free web hit counter Skocz do zawartości
Baka89

Zakola.Co polecacie w moim prypadku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum.To moj pierwszy wpis wiec prosze o wyrozumialosc.

Mam 25 lat.lysienie zauwarzylem u siebie w wieku ok 20l. Od tego czasu przez jakies 2 lata stosowalem najpierw loxon 5% potem po roku dozucielem do tego finateryd ktory uzywalem ok roku. Niestety nie zauwazylem znacznego spadku lysienia,wlosy nadal ostawaly na dloniach podczas mycia glowy dodatkowo po finasterydzie spadlo mi libido wiec odstawilem go.

Teraz widze ze zakola robia mi sie coraz wieksze wiec chcailbym cos z tym zrobic.. Niesmialo przymierzam sie do przeszczepu ale wczesniej chcailem zasiegnac waszej opinii.

 

Moim problemem sa glownie zakola.Generalnie wlosy mam bardzo geste ,grube i sztywne. Kazdy komu mowie ze lysieje nie chce uwierzyc dopoki nie pokaze zakoli.Jak myslicie ile grafow pownienem zrobic na te zakola? czy przeszczep to w moim przypadku dobre wyjscie? i ew jaka klinike dla mnie polecacie? Rozumiem ze w polsce nie ma nic sensownego wiec osobiscie myslalem o dr.Bisanga.. Jak wy to widzicie.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

Fotki:

20150326_134234.thumb.jpg.188c057cf879136ae9438cc953c43f9a.jpg

20150326_133809.thumb.jpg.2acb2ecb04572172e607a974661c37fb.jpg

20150326_134251.thumb.jpg.25fada37316cd2781d120229f0abe88d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslimy tak- poczytaj forum, dobierz odpowiednia kuracje dla siebie i skup sie na zatrzymaniu a z czasem bedziesz bardziej zadowolony niz z przeszczepu, ktory zalatwi ci problem z glowy na chwile tylko. Kuracja to podstawa bez niej zapomnij o ht.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ta kuracje dobrac..bo wszyscy z tego co pisza to najskuteczniejszy minox i fina..a po fina mialem taki spadek libido ze szok...a w dodatku nie zauwazylemm zeby wlosy przesaly mi wypadac..po minoxie pojawil sie eszek wlosow ale krociotkich i cieniutkich..

Dlaczego piszesz ze przeszczep to tylko na chwile? myslalem ze te wlosy przeszczepione juz zostaja na zawsze...ew.trzeba uzupelniac to co idzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na Twoim miejscu i zobaczył czy środek się będzie przerzedzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poczekał na Twoim miejscu i zobaczył czy środek się będzie przerzedzał.

 

Problem z czekaniem jest taki że jak się człowiek zorientuje iż łysienie się posunęło to może być za późno, zwłaszcza że kuracje nie działają z dnia na dzień...

 

Powinieneś zapoznać się z dostępnymi specyfikami i zdecydować czy chcesz stosować jakiekolwiek kuracje. Jednym słowem czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj zanim cokolwiek zdecydujesz, jedno co mogę Ci zasugerować to przy obecnym stanie skup się jedynie na utrzymaniu co będzie sukcesem bo stan na głowie oraz strukturę włosów masz bardzo dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlaczego piszesz ze przeszczep to tylko na chwile? myslalem ze te wlosy przeszczepione juz zostaja na zawsze...ew.trzeba uzupelniac to co idzie dalej...

 

Na pełny efekt przeszczepu nawet 2 lata się czeka, a w tym czasie łysienie postępuje naturalnym cyklem.

Efekt: przerwa między włosami przeszczepionymi a naturalnymi i konieczność kolejnego przeszczepu by tą przerwę uzupełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli krótko pisząc : jak przeszczep to z kuracją.

 

W zasadzie większość chirurgów sama poleca stosowanie kuracji przeciwdziałającej dalszemu postępowi łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli krótko pisząc : jak przeszczep to z kuracją.

Chyba, że masz 40 lat i mniej więcej wiesz na czym stoisz (w sensie ewentualnego progresu łysienia).

U młodych niestety należy spodziewać się, że to dopiero początek złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi A jaka kuracje moglibyscie polecic? Uzywalem fina i minoxa ale po finie mialem tak straszny spadek libido(mam wrazenie ze dzis 1.5 roku po przerwaniu kuracji libido nadal nie wrocilo do swojego poprzedniego stanu) ze boje sie znow zaryzykowac... Duzo osob pisze o RU ale czy faktycznie dziala? Mysle ze przeszczep i tak w przyszlosci zrobie...zalezy mi glownie na gestym przodzie..srodek i tyl w przyszlosci moglbym juz sobie zrobicz troszke rzadszy...tak mysle ale nie wie czy dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...