free web hit counter Skocz do zawartości
lysol1987

28 lat początek walki , 1 pytanie !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosiłbym o pomoc w doborze kuracji ,przeglądam forum od dwóch tygodni ale nie mogę doszukać się jednoznacznej odpowiedzi.

Łysienie na podłożu genetycznym ( ojciec łysy jak kolano ) co dziwne w moim wieku już był całkiem łysy ...

Stan jak na zdjęciach : zależy mi na utrzymaniu tego co jest i na minimalnym wzmocnieniem linii czoła choć wiem ze to mało prawdopodobne.

 

Chce zamówić ru plus saba żel i moje jedne pytanko co do tego ?? Czy dorzucić minoxa czy lecieć na razie na tym i patrzyć co się dzieje , jak na zbieram kasę będę robił HT bo juz myślałem o tym dawno ale cena na razie nie jest dla mnie osiągalna może za dwa lata na zbieram.

pomóżcie Proszę bo nie wyobrażam sobie być łysy ...

 

-- 30 mar 2015, 12:46 --

 

 

 

-- 30 mar 2015, 12:52 --

 

Pomóżcie Proszę

wiem ze zaraz ktoś napisze " poczytaj na forum" ale naprawdę już przejrzałem prawie wszystko i nadal dokładnie nie wiem...

 

-- 30 mar 2015, 12:52 --

 

Pomóżcie Proszę

wiem ze zaraz ktoś napisze " poczytaj na forum" ale naprawdę już przejrzałem prawie wszystko i nadal dokładnie nie wiem...

1427706380722.thumb.jpg.5072ce34bc2e8cb8b3562963962f768c.jpg

1427715918848.thumb.jpg.039453a6a8535326fc54f99e8c93de5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...