free web hit counter Skocz do zawartości
Walt19

RU - Poszarpana linia

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając tematy z RU nie raz natrafiłem na wypowiedzi typu, że poszarpało linie, że większe zakola itd. Jak w końcu jest? Możliwe jest to, że RU może poszarpać linię? Jest tu ktoś, kto miał taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej łysienie postąpiło, a RU po prostu nie ochronił linii równomiernie.

 

Bo gdyby to sam RU poszarpał linię, oznaczałoby to, że szkodzi na włosy.

Co jest wielce nieprawdopodobne w przypadku jakiegokolwiek anty-androgenu (praktycznie wszystkie anty-androgeny, bez wyjątku, mają pozytywny wpływ na włosy na głowie).

 

W ogóle zdrowe włosy bardzo trudno jest usunąć, nawet celowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jednak jest to nieznana do końca substancja, więc może u niektórych po prostu to jakby taki efekt uboczny? Może to głupie, bo w końcu to anty-androgen, ale jak tak pomyśleć "wcierałem w głowę niezbadany środek z laboratorium i odkąd to wcieram, to mam poszarpaną linię". A może też to jest przejściowe? Dlatego mnie też zastanawia, czy ktoś jest tu ktoś, komu poszarpało linię, ale wróciło wszystko do normy, jest ok, a może nawet lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może chodzi o przejściowe linienie ?

Kiedy ono występuje?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zmianie cyklu włosa. Ale to jest złożony proces, nie tylko zależny od specyfiku ale również od tego w ile włosów było w fazie katagenu i telogenu gdy zaczynało się kurację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że może chodzi o przejściowe linienie. Dlatego chciałbym, żeby wypowiedział się ktoś, kto przechodził takie coś z RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli komuś poszarpało linię, a używa RU do teraz, to chyba mógłby w miarę rozsądnie ocenić, czy to było przejściowe i odzyskał linię, czy nie. Zauważyłem, że w większości jak ktoś wspomniał o tym, to potem już się nie wypowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jeśli komuś poszarpało linię, a używa RU do teraz, to chyba mógłby w miarę rozsądnie ocenić, czy to było przejściowe i odzyskał linię, czy nie. Zauważyłem, że w większości jak ktoś wspomniał o tym, to potem już się nie wypowiadał.

 

Ja ci powiem tak, miałem na początku jakieś linienie na linii. Ru stosuję już około 2,5 miesiąca i wydaje mi się że sytuacja się "normuje", ale wolę nie chwalić dnia przed zachodem słońca, ponieważ na bardziej widoczne efekty muszę pewnie jeszcze jakiś czas poczekać. Oczywiście zamieszczę aktualizację jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko mit powielany przez wielu, bo ktos tak raz napisal. To samo mozna wyczytac w odniesieniu do finasterydu i dutasterydu. Na forach panuje paranoja


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak panika odnośnie RU jest bardziej uzasadniona. W końcu to środek eksperymentalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to antyandrogen i raczej watpliwe, zeby niszczyl linie. Powstaly miejskie legendy na ten temat.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest antyandrogenem, który ma zły wpływ na skórę? Może przez to pogarsza niektórym stan mimo blokowania DHT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może jest antyandrogenem, który ma zły wpływ na skórę? Może przez to pogarsza niektórym stan mimo blokowania DHT?

Zrób sobie test i spróbuj usunąć niechciany włos na ciele - metoda dowolna (wcieraj co chcesz) . Daj znać czy ci się udało.

 

Wtedy może zrozumiesz, że się prędzej zesrasz niż ci się uda.

Na chorej skórze też włos dalej potrafi rosnąć, bo mieszki są głębiej.

 

Ludzie po prostu łysieją, a szukają przyczyn dookoła. Starczy, że wcierasz zbyt mało anty-androgenu (flutamid, RU), ochrona jest nierówna i już będziesz miał nierówną linię. Ale na skutek łysienia, a nie na skutek RU czy czego tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion jak zawsze bezpośrednio i na temat.


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, włos na ciele, a włos podatny na łysienie to jednak co innego i myślę, że takie włosy łatwiej byłoby usunąć. Tak przeglądając jeszcze tematy z RU: viewtopic.php?f=6&t=416&hilit=ru+help

Nie chcę histeryzować, czy podważać działanie tego środka, ale to chyba zrozumiałe, że człowiek ma pewne wątpliwości, jeśli zamierza coś stosować, a tu czyta coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...