free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

CB-03-01 (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: CB-03-01,zew. antyandrogen,lepszy od fina,fluta,cyperteronu

Źródło: lysienie.info

 

Pią Gru 10, 2010 20:39

Pewnie część ludzi już zna ten produkt, ale przedstawię co nie co informacji, żeby reszta mogła co nie co się dowiedzieć.

 

A więc jest to antyandrogen, pełna nazwa to cortexolone 17alpha-propionate

Badania na szczurach wykazały, że CB-03-01 zastosowany zewnętrznie ma działanie antyandrogenne silnniejsze 4x od progesteronu, 3x od flutamidu, 2x od finasterydu i silniejsze działanie od cyperteronu:

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15646372

 

Przeprowadzono też badania na ludziach, badaniu poddano mężczyzn i kobiety, wyniki porównano do cyperteronu, oczywiście CB okazał się efektywniejszy od cyperteronu, grubość włosów jak i gęstość na cm 2 okazała się większa niż w grupie która stosowała cyperteron.

Tutaj co nie co odnośnie tego badania jak również krótka charakterystyka tego produktu:

 

http://www.cosmopharmaceuticals.com/csm/news/press/pr2010/20101006/

 

A tutaj trochę o CB w kontekście trądzika, jak wiemy dht też odgrywa kluczową rolę w trądziku:

 

http://www.cosmopharmaceuticals.com/csm/news/press/pr2009/2009-12-11/

 

W badaniach wyszło że CB jest lepszy na trądzik niż tretinoina 0,05%.

Produkt już jest prawdopodobnie dostępny, ale ponoć 1 gr kosztuje 500 $

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Gru 10, 2010 22:41

tak tylko ze nie da sie go dostac ;]

 

Pią Gru 10, 2010 23:59

brawo dla aaaaaaa na naszym forum nie da się plusować, ale chciałbym powiedziec ze jestem Ci bardzo wdzięczny za wszystkie newsy...

 

Sob Gru 11, 2010 0:02

powiem szczerze, że nie chce mi się tego czytać skoro jest daleko poza moimi finansowymi zdolnościami... ale jeżeli już sam przeczytałeś to powiedz mi czy substancja ta (pomimo tego, że jest zewnętrznie stosowana) wchłania się ogólnoustrojowo?

 

Sob Gru 11, 2010 0:28

juz lepsza alternatywa jest RU ktore kosztuje ( w porownaniu do tego wielkiego odkrycia aaaaa, ktore swoja droga juz jest znane od dawna) tylko 500$ za 10g ;]

 

Sob Gru 11, 2010 0:34

to był Twój 666 post, ciekawe czy należy się upatrywać w nim jakiejś symboliki (np. RU jest złe :P)... widziałem tematy dot. RU na hairlosstalk, ale jakoś specjalnie się nie wgłębiałem ze względu na mój stosunek do antyandrogenów

 

Sob Gru 11, 2010 0:46

glosy sa dwuznaczne jak przy kazdym specyfiku

 

Sob Gru 11, 2010 0:59

Dzięki, staram się jak mogę, nie robię nic nadzwyczajnego, jest nas wielu którzy się tutaj udzielamy, każdy dokłada swój kawałek tortu, musimy sobie przecież pomagać

Wg przytoczonego textu, CB działa na poziomie skóry, i szybko przekształaca się w krwi do cortexolonu, bezpiecznej substancji

No tak substancja znana od kilku lat, podejrzewam, że skoro patent na CB wygasa w 2022 to substancja musiała zostać opatenowana pewnie w 2002 roku. Wielkie, niewielkie odkrycie, napisałem o CB bo szukałem tu na forum wątku o nim ale nie znalazłem więc założyłem temat. Może dzięki temu wlejemy trochę nadzieji w ludzi, dobrze że żyjemy w 21 wieku, w którym dzieje się coś konkretnego a nie w 19

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Gru 11, 2010 20:31

Z pdfu dostepnego na stronie cosmopharmaceuticals z 1 grudnia 2010 roku, wynika między innymi, że CB to antyandrogen bez wpływu na wewnętrzny system, nie wywołujący nierównowagi hormonalnej gdyż nie dopuszcza dht do komórek receptorów. Jest tam więcej szczegółów, zabaczcie zresztą sami (strona 69):

 

http://www.investis.com/csm/presentations/RDday2010.pdf

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Gru 11, 2010 20:47

Świetna informacja w takim razie, pozostaje czekać na wprowadzenie tego leku do seryjnej produkcji (o ile oczywiście kiedykolwiek to nastąpi).

