwie pozostało jedynie lekkie swędzenie...

20150512_065618.thumb.jpg.f9c69fdd4b7440289f438e3a2535ef98.jpg

20150512_064832.thumb.jpg.66feafa48aaf2f2a3c63735d825a3b94.jpg

20150512_064546.thumb.jpg.caf0b8a07148322031fdfafcd9901867.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam bisangi, wg mnie zważywszy na tak gesty donor powinieneś mieć mniejsze zakola....hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 dzień i w zasadzie nie widzę, że jesteś po HT. hmmm


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kumam bisangi, wg mnie zważywszy na tak gesty donor powinieneś mieć mniejsze zakola....hmmm

 

Tez uwazam, ze jest za wysoko, nawet zwazywszy na to, ze ma juz swoje lata to robiac ht chociaz to nw 1 powinno sie osiagnac... Cos tutaj Bisanga sie nie popisal, albo takie wrazenie tylko odnosimy...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Widać , że na koronie jest miniaturyzacja, więc prawdopodobnie będą potrzebne powtórne zabiegi. Lepiej mieć w przyszłości wysoką linię i gęsto posadzone grafty na przodzie i koronie , niż mieć nisko zrobione NW1 i maskować gniazdko nanogenem, bo graftów na odpowiednią gęstość zabrakło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od strony technicznej i przyszłości się nie wypowiadam - generalnie zaakceptowałem propozycję lekarza jeżeli chodzi o linię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...