free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Latanoprost (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: Latanoprost

Źródło: lysienie.info

 

Sob Paź 15, 2011 18:04

Myślę, że warto przyjrzeć się bliżej temu specyfikowi i rozpocząć dyskusję na ten temat... No więc co o tym myślicie? Jak obiecujące są perspektywy? I jeżeli ktoś ma godne uwagi informacje na ten temat to niech się podzieli...

 

Sob Paź 15, 2011 18:15

Zbyt duże działania uboczne, dodatkowo cena też nie jest niska

 

Sob Paź 15, 2011 18:18

ceny takich substancji nie będą cenami typu 20 zł i z tym trzeba sie liczyc,wiadome przeszczep ile kosztuje ,jak ktos chce androgenowe sawem itp blokowac to zycze powodzenia

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Paź 15, 2011 19:50

napiszcie coś więcej o tym specyfiku

 

Nie Paź 16, 2011 20:24

Ciekaw tez jestem jak to działa a i czy bimatoprost to cos podobnego?xD tez chinczycy to sprzedają

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Nie Paź 23, 2011 12:48

tak sobie dzisiaj przeliczałem i cena wychodzi podobna jak przy stosowaniu minoxidilu

 

Przelicze teraz cene:

1g latanoprostu przy zakupie +10g wychdozi 650$

 

Czyli ok 2050zł+150zł na przesylke,przeliczenie waluty itp. w sumie ok 2200zł

 

mieszanka 0,1% czyli 1g wystarczy na 1000ml. Stosujac nawet wieksza dawke bo 0,5ml dziennie wychodzi ok 35zł miesiecznie

 

Zaczynam sie mocno zastanawiac nad zlozeniem zamowienia, tylko czy sa osoby chetne. Porcja 100mg (220zł) wystarczy na ponad pol roku kuracji.

 

Nie Paź 23, 2011 13:25

dobra poczytalem sporo o latanoproscie i skutki uboczne sa mniejsze niz w przypadku minoxidilu. Dlatego jestem calkowcie zdecydowany na zamowienie. dawak 0,5ml jest nawet za duza, optymalna dawka dzienna to 0,25ml 0,1% roztworu, wiec cena jest smiesznie niska. I byloby to idealne rozwiazanie dla osob ktore walcza o odzyskanie zakoli.

http://www.hairlosstalk.com/interact/viewtopic.php?f=23&t=68557

podałem link w ktorym pokazane sa rezultaty u osob cierpiacyc na łysienie androgenowe.

Daltego szukam ludzi chetnych na zamowienie. Watpie zeby sie znalazlo 100osob wiec mam zamiar zamowic 1g/850$, wliczajac w to koszty wysylki itp wyjdzie pewnie w granicach 1000$ co w przypadku zamowienia 100mg daje kwote ok 300zł za rok kuracji.

 

Tak wiec robie liste wstepna: (firme od ktorej zamowie musze ejszcez troche poszukac i obczaic na zagraniczych forach gdzie kto zamawiał)

 

ziom1990 - 100mg

 

Nie Paź 23, 2011 13:33

ciekawe, tylko, że trzeba byłoby dużo od razu zamawiać i tu jest problem czy wydawać 2000 nawet jeśli to starczy na pare lat. Mówisz, że są mniejsze skutki uboczne od minoxa- ja słyszałem, że sa spore, tak przynajmniej mi się obiło o uszy, bo nigdy o nim nic nie czytałem. Jakich dokładnie skutków ubocznych można się po nim spodziewać? Linienie też przy nim występuje?

pzdr

 

Nie Paź 23, 2011 13:49

lnienie raczej wystepuje. Co do dkutkow ubocznych to czytam i czytam i nigdzie nie moge znalezc niczego powaznego.