 

Nie Gru 12, 2010 10:59

nie ma co liczyc ze to nastapi, patent jest do ok 2020 a sam 1g kosztuje fortune wiec nie ma co sie łudzic... juz pisałem bardziej stawiam na RU, na dodatek ze cena spadla o 100$ za 10g ;] tylko oczywiscie u nas w polsce doliczaja VAT wiec juz sie tak nie usmiecha cena ;]

 

Nie Gru 12, 2010 13:33

no tak, ale kosztuje tyle zapewne dlatego, że jego produkcja nie została uruchomiona na skalę przemysłową.

 

Nie Gru 12, 2010 15:26

i na 99,9% nie zostanie uruchomiona koszty sprzedazy tego specyfika bylyby kosmiczne... poczytaj sobie na hairlosshelp.com/forums

 

Nie Gru 12, 2010 20:19

ziom no to czekamy na generyki z Indii

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pon Gru 13, 2010 0:46

tu jest ciekawy srodek wyprodukowany przez androscience swietne zapowiedzi badania trwają cena tez swietna 8)

http://www.caymanchem.com/app/template/Product.vm/catalog/10009986/a/z

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pon Gru 13, 2010 11:53

tak czytałem też o tym, ludzie to już testują, ciekawe jak to zadziała, jak będzie dobre to trzeba bedzię zamówić

Co do CB to wysłałem maila do firmy Selleck Chemicals, która produkuje ten związek, odpisali mi dzisiaj:

 

Thank you for your kind interest in Selleck Chemicals.

 

We have received you inquiry .

 

As a procedure in our company's business, we need you to send a inquiry with your company's email address.

 

Please tell us the exact quantity you want so that we can provide corresconding quote.

 

Thank you for your cooperation.

 

Look forward to your reply.

 

Best Regards!

 

Sincerely. Jacky

 

Czyli chyba wychodzi na to, że CB może zamówić ktoś kto ma firmę za sobą?

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Czw Gru 23, 2010 13:24

dostałem kolejnego maila od Selleck chemicals:

 

Thank you for your interest in Selleck Chemicals' product.

 

If you want to buy compound S1585-17 alpha-propionate, you have to pay first before we deliver.Hope you can understand.

 

Please let me know the exact quantity you need so that I can provide corresponding quote.

 

Happy New Year.

 

Sincerely, Jacky.

 

Napisałem do nich maila z treścią, że nie prowadzę obecnie działalności gospodarczej i jestem osobą fizyczną. Czyli chyba jednak nie trzeba być podmiotem gospodarczym żeby zamówić ten produkt.

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Gru 24, 2010 9:36

nawet nie pytajcie o cenę haha te 500 $ za gram to pikuś w porównaniu z prawdziwa ceną

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Gru 24, 2010 11:28

a jaka cena?

 

Pią Gru 24, 2010 12:16

6000

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Maj 26, 2012 23:33

Stosuje od 2 dni CB-03-01

_________________

17alpha-propionate,minoxidil,Diane 35,estradiol,LIV52,Sylimarol

 

Sob Maj 26, 2012 23:37

Stosuje od 2 dni CB-03-01

 

Ile zapłaciłeś i jeśli można wiedzieć skąd to wytrzasnąłeś ?

 

Sob Maj 26, 2012 23:44

360 dolarów za gram

_________________

17alpha-propionate,minoxidil,Diane 35,estradiol,LIV52,Sylimarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...