free web hit counter Skocz do zawartości
Walt19

Rozpoczęcie kuracji?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku kończę 20 lat. Postanowiłem, że chyba czas coś z tym zrobić. Normalnie poszedłbym na fina, ale nie mam jeszcze nawet 20 lat i boję się też np: o to, że może mi się całkowicie zarost nie rozwinąć przez fina. Dlatego chcę na razie spróbować z RU, które kompletnie do mnie nie przemawia. Myślicie, że można jeszcze ten czubek głowy doprowadzić do w miarę normalnego stanu bez żadnego stymulatora? Dodam, że na linii mam sporo zminiaturyzowanych włosów, więc jakby RU spełniło zadanie i dodatkowo odminiaturyzowało te włosy, to byłoby całkiem spoko, zakola na pewno wydawałyby się mniejsze. Co myślicie?

CAM00696.thumb.jpg.b84cd8e8b0c1c932db838ae38d577d42.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest. Chcesz sprobowac z RU, ktore kompletnie nie przemawia do ciebie? Dziwaczna konstrukcja myslowa


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co innego? Myślę, że na fina to za wcześnie, więc chcę na razie spróbować z RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fina za mlody nie jestes przeciez... Poczytaj sobie o RU i wtedy dojdziesz do wniosku, ze to najlepszy z dostepnych blokerow.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwinął mi się jeszcze zarost całkowicie, więc myślę, że rozpoczęcie fina by zaszkodziło temu procesowi :P Przeczytałem już chyba wszystko na temat RU na tym forum. Co do najlepszego z dostępnych blokerów - masz na myśli fina, czy RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie RU. Fin moze spowolnic rozwoj zarostu, ale nie jest to regula.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo zarost mam sredni. Na finie jestem od pazdziernika. Zarost od tego momentu minimalnie sie polepszyl. Ale do niczego go nie potrzebuje bo lubie siebie gladkiego


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam 5 dni RU i nie wiem, czy leci mi więcej włosów, ale na pewno lecą mi zdrowe włosy. Mam włosy jakieś 10cm i zawsze sypały mi się 3-4cm, czyli pewnie te zminiaturyzowane. A teraz leci mi dużo właśnie tych dłuższych. To normalne przy linieniu? I wgl że tak szybko? Na drugi dzień mam też mniej tłuste włosy, ale to pewnie przez spirytus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...