 

No wlasnie wystarczy zamowic 100mg(10osób) ktore wystraczy na rok kuracji. Ja jestem w stanie zainwestowac te 20zł miesiecznie, zwlaszcza ze mialem zaczac uzywac minoksa, ale poki co sie ciagle wstrzymuje

 

Nie Paź 23, 2011 13:51

"U ludzi nie ma poważnych działań niepożądanych obserwowano w dawkach do 10mg/kg wlewu dożylnego. Latanoprost przedawkowanie powoduje podrażnienie spojówek i hipertermia"

 

Nie Paź 23, 2011 13:57

Kurcze, ale wielu osobom właśnie minox zniszczył włosy. Zobaczymy, bo ponoć w tym nanoxidilu nie występuje linienie, a przydałby się jakiś porządny stymulator

 

Nie Paź 23, 2011 14:01

z tym lnieniem to sam tak przypuszczam, nigdzie nie natknolem sie na takie informacje.

 

Zasada działania latanoprostu est zupelnie inna niz minoxidilu wiec bardzo mozliwe ze nie zaoobserwuje sie lnienia w jego przypadku i jest on srodkiem (w przeciwienstwie do minoxa i fina) ktorego przerwanie stosowania nie pogarsza na stale uzykanych efektow.

 

Nie Paź 23, 2011 15:08

Trzeba się przyjrzeć tematowi, ale nie jest tak, że latanoprost powodował bóle głowy u stosujących go osób?

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 23, 2011 15:17

nie znalazłem nigdzie takich informacji. Ale wiadomo ze moga wystepowac jakies skutki uboczne, jak w przypadku kazdego specyfiku. W przypadku minoxa tez wystepuja bole glowy i jakiejs tam czesci osob stosujacych. Osobiscie jestem sklonny wyprobowac na sobie, jesli znajdzie sie 10 osob do zamowienia, bo sam nie mam zamiaru robic sobie zapasu na 5 lat

 

Nie Paź 23, 2011 15:28

sprawdziłem badania i nie wystepowaly bole głowy.

 

skutki uboczne zauwazone podczs leczenia to najczesciej rumien, a bardzo rzadko zapalenie mieszków, pieczenie, róża.

Czyli kazdy z tych skutkow moz byc przypisany nie latoprostowi tylko etanolowi adz PG uzytym w mieszance.

 

Warto rowniez dodac ze pojazd jaki sie stosuje jest banalnie prosty:

50 etanol

20 PG

30 woda

 

Osobiscie stem bardzo zaintresowany tym srodkiem, zwlaszcza ze w przypadku przerwania nie ma takich "zawirowan" jak w przypadku zaprzestania minoxa

 

Nie Paź 23, 2011 17:18

a tak przy okazji, bo nie mam teraz czasu szukać - może wiesz jaki jest koszt peptydów miedzi AHK w proszku?

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 23, 2011 17:26

tez keids tego szukalem ale nie znalazłem informacji

 

Nie Paź 23, 2011 17:37

Widziałem na hairloss help, że jeden z użytkowników kupił kg na własny użytek, więc nie może być raczej jakiś astronomiczny... przez chwile zrodziła mi się myśl żeby zrobić specyfik 0.15% Latanoprostu + 4% peptydów miedzi, jak znajdę trochę wolnego czasu to wczytam się w temat

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 23, 2011 17:41

nie jest to dobry pomysl, lepiej raczej rozdzielic oba specyfiki, zwlaszcza ze latanoprostu nie powinno sie stosowac duzych dawek, a przeciez nie ebdziesz stosowa 0,25ml peptydów miedzi

 

Ja dzisiaj czytam od rana na temat latanoprostu i jestem juz w 100% pewny ze chce go na sobie przetestowac takze osoby jeszcze nie zdecydowane lepiej niech sie pospiesza bo jestem pewny ze jak sie tylko ludzie z tym zapoznaja to beda stale zamowienia na forum

 

Nie Paź 23, 2011 19:11

Myślałem raczej o stosowaniu 0.5mln latanoprostu 1.5%, a 4-5% AHK wydaje się odpowiednie w tej proporcji (w badaniach używano 2.5%)

 

Niemniej muszę się zastanowić, tym bardziej że nie mam nawet wagi, ani wirówki. Jak planujecie stworzyć preparat? Zamówienie do apteki?

