free web hit counter Skocz do zawartości
w3cc

Życiowe pytanie [co dla mnie będzie najlepsze]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeczytałem wiele tematów na tym forum, ale im więcej czytam tym więcej mam wątpliwości ponieważ raz ktoś zaleca a inny odradza (ale takie życie i różne są organizmy..)

 

Czy ktoś pomoże mi doradzić coś na ZASTOPOWANIE łysienia oraz STYMULACJĘ wzrostu nowych włosów ? Co będzie dla mnie optymalne i jednocześnie bezpieczne ?

 

Mam 30 lat, duże zakola i już bardzo rzadkie włosy na czubku głowy.

 

Nie mam wiedzy takiej jak wielu z Was dlatego pokornie proszę abyście mnie nie zjechali tutaj za mocno ale pomogli w rozwiązaniu mojego problemu ;(

 

 

P.S.

Czytałem o : Procerin, NR-07 oraz urządzeniu ViviComb ale nie chcę nic Wam sugerować tylko zdam się na Wasze doświadczenia.

 

już miałem zamawiać bo wiele osob wypowiadało się pozytywnie a tu nagle czytam - viewtopic.php?f=22&t=1244

"Procerin to już totalna ściema. Najbardziej znany i chyba największy scam na rynku łysiejących. Niewiele więcej warte od śmieci."

.. i całkowicie zgłupiałem ;(

 

 

Z góry serdecznie dziękuję

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Jak nabierzesz wiedzy to wątpliwości się rozjaśnią, ale nie licz że znajdziesz jakikolwiek magiczny środek bo takowych nie ma.

 

Pozdrawiam i powodzenia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tym problem , że czytam i czytam.. i jesli już myslalem ze znalazłem to okazuje się ze albo zle dziala na wątrobę, albo na samopoczucie, potencję i inne rzeczy

viewtopic.php?f=5&t=705&start=60

 

ogólnie to jakaś masakra.. im więcej informacji tym więcej wątpliwości.. Teraz użyję leku XXX na łysienie a wkrótce będę musiał brać YYY na wątrobę albo na ciśnienie ;/

Czy naprawdę nie ma bezpiecznego Blokera DHT i Stymulatora wzrostu włosów ?

 

Tak by nie oddziaływać na cały organizm tylko na włosy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bloker bezpieczny, RU sie nazywa (bezpieczny co do zasady). Z lysieniem jest tak, ze albo ladujesz kupe szmalu w nowoczesne srodki albo jedziesz na finasterydzie, ktory moze zrobic miekka fajke lub spowodowac inne nieprzyjemnosci. Co do stymulatora - minoxidil jest bezpiecznym srodkiem i ma udowodniona skutecznosc.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest bloker bezpieczny, RU sie nazywa (bezpieczny co do zasady). Z lysieniem jest tak, ze albo ladujesz kupe szmalu w nowoczesne srodki albo jedziesz na finasterydzie, ktory moze zrobic miekka fajke lub spowodowac inne nieprzyjemnosci. Co do stymulatora - minoxidil jest bezpiecznym srodkiem i ma udowodniona skutecznosc.

 

RU nie jest do końca bezpieczny. Pisałem o tym niejednokrotnie że jest to sprawą indywidualną jaka jest osobista wrażliwość na antyandrogeny, nie da się całkowicie wyeliminować absorpcji systemowej. Każdy powinien mieć tego świadomość. W większości przypadków jeśli bardzo szybko odczułeś skutki uboczne finasterydu prawdopodobnie w przypadku RU też odczujesz.

Ale zawsze jest to jakaś alternatywa i nie da się jednoznacznie określić jak dany organizm zareaguje, znamy natomiast zasadę działania który z perspektywy osób chcących przeciwdziałać dalszemu postępowi łysienia jest korzystny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie masz racje. Nie slyszalem jednak, zeby komus fajka do dolu poleciala, jesli RU rozpuszczane jest w kb. El duterino mial chyba jakis problem - sam uzasadnial, ze to wina duzej dawki, ale swoje moze robic tez fakt, ze rozpuszcza RU w neogenicu.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

RU 58841 ma pół-okres rozpadu w krwiobiegu ok 1 godzinę. Rozpada się jednak na metabolity, z których jeden - RU 56279 ma także działanie anty-androgenowe i znacznie dłuższy pół-okres rozpadu (ok 20 godzin). Większe dawki RU 56279 mają dłuższy pół-okres rozpadu.

RU 56279 może powodować problemy z sercem, ale w dawkach 300 mg.

 

Natomiast tylko 1% RU 58841 jest przekształcane do RU 56279.

 

Nie całe nałożone na głowę RU 58841 jest też absorbowane do krwiobiegu. Dla porównania, podobny antyandrogen - flutamid przy bazie hydro-alkoholowej jest absorbowany w 16%, po nałożeniu na skórę głowy.

Baza KB ma zaś dłużej trzymać substancje w skórze niż baza hydro-alkoholowa. Część substancji zostaje też na włosach, skórze lub jest wydalana na zewnątrz z potem, bądź łojem.

Nawet jeśli przyjąć więc czarny scenariusz, że 25% zaaplikowanego RU 58841 dostaje się do krwiobiegu, to z dajmy to 100 mg dziennie (2 ml), skończymy z 0,25 mg RU 56279 w krwiobiegu, które zostanie zmetabolizowane po 20 godzinach.

 

Dla porówna stosowanie 2 ml 2% flutamidu da nam 6,4 mg tej substancji w krwiobiegu, która zostanie zmetabolizowana po 7 godzinach.

Wiadomo jednak, że po flutamidzie w w/w dawkach, większość ludzi już ma uboki.

 

Trochę więcej można sobie poczytać poniżej (ang.):

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=110471

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=82929

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=7&threadid=100836

http://www.ru58841.net/ru58841-side-effects/

 

Czy naprawdę nie ma bezpiecznego Blokera DHT i Stymulatora wzrostu włosów ?

 

Tak by nie oddziaływać na cały organizm tylko na włosy..

 

1. To trochę tak jak "dlaczego nie ma perpetuum mobile ?" - bo jest fizycznie niemożliwe. Tak samo niemożliwe są skuteczne i bezpieczne leki.

Jeśli coś ma działać (ma być chemiczne aktywne) to zawsze będzie mogło potencjalnie narobić jakichś tam szkód.

 

2. Nie ma też mowy o działaniu "tylko na włosy". Działamy na mieszki włosowe, nie na włosy. Włosy są dopiero produktem - tkanką martwą, wytwarzaną przez mieszki. Mieszki są jednak głęboko w skórze, dociera do nich krew, a naczynia krwionośne to system połączony.

Coś co dostanie się do mieszków, zawsze w części dostanie się do krwiobiegu.

Idea jest zatem taka, żeby po dotarciu do mieszków włosowych (i ochronieniu ich), to "coś" (lek) w miarę możliwości jak najszybciej rozpadało się oraz w jak najwcześniejszym etapie (jeszcze w skórze), do androgenowo nieaktywnej formy.

RU58841 i CB-03-01 są najbliższe temu ideałowi. Nie należy jednak zakładać, że są doskonałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...