free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Mycie włosów (oczyszczanie skóry) przed aplikacją preparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Tu mam głównie na mysli sebum które wydzielane przez cały dzień może utrudniać przenikanie oleju/wcierek w głąb skóry. Pytanie czy jest to rzeczywiście dodatkowa bariera czy raczej nie wpływa na penetrację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakimś stopniu wpływa. Według mnie przed każdorazową aplikacją powinno się oczyścić skórę (oczywiście delikatnymi środkami myjącymi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo dostępnego - nie. Po babydream natomiast włosy robią się rudawe ze względu na rumianek w nim zawarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma jak jest, Hipp żel do mycia włosów i ciała http://www.doz.pl/apteka/p35905-Hipp_ze ... sow_400_ml. Używam już od kilku lat, często 2 razy dziennie. Bez rumianku, sls(Przez to słabo się pieni, ale mi to nie przeszkadza) i itp. Praktycznie w składzie nie zawiera nic co znajduje się na tej stronie, http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

 

PS. Jest teraz na promocji w Super-Pharm, chyba coś koło 18zł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest jeszcze Hipp, łatwo dostępny w Polsce.

 

Fajne są jeszcze Avalon Biotin B-complex (zarówno szampon jak i odżywka), oraz Jonson Organics (szampon, odżywka). Ale to już ze stanów (50-60zł) lub UK (60-70zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nakładać preparaty na jeszcze wilgotne włosy, czy trzeba wysuszyć ? Tarcie ręcznikiem, czy suszarka nie są dobre, a noszę długość kilka cm. i nie zawsze mam czas, żeby same wyschły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włosy moga być zwilżone, ważne aby skóra była sucha bo wtedy wystarczy że będziesz robił przedziałki i tam aplikował.

 

PS. wypróbowałem HIPP i jest zajebisty !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...