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Paź 23, 2011 19:31

preparat jest banalnie prosty.

 

wystarczy waga 0,001g (60zł).

 

kupujesz spirytus, PG z mazidel i wode demineralizowana.

 

mieszamy 50ml spirytusu + 20/30ml PG + reszta woda do 100ml/

 

nastepnie odmierzasz na wadze 0,011g latanoprostu i dodajesz do tego 10 ml wczesniej przygotowanej mieszanki. Latanoprost jest w formie hydrofilowej wiec nie bedzie zadnych problemow z rozpuszczeniem. Przed uzyciem poprostu potrzasasz przez chwile. Cala filozofia i masz srodek przygotowany do uzywania na ponad miesiac

 

Nie Paź 23, 2011 19:33

a wiadomo jak z przechowywaniem i stałością? nie można od razu zrobić na pół roku? No i potrząsanie potrząsaniem, ale przy tak niewielkich ilościach jednak wolałbym użyć wirówki jeżeli się zdecyduję to raczej postaram się dogadać z jakąś apteką.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 23, 2011 21:00

Byłbym chętny, tylko nie wiem za wiele o tym latanoproście. Na czym opierasz ziom swoj optymizm? W linku który podałes nie było żadnych zdjęć,

była mowa o badaniu na grupie 16- osobowej, wiec nie wiem czy jest zbyt reprezentatywne. Masz zdjęcia ludzi, którzy to stosowali?

 

Nie Paź 23, 2011 21:21

"Ponadto mogą wystąpić uogólnione działania niepożądane takie jak: kołatanie serca, nasilenie istniejącej dusznicy bolesnej, astma, duszność, reakcje nadwrażliwości, bóle i zawroty głowy, bóle mięśni, bóle stawów."

 

Czyli nie jest tak różowo... (źródło: ulotka Xaloptic, tylko 0,005% latanoprostu...)

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 23, 2011 21:45

nie zapominaj ze jest on stosowany doocznie czyli jest praktycznie w calosci wchlaniany systemowo. A efekty sa takie jak w przypadku minoxa i tez zdarzaja sie u nielicznych

 

moj optymiz opieram na tym ze działanie latanoprostu jest podobne do bimatoprostu, a wykonywana sa na nim juz badania 2 fazy na ludziach. Sa tez badania na zwierzetach no i sam mechanizm działania jest wedlug mnie bardziej obiecujacy niz w przypadku minoksidilu. Pozatym co bardzo wazne po odstawieniu nie wystepuje gwałtowna utrata wlosow i cena jest smiesznie niewielka

 

Skald, z przechowywaniem to napewno przez pol roku nie powinna sie pogorszyc jakos produktu nierozcienczonego. Mam zamiar zapytac sie dostawcy czy bylby w stanie podzielić kazde 100mg na 10 pojedynczych porcji zeby nie trzebabylo odmierzac takich malych dawek. wtedy wystarczyloby poprostu dodac 10ml mieszanki etanolu-wody-PG i gotowe.

 

Co do dawki to raczej nie powinno sie stosowac dawki wiekszej niz 0,25ml. Na zagraniczych forach stosuja 0,18ml 1xdzien.

