free web hit counter Skocz do zawartości
MojeFajnyWuosy

MFW - Śladem pstrąga, pod prąd DHT. Dopóki zaczeska w grze.

Rekomendowane odpowiedzi

NW 1,5 max. Tyle ze rzadkie. Ja bym za taka linie zabil. No ale mozna sobie wiele glupot wmowic, gorzej pozniej naprostowac psychike.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet NW1 nie ma.

 

Jak wejdziesz na minoksa to będzie najgorsza decyzja przy takiej sytuacji na głowie! Standardowa kuracja na utrzymanie i przy odrobinie szczęścia taki stan utrzyma się na długo, przy niewielkim wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To istnieje cos takiego jak NW0? Myslalem, ze to urban legend.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie na moj temat i porownaj linie i wtedy bedzeiesz wiedzial jak wyglada nw3;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nawet NW1 nie ma.

 

Jak wejdziesz na minoksa to będzie najgorsza decyzja przy takiej sytuacji na głowie! Standardowa kuracja na utrzymanie i przy odrobinie szczęścia taki stan utrzyma się na długo, przy niewielkim wysiłku.

 

To istnieje cos takiego jak NW0? Myslalem, ze to urban legend.

 

Porada Doktora PAI- HI - WO

 

Użytkownik MFW ma niewątpliwie paroanoje, a tacy ludzie mają tendencję do braku umiejętności obiektwnego spojrzenia i oceny sytuacji. W ich obserwacjach dominuje subiektywizm negatywny - powiększanie problemów i zaniżanie samooceny. Podobny mechanizm tyczy się sugestii i ocen dokonanych przez zewnetrznych ekspertów, tzn zaniżają lub zawyżają wartości wynikające z opinii innych, nawet gdy te implikują ze standaryzowanych metodologii badań czy ocen klinicznych.

 

Podoba mi się stworzenie przez użytkownika ZIOM niestniejącej nomenklatury NW0, aby nieco zbalansować szalkę : wyobrazenia MFW vs stan obecny.

 

Osobiscie widzę tu narazie NW1, ale biorąc pod uwagę, że pacjent w to nie uwierzy i będzię przeciagał linę w kierunku swojej paranoi - sugeruję aby dla jego dobra mowić tu nawet o NWminus2 lub NWminus1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo latwo sobie wkrecic bledne wyobrazenie na temat stanu swoich wlosow oraz innych aspektow tyczacych sie szeroko pojetej estetyki. Trudniej potem naprostowac zanizona samoocene. Widac, jakim gownem jest lysienie, co potrafi zrobic z psychika. Szczerze podziwiam tych, ktorzy potrafia zdystansowac sie od calej tej sprawy


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo latwo sobie wkrecic bledne wyobrazenie na temat stanu swoich wlosow oraz innych aspektow tyczacych sie szeroko pojetej estetyki. Trudniej potem naprostowac zanizona samoocene. Widac, jakim gownem jest lysienie, co potrafi zrobic z psychika. Szczerze podziwiam tych, ktorzy potrafia zdystansowac sie od calej tej sprawy

 

Im lepszy stan wyjściowy tym łatwiej się zdystansować. Najgorzej jest gdy sytuacja wygląda jak u autora wątku tzn. Stan wyjściowy dobry - bardzo dobry, ale samoocena niska co powoduje chęć sięgnięcia po substancje całkowicie niepotrzebne i mogące spowodować dość szybkie pogorszenie (ale nie muszą - taka loteria) - wtedy pewność siebie będzie leciała na łeb na szyję.

 

Dlatego tak przestrzegam zwłaszcza osoby które reagują w miarę szybko (poniżej NW2), żeby zanim zaczną zabawę z minoksem miały co najmniej ustabilizowany stan - co najmniej 6-12 miesięcy kuracji na utrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to prowokacja ? Albo naprawdę jakiś przypadek psychiatryczny.

 

Linia włosów NW1 + normalna/zwykła gęstość włosów. Zwłaszcza dla koloru blond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego tak przestrzegam zwłaszcza osoby które reagują w miarę szybko (poniżej NW2), żeby zanim zaczną zabawę z minoksem miały co najmniej ustabilizowany stan - co najmniej 6-12 miesięcy kuracji na utrzymanie.

 

 

 

Ale on chce stosować minoxa na zarost .

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

MFW, jak widzisz, masz komisyjnie stwierdzone, że Twój stan jest naprawdę bardzo dobry - i że troszeczkę zakrzywiasz czasoprzestrzeń. Ja dodatkowo Cię proszę, abyś wyluzował z jeszcze jednego powodu. Uwolnij tutaj feromony altruizmu i pomyśl w pewien szerszy sposób na całą społeczność tego forum. Czy Twój, jak to ustalilśmy, urojony płacz i szamotaniny mogą być dobre dla innych?

Zauważ, że na forum jest masa chłopaków, których stan włosów jest zły, bardzo zły lub tragiczny. Janek ma NW6, Zdzisiek gniazdo dla kondora, Mariuszowi zakola łączą się w zajezdnie autobusową, a Heniek cieszy michę bo wyhodował dwa nowe włosy na swoim całkiem łysym czerepie. Tutaj jest masa przypadków klinicznych, masa przegranych historii i sytuacji, które za chwile przegrane będą. Z drugiej strony jest też sporo walki, sporo nadzieji i kupa hardkorów, którzy biorą dziwaczne substancje w walce o utrzymanie. Posród tych patologicznych sytuacji i ludzi, którzy czasem bez sensu nie tracą wiary - pojawiasz się Ty ze swoim Afro i włączasz lament. Myślisz, że to jest dobre dla innych? Że im nie podcinasz skrzydeł? Że przechodzą koło tego obojętnie?

