free web hit counter Skocz do zawartości
motorola12

Łysieje mam 28 lat jestem po zabiegu pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałem poradzić się na temat mojego problemu.Mam 28 lat jakieś 2 lub 3 lata temu miałem zabieg dość poważny. Leżałem na stole operacyjnym 12 godzin dostałem bardzo dużo znieczulenia.Jak już mnie wybudzili kolejne leki dożylnie dostawałem morfine. Potem jak wróciłem do domu kolejne leki przeciw bólowe.I to tak na lekach byłem koło 1 roku.Na początku włos leciały mi garściami potem już coraz mniej.Przed zabiegiem miałem śliczne włosy a juz po zabiegu porobiły mi się zakola do tego na czubku głowy sa przeswity. I grzfki prawie nie mam ;-<<<<. Jestem już po zabiegu 3 lata i bardzo wolną rosną mi włosy na czubku głowy.Jak patrze w lusterku to widzę małe włoski i czuje je ale są one bardzo cienkie i ich nie widać w świetle dzienym tylko widać je pod kontem przy mocnym świetle jest ich od groma ale bardo wolną rosną.Nie było u mnie nikogo w rodzinie który był łysy lub miał problem z łysieniem.Obecnie biorę biotebal ten mocniejszy.Na dniach wybieram się do osoby odpowiedzialnej za włosy to chyba tracheolog zobaczę co powie jeśli u mnie nie było osób które mialy problem z łysienie. Czytałem że po narkozie właśnie są problemy z włosami u niektórych pacjentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trochę czasu i odwagi to ostrzelaj cymbał fotkami i wrzuć na forum. Będziem radzić

 

Btw. Jesteś mężczyzną czy kobietą, tak na poważnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bartezz jak sie wkrecil w gadke o plci mozgu. W wypowiedzi pojawia sie tylko rodzaj męski, aten o plec pyta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...