 

Nie Paź 23, 2011 22:39

aha, skąd to zamówienie? bo jak od Kane'a to ja chyba podziękuję

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 23, 2011 23:06

nie od Kane. Jest sporo firm w chinach ktore to produkuja, napisałem do kilku. Na hiszpanskim forum wyczywalem ze zamawiali ostatnio od Novachem cena o ile sie nie myle 830$ +wysylka

 

Pon Paź 24, 2011 0:55

chodzi mi tylko o to żeby się nie okazało, że będziemy sobie aplikować w skalp barwiony proszek

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Paź 24, 2011 6:53

watpie, te firmy produkuja go na masowa produkcje, dostałem kilka odpowiedzi i najtaniej wychodzi od Novachem 880$, tylko nie napisali czy jest w to wliczona wysylka, tak czy siak uwazam ze wszystko bedzie oscylowac w granicach 25zł miesiecznie

 

Jsli są ludzie niezdecydowani mozna rownie rozwazyc zakup bimatoprostu - cena podobna ale stosuje sie wieksze dawki.

 

Pon Paź 24, 2011 7:52

wlasnie mialem godzinna zmowe z ludzmi z novachem i juz wiem wszystko odnosnie zamowienia, teraz tylko jeszcze 6-7 osob i mozna je skladac.

 

 

Cena to 880usd jesli wliczyc w to western union wychodzi 2920zł (zastanawiam sie czy sciagaja VAT od rzeczy przychodzacych z chin, ktos ma jakies informacje odnosnie tego?)

 

moze byc przechowywane przez 2 lata w zamarazarce

 

jedyny problem z tym ze bede musial to rozdzielic na czesc, ale zamierzam kupic pipete cisnieniowa z dokladnoscia 10ul wiec problem z glowy.

 

swieza dostawa ma byc w listopadzie wiec mam nadzieje ze w ciagu tygodnia znajdzie sie reszta chetnych bo ponoc wyprzedaja w tydzien cale swoje zapasy, ludzie od nich kupuja i sprzedaja z profitem.

 

Po wymieszaniu z etanolem i PG wytrzymuje wedlug mnie podobnie jak bimatoprost czyli 6 tygodni. Wiec dla ulatwienia pomyslalem ze jesli ludzie beda chetni to porozdzielam wszystkim do 10 buteleczkek 10ml-owych i w kazdej bedzie 10-11ul latanoprostu, wiec wystarczy tylko dolac 10ml wczesniej przygotowanej mieszanki i gotowe.

 

 

Tak wiec czekam na osoby chetne, wliczajac VAT miesieczna kuracja bedzie wynosic 30zł

 

Pon Paź 24, 2011 11:19

Widze, ze cos zaczyna sie dziac i idziemy na forum juz powoli w innym kierunku niz tylko big3, ktore jak widac wcale takie kolorowe nie jest...

Otoz ziom stosowales spiro i ostatnio nawet fina zaczales i to nie wystarcza- zauwazasz pogorsznie czy moze chcesz cos jeszcze dodac jesli chodzi o stymulator a minoxa po prostu chcesz uniknac jak to jest??

Osobiscie tez odradzam minox nawet najgorszemu wrogowi bym odradzil bo to jest niebezpieczne doswiadczenie z nim, kupe linienia i ciagla utrata wlosow w przyspieszonym tempie bez jakichkolwiek odrostow- nie tedy droga niestety...

Dziala moze i dobrze ale na jaki % ludzi dobrze, bo z pewnoscia na duza wiekszosc zamiast pomagac pogarsza...

 

Z checia bym z wami to cudenko wyprobowal jednak ostatnio tyle pieniedzy wydalem i kilka kolejnych rzeczy wyprobowalem/probuje, ze niestety poczekam jak to na was podziala. Zapowiada sie ciekawy specyfik i cieszy mnie to ze juz ten rok konczacy sie daje jakies nadzieje - ru, latanoprost i kilka innych w badaniach takze moze rzeczywiscie do tego max 2015 bedzie juz po sprawie i lek cudenko wynajda;p

_________________

Znajdziesz mnie na pokonajlysienie.com

 

Pon Paź 24, 2011 11:39

watpie zeby bylo po sprawie. Gdy ukaze sie wiecej badan potwierdzajacych skutecznosc firmy porodukujace takie specyfiki jak finastery czy minoxidil bardzo szybko wykupia patenty za niemale pieniadze tylko po to zeby nie narazac swojej pozycji (bo jest biznes bardzo dochodowy i wcale im nie zalezy aby osoby stosujace calkowicie pozbyly sie problemu lysienia)

 

Spiro jest za slabe, retin-a wyszusza wlosy finasteryd stosuje zbyt krotko, pozatym potrzebuje jakiegos stymulatora a latanoprost/bimatoprost jest dla mnie idealnym rozwiazaniem. Cena znaczaco przemawia za tym pierwszym.

