free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Jak pogrubić włosy bez fina

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kto stosował fina wie że przede wszystkim wpływa na kondycję włosów, są one grubsze i ciemniejsze ale czy poza finem znacie jakieś inne sposoby aby zwiększyć objętość włosów.

Na logikę chodzi pewnie o lepsze ukrwienie skóry.

Sama biotyna to za mało. Co jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru nie pogrubi włosów. Przy agresywnym łysieniu może się zdarzyć , że Ru nie powstrzyma nawet dalszej miniaturyzacji włosa , a może ją tylko spowolnić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ru nie pogrubi włosów. Przy agresywnym łysieniu może się zdarzyć , że Ru nie powstrzyma nawet dalszej miniaturyzacji włosa , a może ją tylko spowolnić .

 

To samo dotyczy sie fina w takim wypadku. Autor nie pyta o agresywne lysienie co zrobic, zeby je powstrzymac, lecz co zrobic , zeby pogrubic wlosy i zwiekszyc ich objetosc, a CB,RU dziala w ten sposob, przynajmniej na mnie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord pytał zapewne o pogrubienie włosów częściowo zminiaturyzowanych ( włosów naturalnie cienkich nie da się pogrubić ) .

Ru działa inaczej niż fin i sam w sobie nie pogrubia włosów. Może się nawet zdarzyć , że kondycja włosów pogorszy się ( postępująca miniaturyzacja mimo stosowania Ru ) .

Osoby , które wypowiadały się pozytywnie w kontekście pogrubiania włosów prze Ru stosują jednocześnie Ru i minox. Ot i cała zagadka rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli przeszczepione włosy. Zeby uzyskac lepszy efekt gestości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pogrubienie to combo biotyna, msm i kompleks b wydaje sie niezbedny.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widzialem ostatnio ten swanson 1500 i przymierzam sie do zakupu.

Wiekszosc bierze dawke 3000, wiec trzeba lykac 2 tabsy.

 

Tego puritana mozna dostac gdzies w polsce? I dlaczego lepszy jest?

 

Na pogrubienie to combo biotyna, msm i kompleks b wydaje sie niezbedny.

 

Jade od miesiaca na msm, biotyna, zynk. Brakuje mi jeszcze tych witamin b. Mozna w polsce cos dorwac fajnego? Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć efekty na MSM to trzeba zapodać 4000 mg na dzień .

Stosowałem Swansona i Puritana. Mogę stwierdzić jasno , że Swanson w ogóle na mnie nie działał.

Poza tym Puritan jest w kapsułkach, a Swanson w tabletkach. O ile dobrze pamiętam ciężko było przełknąć duże tabsy Swansona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A biotyna i b-complexy od nich tez beda dobre? Wzialbym juz za jednym razem. Biotyna to raczej nie wazne skad, tylko ten b complex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biotynę też mam z Puritana.

Wit. B12 mam z apteki, ale możesz kupić sobie kompleks witaminowy z Puritana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord nie łatwiej wpisać w Google, wyslić się przez 30 sekund żeby znaleźć odpowiedź?

 

5mg - puritan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puritan wypuszcza wersje od 300 mcg do 10000 mcg, także jest w czym wybierać. Najbardziej optymalna wersja, jeśli chodzi o stosunek cena - ilość to 5000 mcg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła do mnie paczka.

W ogóle jak to dawkujecie? Ma to jakieś znaczenie? Wszystko na raz łykacie? Pora dnia ma jakieś znaczenie?

 

MSM mam 1000mg, bede łykał 4 tabsy. Do tego biorę zynk 3 tabsy ( 45mg), biotyna 1 tabs, i b complex.

Z tym b kompleksem napisane jest, żeby brać 1 tabsa 1 - 2 razy dziennie? Będę brał 2.

 

Łykać to za jednym podejściem, czy lepiej rozdzielić na 2 części i łykać rano i wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...