free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Pojedyńcze implanty na stałe zakotwiczone

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, przeszukując forum natknąłem się na wzmianki o tym ale nic szczególnego. Czy ktoś coś więcej wie na ten temat? Chodzi o te implanty które są każdy z osobna kotwiczone na stałe i co do których jest tyle kontrowersji gdyż w końcu jest to zastosowanie niejako ciał obcych pod skórę, ponoć z tego powodu nie są legalne w USA i może w innych krajach też. Wie ktoś coś o tym więcej? Testował ktoś? Może ktoś ma takie? Proszę podzielić się wszelką wiedzą na ten temat. Można ponoć zastosować włosy sztuczne jak i naturalne, dobrać dowolny kolor i dowolną długość. Efekt podobno super jak natura i jedyne przeciwskazanie to ryzyko komplikacji natury zdrowotnej związane właśnie z dużą ilością (każdy graft) ciał obcych.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziadostwo, po jakimś czasie wypadają i zostają blizny.

W sieci były zdjęcia tych blizn i stanu zapalnego.

 

Nawet gdyby takiego problemu nie było to włosy przecież niszczeją (jak każda tkanka) i musiałbyś je co jakiś czas wymieniać w następnym zabiegu.

 

Lepszym rozwiązaniem, bo nieinwazyjnym, jest już system włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, a już miałem odrobinę nadzieji że to coś lepszego niż zwykły przeszczep albo przyklejana peruka.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myślę że to jest lepsze niż przyklejana peruka. Linki do filmów pokazujących zabieg (ma to trochę wspólnego z HT) w tym temacie viewtopic.php?f=27&t=2115


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz nie ma opcji przeszczepami uzyskac dobrego efektu, To wolalbym juz miec taka peruka niz, takie sztuczne druty na glowie, o zakazeniu juz nie wspominajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz nie ma opcji przeszczepami uzyskac dobrego efektu, To wolalbym juz miec taka peruka niz, takie sztuczne druty na glowie, o zakazeniu juz nie wspominajac

 

Ciekawe to, cena pewnie tez nie kiepska nie wspominajac na jak dlugo taki jeden system wytrzyma...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawia mnie troszke inna rzecz, a mianowicie: w dzisiejszych czasach przeszczepia się rózne organy od innych dawców po sprawdzeniu zgodności tkankowej. Widziałem program jak mężczynie przyszyli ręke od nieboszczyka który miał zgodność tkankową w 98-100 %. Tak samo postepuje się w przeszczepie serca, nerki itp...

Przeciez mozna by znależć dawce np jakiegoś hindusa z tą sama zgodnoscia tkankową, sowicie mu zapłacić i pobrac od niego z 10 tyś graftów, wszczepić i cieszyć się włosami na całe życie!

Przecież zadnych odrzutów być nie powinno, prawda? bo ile lat mamy jeszcze czekać na klonowanie?

Dla mnie pieniądze nie grają roli jeśli chodzi o włosy moge wydać nawet 150 tyś biorąc kredyt jeśli ktoś by sprawił ze mam włosy bo żyje się raz i marze o włosach. Wydałem do tej pory na przeszczep ok 13 tyś (2074 grafty) i prawie żadnych efektów jestem prawie łysy i nie moge nic z tym zrobić bo brakuje mi porządnych graftów na przeszczep.

Pozdrawiam!


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo rozmyślam o tym od dawna. Można by od innych ludzi czy nawet od trupa teoretycznie. Z pewnością znalazłby się wielu chętnych biorców jak i dawców za pieniądze oczywiście. Wiem że takich przeszczepów już próbowano ale z jakis względów nie praktykuje się tego powszechnie. Wiem też że, właśnie nie zawsze był odrzut i nieraz przeszczep taki był sukcesem. W pozostałych przypadkach wiązało się to z uzywaniem leków immunologicznych co mija się z celem. Ale jest możliwy taki przeszczep. Jest tylko mały problemik że taki np. Hindus napewno nie ma zgodności z łysym białym. Ale kto wie jakby przycisnąć naukowców/doktorów w tym kierunku to napewno coś by z tego było i wydaję mi się że łatwiej i szybciej niż to klonowanie które to już miało być 3 lata temu. Będzisz lobbować żeby tak próbować? - otóż jeden człowiek gó.no może. To już prędzej za pieniądze (nie małe) i na własną rękę można by spróbować znaleźć fachowca który by się tego podiął. Dziwi mnie też że ludzie nie interesują się tym tematem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Zastanawia mnie troszke inna rzecz, a mianowicie: w dzisiejszych czasach przeszczepia się rózne organy od innych dawców po sprawdzeniu zgodności tkankowej. Widziałem program jak mężczynie przyszyli ręke od nieboszczyka który miał zgodność tkankową w 98-100 %. Tak samo postepuje się w przeszczepie serca, nerki itp...

Przeciez mozna by znależć dawce np jakiegoś hindusa z tą sama zgodnoscia tkankową, sowicie mu zapłacić i pobrac od niego z 10 tyś graftów, wszczepić i cieszyć się włosami na całe życie!

Przecież zadnych odrzutów być nie powinno, prawda? bo ile lat mamy jeszcze czekać na klonowanie?

Dla mnie pieniądze nie grają roli jeśli chodzi o włosy moge wydać nawet 150 tyś biorąc kredyt jeśli ktoś by sprawił ze mam włosy bo żyje się raz i marze o włosach. Wydałem do tej pory na przeszczep ok 13 tyś (2074 grafty) i prawie żadnych efektów jestem prawie łysy i nie moge nic z tym zrobić bo brakuje mi porządnych graftów na przeszczep.

Pozdrawiam!

 

 

Osoby po przeszczepach narządów przyjmują do końca życia leki , które zapobiegają odrzuceniu przeszczepu przez organizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że oni są raczej bliźniakami i może to wiele zmieniać, choć niekoniecznie.

 

Zaraz dzwonie do brata.

"Słuchaj, Ty już swoje dobre lata przeżyłeś, jako że trafiłem w tę łysielczą pulę genową naszych.. PO PROSTU DAWAJ GRAFTY ROZUMIESZ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...