 

gegus latanoprost to bardzo niewielki dodatek <30zł miesiecznie

 

Pon Paź 24, 2011 11:48

Czy mógłby ktoś wytłumaczyć co to jest ten Latanoprost? Na forum praktycznie w ogóle nikt o tym nie pisze a tu nagle wywoływany jest "popłoch", że mamy super środek na łysienie i już wszyscy zamawiamy. Przyłączyłbym się do zakupu gdybym wiedział coś więcej o tym środku.

 

Pon Paź 24, 2011 11:56

a przeczytales pierwszy moj post w tym watku?

masz tam link do zaganicznego forum tam sa podstawowe informacje na temat tego srodku, pozatym mozesz tez przeczytac caly temat na HLT o bimatoproscie znajdzie reszte interesujacych Cie rzeczy

 

Pon Paź 24, 2011 13:40

tak na marginesie... Bimatoprost wychodzi w testach lepiej niż Latanoprost, dlaczego więc nie on?

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Paź 24, 2011 13:45

To prawda. Tu link:

http://hairloss.org/hairloss-topic/26789/page1

 

Cytat

"...Yes, we can expect to see better results from bimatoprost than from latanaprost..."

 

Pon Paź 24, 2011 14:54

wychodzi drozej, nie ma sprecyzowanego stezenia ani dawki jaka powinno sie uzywac. Badania na ludziach nie zostaly jeszcze przedstawione (o ile wogole beda) wedlug mnie z bimatoprostem lepiej ejszcze poczekac jakis czas i w tym wlasnie czasie sprobowac z latanoprostem i moze sie okazac ze wcale nie potrzebujesz bimatoprostu ktory jest drozszy

 

Pon Paź 24, 2011 15:34

Natomiast zdecydowano się właśnie Bimatoprost przeprowadzić przez badania FDA, a koszt tego wynosi podobno bagatela 10 mln $... coś więc chyba jest na rzeczy gdzieś tam między wierszami doszukałem się, że chirurdzy od transplantacji włosów testują na własną rękę i są zaskoczeni efektami...

 

no i że tak zapytam... masz doświadczenie w zajmowaniu się takimi rzeczami? Bo to są niewyobrażalnie małe ilości. Piszę, bo swojego czasu zajmowałem się amatorska chemią i wiem, że to nie jest tak proste jak się wydaje. Tzn. inaczej - nie jest to zadanie ultratrudne, natomiast potrzebny jest sprzęt i jakoś trudno mi uwierzyć, że oferowane są DOBRE wagi z dokładnością do 0,001 za 60zł..

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Paź 24, 2011 19:20

pisałem o pipecie cisnieniowej ktora mam zamiar kupic za 300zł. dokladnosc 1ul.

 

Pon Paź 24, 2011 20:57

To jaka jest cena na teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Paź 24, 2011 21:04

ziom mozesz powiedziec o ile bimatoprost wychodził by drożej?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pon Paź 24, 2011 21:34

nie da sie tego stwierdzic jednoznacznie ale conajmniej 3razy bo stezenie powinno byc 3x wieksze no i jesli dojdzie do tego ze ebdziesz stosowac 0,5ml dziennie to juz masz 6 razy drozej, czyli miesieczna kuracja 100zł wzwyz

 

Do Joseph

Cena obecna + przygotowanie wszytskiego przezemnie czyli "full service" to 350zł na rok kuracji

 

Pon Paź 24, 2011 21:45

???

