free web hit counter Skocz do zawartości
marjusz

Badanie donoru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy orientują się koledzy gdzie profesjonalnie można zbadać sobie donor?

Chciałbym wiedzieć ile włosów u mnie można pobrać jaka jest gęstość i grubość oraz określić przyczynę łysienia.


1x Finasteryd, Vitamina B comlex, cynk organiczny, Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odpłatnie na południu Polski nie ma takich fachowców?


1x Finasteryd, Vitamina B comlex, cynk organiczny, Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Transplantacja włosów to tak wąska specjalizacja,że nie ma osobnych fachowców do badania donoru a innych do przeszczepu. Oceny donoru dokonują chirurdzy zajmujący się przeszczepami, więc wlasnie w takich klinikach powinno sie szukac tego rodzaju pomocy. I tutaj masz pytanie, czy jesli w polskich klinikach nie potrafią zrobić dobrego zabiegu to czy potrafią dobrze ocenić donor? Pamiętaj tez ze tendencyjnie kliniki o małym ruchu raczej będą przeszacowywać jakośc Twojego donoru, zachęcając Cię niejako do podjęcia się transplantacji. Sugerowałbym więc, jak kolega, śledzic meetingi fachowych klinik w Polsce i tym samym wykorzystac okazję do oceny. Z tego co wiem część klinik jest Ci w stanie na podstawi zdjęć określić mozliwośc podjęcia przeszczepu; na pewno nie jest to ocena profesjonalna, ale zgrubnie czegoś się dowiesz. Być może nawet bedziesz miał to "szczescie", że dowiesz się , ze jesteś jakąs skrajnością i o przeszcepie nie ma mowy lub że z całą pewnością jestes kandydatem idealnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zatem to powyżej może oznaczać że lekarz odmówi wykonania przeszczepu albo specjalnie spi.....doli i weźmie grubą kasę, bo akurat mój ryj mu się nie będzie widział?

 

Ty pytasz czy lekarz może specjalnie Ci spiepszyć przeszczep bo mu się z twarzy nie spodobasz? o O

 

Nie wiem, może go najpierw zaproś na kawe i wybadaj jak na Ciebie reaguje, nie ma co ryzykować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...