free web hit counter Skocz do zawartości
edward123

RU vs Srebro Koloidalne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co do tematu to nie zamierzam porównywać ze sobą tych związków a jedynie pozyskać informacje czy koliduje stosowanie ich razem. Może przytoczę krótką historyjkę dla wyjaśnienia Kiedy oczekiwałem na otwarcie sklepu i nie miałem co wcierać w głowę dostałem za darmo 500ml srebra koloidalnego, tonik do przemywania skóry trądzikowej, więc przecierałem 2 razy dziennie twarz i owłosioną skórę głowy, trwało to około miesiąca żadnych cudów nie zauważałem aaale muszę przyznać że w tym czasie nie miałem wyprysków na owłosionej skórze głowy co wcześniej było regularne, na twarzy również, co prawda tonik miał też zmatowić skórę ale moja na twarzy dalej po kilku godzinach się świeciła ale czerwonych wyprysków nie było. Kiedy przyszło RU, odstawiłem srebro całkowicie aby nie doprowadzić do niepożądanych reakcji na skórze (srebro musiałbym stosować przed RU). Po zaledwie kilku dniach stosowania RU na zakolach pojawiło się po kilka czerwonych wyprysków i małych krostek, na jednym i drugim a także na twarzy, czoło, brwi, policzki, nos. Wygląda na to, że regularne stosowanie srebra chroniło mnie przed syfami i teraz wypadałoby to kontynuować i tutaj moje pytanie do chemików czy w jakikolwiek sposób stosowanie tych związków jeden po drugim koliduje ze sobą ? Poczekam jeszcze tydzień, może przyzwyczaję się do RU, jeśli nie trzeba będzie eksperymentować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co do stosowania go razem z ru, ale czytam o tym same pozytywy jezeli chodzi o tradzik a szukam cos konkretnego... Ktore dokladnie stosowales i gdzie to mozna dostac, mozesz linka podeslac??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym srebrem, bo sam się zastanawiam? Na razie będę pił łyżkę dziennie i wacikiem smarował uszy zobaczę co się stanie, bo mam tam zmianę łzsa. Jak pomoże to pomyślę czy lać na łeb . Gdzie kupujecie to srebro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam srebro w formie toniku do przecierania, nie do picia. Smarowałem nim głowę około miesiąca (stosowałem wtedy tylko srebro) i zniknęły mi notoryczne wypryski, można kupić w aptece bądź w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, teraz czytam i wychodzi, że miedź koloidalna jest chyba mocniejsza na grzyby i sprzedają ją właśnie w postaci atomizera do pryskania. Wygodniejsze i chyba mocniejsze. Ja piję to srebro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje srebro dostałem właśnie przypadkiem bo osoba chciała do picia a przyszedł tonik na skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to srebro stosowaliscie, bo chce kupic to co wam pomagalo a wiele jest tego, zebym jakiegos badziewia nie kupil... podeslijcie linka ktory warto kupic to sobie zamowie...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem, ja używałem z firmy altermedica, jeśli chcesz przez internet to poszukaj, moje pochodzi z apteki jak nie ma na miejscu to zamawiają na drugi dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałem, ja używałem z firmy altermedica, jeśli chcesz przez internet to poszukaj, moje pochodzi z apteki jak nie ma na miejscu to zamawiają na drugi dzień

Nie mieszkam w Pl i musze dostac gdzie indziej przez neta stad chcialem wiedziec czy na pewno dobre kupie

Rozumiem, ze to o ten chodzi i taki stosowales http://www.altermedica.pl/produkty/kosm ... oidalne/26?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...