free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

EMU oil - Polska Dystrybucja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do was pytanie, bo cały czas borykam się nad wyborem producenta. Miałem już kilku zakontraktowanych ale za każdym razem okazało się że nie mogą wysyłać tak dużych ilości. Mogą natomiast robić niewielkie sprzedaże co się kompletnie nie opłaca zarówno mi jak i wam, bo cena jest wtedy ok 120-130zł / 100ml po doliczeniu wszystkich opłat i prowizji za zwykły AEA Emu oil.

 

Dostałem jednak odpowiedź z dość dużego producenta i ma on dostępne 3 rodzaje różniące się jakością i ceną. Dlatego chciałem się was zapytać o to co wolicie, bo muszę wybrać jedną z trzech opcji i kupić bardzo dużą porcję.

 

-cena 90zł/100ml - regularny AEA EMU oil (grade A)

-cena 100zł/100ml - ultra AEA EMU oil (1 krotna destylacja)

-cena 110zł/100ml - ultra clear AEA Emu oil (3 krotna destylacja)

 

In lepiej oczyszczony tym szybciej się wchłania i większa aktywność - choć w tym aspekcie różnica pomiędzy ultra i ultra clear jest niewielka. Osobiście wybrałbym ultra lub ultra clear, ale chcę poznać wasze opinie. Dostawcą będzie na 99% http://www.lbprocessors.com/ poczytajcie o ich sposobach destylacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że wybulenie 20 zł więcej raz na jakiś to chyba nikogo jakoś specjalnie nie zrujnuje, a przynajmniej będzie pewność, że towar jest dobrej jakości. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że stuff możemy mieć albo tani albo dobry. Nie da się niestety tego pogodzić. Masz pierwszy głos na opcję nr 3. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam, że wybulenie 20 zł więcej raz na jakiś to chyba nikogo jakoś specjalnie nie zrujnuje, a przynajmniej będzie pewność, że towar jest dobrej jakości. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że stuff możemy mieć albo tani albo dobry. Nie da się niestety tego pogodzić. Masz pierwszy głos na opcję nr 3. Pozdrawiam.

 

Tak samo podchodzę do tych kwestii. Sęk w tym że różnica pomiędzy ultra i ultra clear w działaniu jest niewielka według producentów obydwa wykazują poprawę w granicy 35-45% względem regularnego oleju, nie wiem czy w ogóle kolejne procesy oczyszczania dają jakiś dodatkowy efekt oprócz poprawy klarowności. BTW zobaczcie na zdjęcia porównujące wygląd oleju po procesie destylacji. Ultra jest przyjemnie biały (jak typowy dobrej jakości olej EMU) - środkowe zdjęcie, natomiast ultra clear przeźroczysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne zdanie do was, myślę że opcja pośrednia będzie najlepsza. Zatem jestem za opcją nr 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw nr 2


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście opcja numer 3 . W takiej cenie ( o ile się cena utrzyma ) wychodzi bardzo tanio jak za taki produkt . Dziwię się , że chcecie oszczędzić 10 zł , ponieważ to są groszowe sprawy jeśli chodzi o zakup certyfikowanego oleju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między opcją 2 i 3 jest praktycznie brak różnicy w działaniu. Ten ultra clean jest przygotowywany głównie z myślą o dobrej jakości kosmetykach w celu zachowania ich klarowności, na nasze potrzeby w zasadzie obydwa się nadają.

 

cena jest niska w stosunku do innych dostawców (zwłaszcza w europie) ponieważ naliczam niewielkie prowizje z nadzieją że sprzedam dużą ilość i wyjdę na tym na plus w perspektywie kilku/kilkunastu miesięcy. Dlatego liczę że zamiast kupować za granicą i dać zarobić jakimś turkom/indyjczykom/chińczykom/amerykanom itp. to wybierzecie polaka ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...