free web hit counter Skocz do zawartości
makec

20 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Traktuję ten temat trochę jak terapię, może zrzucenie tego z siebie przyniesie chociaż niewielką ulgę. Wszystkich użytkowników łączy jeden, niszczący życie problem; dotknął on także mnie. Mam dopiero 20 lat, od zawsze mówiono mi, że podobnie jak ojciec, stracę włosy. Klątwa zaczęła się spełniać, obserwuję u siebie zakola. Od dłuższego czasu nie mogę myśleć o niczym innym, zupełnie nic nie jest w stanie dać mi radości, ilekroć mija mnie ktoś ze wspaniałą linią włosów przeszywa mnie fala złości zmieszanej z bezradnością; w ten sposób naprawdę nie da się żyć. Nie jestem pewien czy potrafię podjąć walkę, to jest jak ciągłe szarpanie się, ale jak pomyślę o konsekwencjach poddania się, miecz (lub raczej tępy nóż) w postaci RU sam wskakuje w dłoń. W tym momencie odrzucam jakąkolwiek formę obniżania poziomu DHT w całym ustroju, w moim wieku mogłoby to pociągnąć za sobą nieprzewidywalne skutki, na razie zakupiłem w forumowym sklepie 5 gramów RU58841 oraz KB. W załącznikach znajdują się zdjęcia, spójrzcie jeżeli chcecie.

 

Dzięki...

 

Lewe

2.png.621c48d679a82b2a66d4ae62eb75022e.png

 

 

Prawe

1.thumb.png.2a0e67022029e8c919e1cfd7d5371e24.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan zajebisty. Recesja niewielka. Dobrze, ze szybko reagujesz. Im szybciej, tym lepiej. Masz naprawde swietna linie. Po stylizacji nikt nie zauwazy ubytkow.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo dobre włosy. Nie tylko masz dobrą linię i dosłownie mikroskopijne zakola, ale z tego co widać możesz również się cieszyć bardzo wysoką gęstością włosów. A przynajmniej tak to wygląda na zdjęciu. Jak to się mówi masz "włos na włosie".

 

Jeżeli faktycznie zacząłeś łysieć to przy takiej linii i ilości włosów możesz dobry stan utrzymywać przez wiele lat.

 

Faktycznie w tym wieku lepiej NIE wchodzić w wewnętrzne blokery DHT. Ze środków zewnętrznych, które mają dobre działanie masz : RU, revivogen i na forum jest wzmianka o finasteryd- lotion : viewtopic.php?f=5&t=1761

 

Minoksa w Twojej sytuacji lepiej odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wszystko o tym środku, ale i tak chyba nic innego nie wchodzi w gre.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU w zupelnosci wystarczy. Sabe tez mozna dodac. Revivogen to scam (i to drogi w dodatku ;p)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RU w zupelnosci wystarczy. Sabe tez mozna dodac. Revivogen to scam (i to drogi w dodatku ;p)

 

To nie jest scam. Środek może nie być tak skuteczny jak chemia, ale jeżeli ktoś NIE chce stosować chemii to revi jest według mojej wiedzy najlepszym środkiem na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest chemia. Nawet witaminki. To jest scam za gruby hajs. Lepiej sobie olej rycynowy na leb polewac. Wyjdzie taniej, a przy okazji wlosy sie pogrubia


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie tutaj nie ma żadnej miniaturyzacji więc nie ma co zaczynać walki- szkoda pieniędzy i psychiki. Zdjęcia są dość ciemne więc może dlatego takie odnoszę wrażenie, ale żadnego łysienia tutaj nie widzę.

Dobrze, że jesteś w temacie, bo jak tylko proces się zacznie to zastosujesz RU i SABE i utrzymasz to na długie lata.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby prewencyjnie dzialal, jest to dobre posuniecie (znacznie lepsze niz lykanie fina przy NW1). Najlepsze efekty uzyskuje sie przy jak najwczesniejszym zareagowaniu. Zakola sa malenkie, ale skoro historia lysienia w rodzinie sie przewija, moim zdaniem nie ma na co czekac.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wiele osób ma większe zakola od ciebie jako naturalna linia.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym się żywcem pokroić, żeby mieć takie zakola

 

A tak na poważnie, to koledzy mądrze prawią. Masz wiedzę, masz odpowiednie narzędzia, zatem zaczynaj działać. Myślę, że nawet samo RU w Twoim przypadku spokojnie da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Saba to lepiej nie przesadzać. To już nie są żarty.

 

Saba z beta to nie sa zarty, ale z hydro co 3-4 dzien ? No come on...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu nie wiem czy zacznę stosować RU już, w tej chwili. Oglądałem podobne zdjęcia sprzed połowy roku i sam nie wiem, czy w tej chwili wygląda to gorzej. Wszystsko zależy od światła, długości włosów w danym momencie i sposobu ich trzymania. Mój brat jest już po 30, a w dalszym ciągu nie ma śladu łysienia (nie wiem jak z jego linią, ma grzywkę). Ojciec w tym wieku wyglądał znacznie gorzej niż brat, może jest dla mnie nadzieja. Myślicie, że można czekać, trzymając rękę na pulsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...