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pon Paź 24, 2011 23:43

???

 

Chodzi o to, że latanoprost stosujesz 0.1% 0.25mln, bimatoprot 0.3 0.5mln. Z tym, że stężenie i stosowanie latanoprostu też mocno 'na oko'

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Paź 25, 2011 0:04

stezenie latanoprostu identyczne jak w przypadku badania na ludzich, co do dawki stosowanej to to jest bezpieczna

 

Wto Paź 25, 2011 0:12

no tak ziom z checia bym sie przylaczyl tak na 2-3 miesiace czyli okolo 100 zl ale trzeba zakupic na rok stosowania a 350 zl to juz tak malo nie jest chyba ze dajesz jakas pewnosc ze da sie cos odzyskac po tym bo jakos w tej dziedzinie nie wydaje mi sie ze cokolwiek da odrosty;d;d

jesli chodzi o stosowanie spiro to moze akurat warto sprobowac jak sadzisz?? co prawda retina wysusza wlosy ale jak sie stosuje po nim emu to jest cos pieknego razem cudownie dzialaja:) no i szczerze sprobowalbym tego tak na okolo 3 miesiecy ale na tyle nikt chyba mi nie sprzeda a moze??;d

_________________

Znajdziesz mnie na pokonajlysienie.com

 

Wto Paź 25, 2011 0:33

3 miesiace to za krotko, badanie trwalo 6 miesiecy wiec uwazam ze jest to minimalny okres, wiec mam zamiar sprobowac, jesli by sie okazao ze jest to strzal w dziesiatke to akurat na wiosne mielibysmy swietnej kondycji wlosy

 

retin-a tez stosowalem w polaczeniu z emu i spiro i wysuszał mi skore glowy ;/ i spiro jest b.slabym blokerem, szkoda zawracac sobie nim glowy, ale to nie ten temat, nie zasmiecajmy forum

 

Wto Paź 25, 2011 7:03

Ziom pogadaj z firma w ktorej masz zamawiac, moze oni zechca podzielic preparat w buteleczki, odejdzie problem kupowania pipety, buteleczek, dzielenia

 

Wto Paź 25, 2011 10:27

rozmawialem juz o tym i niestety nie ma takiej mozliwosci...

 

Wto Paź 25, 2011 11:27

opłaca się to stosować (tzn kupować) w przypadku dużego obszaru przerzedzenia włosów?

_________________

moja obecna sytuacja na głowie: kiepska, ale nie tragiczna

moja obecna kuracja: kirkland, proscar 1/4 tabletki dziennie, biotyna 5mg, szampon baby dream/nizoral

 

Wto Paź 25, 2011 14:24

http://www.hairlosstalk.com/interact/viewtopic.php?f=23&t=64169&st=0&sk=t&sd=a wszystko o bimatoproscie takze czytac pany i powiekszac wiedze, bo sam sie zainteresowalem moze akurat cos z tego byc ciekawego:)

_________________

Znajdziesz mnie na pokonajlysienie.com

 

Wto Paź 25, 2011 15:01

nie ma sensu na duzy obszar jedynie na zakola max III Hamilton.

 

Wto Paź 25, 2011 15:08

Ja rowniez coraz bardziej przekonuje sie do bimatoprostu. Tu link do naszego rodzimego wizazu:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=402577

 

Jako ciekawostka - bimatoprost mozna oczywiscie kupic w aptece ( na recepte ) nazwa leku to lumigan:

http://leki-refundowane.com/leki/lumigan.htm

 

Choroba przewlekła: Jaskra

krople do oczu 0,3 mg/ml

Opakowanie: 1 but.a 3ml

Substancja czynna: Bimatoprost

Producent: Allergan Pharmaceuticlas Ireland, Irlandia

Importer: Allergan Pharmac., Irlandia

 

cena 64 zł

 

Wto Paź 25, 2011 16:31

64 zł za 3 ml to racze nieciekawie ;D

 

Wto Paź 25, 2011 17:26

ziom, a ten latanoprost, który byśmy ewentualnie sprowadzali trzeba trzymać w jakiś chłodnym pomieszczeniu? (zamrażalka, lodówka) Czy wystarczy zwykła pokojowa temperatura?