Wyobraź sobie taką sytuację. Odział amputacji w szpitalu założonym przy okazji kolejnej, kretynskiej wojny , gdzie leży 300 kadłubków. W tej scenerii otwierają się drzwi i wpada ziomek ze smutkiem na twarzy, ściągą buciory i skarpety i przykłada kolejno każdemu kadłubkowi stopy do twarzy -płacząc przy tym - Panowie co mam zrobic?!!! Mam problem pękajacych pięt, zaden balsam mi nie jest w stanie pomóc, co ja biedny mam zrobić?!!! Co myslą kadłubki? Pomoże im?

To oczywiście zupełne przerysowanie, ale w mikroskali mechanizm jest podobny - dlatego jeszcze raz proszę - zbastuj trochę - rozsiewaj dobre feromony - wiem że potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Z dobrej mojej woli na prośbę administratora oraz bełkoczącego Stachamurzyna mającego wielkie cygaro ale bojącego się dutasterydu

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Antek -jedna prośba. O "swoje zasady"na czacie dbasz - wymagasz formy i dodajesz reguły wg własnego "widzimisie". Proszę Cię pisz; "po polsku" lub blisko - wobec Twojego bełkotu nie jestem w stanie odpowiedzieć - albo przetłumacz ten warkot makaka na polski albo zagadaj na czacie w swobodniejszej nucie - bez kitu - nic nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięte na prośbę administratora

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Doczytałem do połowy - dalej nie udzwignę. Pisz proszę trochę konkretniej i NA TEMAT. Rozmawiamy o temacie A - a ty snujesz wątki B,C,D.....Z. , robisz jakieś retrospekcję 3 miesiące wstecz, dokonujesz jakiś dziwnych interpretacji. Prosiłem Cię wyżej, żebyś nie bełkotał - to dostałem taką zwrotkę. Przepraszam nie jestem w stanie się do niej ustosunkować - bo jej, poprostu, nie rozumiem z semantycznego punktu widzenia : nie kminię poszczególnych zdań, nie ma w tym jakiejś logiki i składni, na końcu zdania zapominam co miałeś na myśli na początku- - bez kitu, mam problem komunikacyjny. Nie napisałem tego po złości - naprawdę chciałbym z Tobą porozmawiać - może spróbuj trzymać się jednego tematu, pisz zdaniami pojedynczo zlożonymi i wybieraj krótsze formy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty daj spokój - nie ogarniam, nie da się prowadzić rozmowy w takim stylu. Przeczytaj co pisałem w innym wątku i nie spamuj forum! , jakbyś mógł to poczyść też większość tematów z tego typu wypowiedzi.... Z góry dzięki, omg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty daj spokój - nie ogarniam, nie da się prowadzić rozmowy w takim stylu. Przeczytaj co pisałem w innym wątku i nie spamuj forum! , jakbyś mógł to poczyść też większość tematów z tego typu wypowiedzi.... Z góry dzięki, omg

 

Dobra usuń wszystko jak chcesz. Jak znajde chwilę to wykasuję sam choć o tym była juz mowa w tym tez przez pw i niektórzy nie chcą żebym usunał, ale skoro tak lepiej to dobra, tylko że przycisk ''usuń'' nie jest aktywny dla starych postów i jedyna możliwość to ''zminić'' czyli usunąć ile się da i zostawić np. ''.'' tak jak to zrobiłem już w jednym temacie ale może to dziwnie wyglądać potem. Zresztą niedługo nie będę miał już zupełnie czasu żeby pisać na forum bo będe miał sporo roboty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty daj spokój - nie ogarniam, nie da się prowadzić rozmowy w takim stylu. Przeczytaj co pisałem w innym wątku i nie spamuj forum! , jakbyś mógł to poczyść też większość tematów z tego typu wypowiedzi.... Z góry dzięki, omg

 

Dobra usuń wszystko jak chcesz. Jak znajde chwilę to wykasuję sam choć o tym była juz mowa w tym tez przez pw i niektórzy nie chcą żebym usunał, ale skoro tak lepiej to dobra, tylko że przycisk ''usuń'' nie jest aktywny dla starych postów i jedyna możliwość to ''zminić'' czyli usunąć ile się da i zostawić np. ''.'' tak jak to zrobiłem już w jednym temacie ale może to dziwnie wyglądać potem. Zresztą niedługo nie będę miał już zupełnie czasu żeby pisać na forum bo będe miał sporo roboty.

 

Możesz edytować, tak żeby zostawić sam kontekst rozmowy, albo dać "." tak jak pisałeś. Jeśli piszą do Ciebie na PW i chcą żebyś zostawił to zawsze możesz pokopiować cały temat rozmowy na jakiś edytor tekstu i zapisać na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejscie i plan tylko z takim mozna cos ugrac w tej nierownej walce!

CB dziala na calosc , szczegolnie poprawa jakosci wlosow, grubosci mysle, ze on najbardzej moze pomoc tym, ktorzy lysieja na calosci jak ty czy murzyn , ale moge sie mylic(oby nie).

Majette tez chwali sobie bardzo mezoterapie iglowa, bodajze zostaje na tym juz na amen i po fotkach widac, ze dziala mega, moze tez warto??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...