 

Wto Paź 25, 2011 17:47

tak tylko te krople maja kilkanasto krotnie za male stezenie ;]

 

Pisąłem z goscmi z laboratorium i trzyma sie w zamrazarce, trwałosc 2 lata. Oczywiscie ten przygotowany do uzytku na codzien trzymamy w lodowce

 

Wto Paź 25, 2011 17:58

jeżeli chodzi o lumigan to chyba nie 0.3mg/mln

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Paź 25, 2011 18:00

ml*

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Paź 25, 2011 18:02

a w takiej pokojowej temperaturze wytrzyma z 4 miechy? w lodówce trzymam jedzenie i raczej środków do włosów tam bym nie wkładał

 

Wto Paź 25, 2011 18:26

jesli trzymasz zamkniete w buteleczkach to co to szkodzi? ja tak robie od dawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Paź 25, 2011 20:44

tak tylko te krople maja kilkanasto krotnie za male stezenie ;]

Tu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=402577 ktoś napisał o efektach ubocznych (1-10%: zaćma). Jakie będą przy kilkunastokrotnie większym stężeniu? Odważni jesteście, ale ktoś musi przetrzeć szlaki. Trzymam kciuki żeby się udało. Może zapiszę się na następną turę.

_________________

Szampony: Nizoral 2/tyg, Revita 2/tyg, Nisim 3/tyg, ekstrakt ziołowy Nisim 2/dzień, Biotyna 2,5mg/dzień, Gotu Kola 2/dzień, Latanoprost 0,1%

 

Wto Paź 25, 2011 20:54

dlaczego wynajdujecie byle co i byle gdzie a nie pomyslicie? przeciez to jest stosowane prosto do oczu, wszystko wnika do krwiobiegu, pozatym o ile sie nie myle zacma wystepuje w oku mam racje? tam gdzie stosujesz te krople?

 

po to uzywamy glikol propylowy w mieszance aby utrzymac jak najdluzej skladnik aktywny w skorze glowy i zeby działa dlugofalowo. Pozatym nawet w badaniu bylo, gdybys przeczytal link do forum zagranicznego (ktore podeslalem) ze jedynymi skutkami ubocznymi byly aczerwienienia,pieczenie, zapalenie mieszkow i najgorse z nich róza ale kazdy z tyc skutkow ubocznych moze byc przypisane pojazdowi jaki zostal uzyty, a nie latonoprostowi.

 

Sro Paź 26, 2011 8:54

Bierze jakis kolega ze mną po 50 mg?zamawiamy 2 in 1?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sro Paź 26, 2011 9:31

Bierze jakis kolega ze mną po 50 mg?zamawiamy 2 in 1?
Ja mogę na takie coś pójść Po prostu jak przyjdzie do mnie przesyłka, to tobie od razu odeślę połowę. Nie róbmy syfu w głównym zamówieniu

Jeśli latanoprost miałby coś zmnienić w mojej sytuacji- mniej niż pół roku wystarczy na obserwacje co się dzieje na głowie z jego udziałem.

Jak będą u nas efekty, to i tak ruszą kolejne zamówienia.

To w końcu test.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 26, 2011 10:29

ok

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sro Paź 26, 2011 14:11

dlaczego wynajdujecie byle co i byle gdzie a nie pomyslicie?
Powinno być dlaczego nie czytacie dokładnie. Ja przerzuciłem temat bardzo pobieżnie i myślałem, że Wy chcecie sobie to lać do oczu

_________________

Szampony: Nizoral 2/tyg, Revita 2/tyg, Nisim 3/tyg, ekstrakt ziołowy Nisim 2/dzień, Biotyna 2,5mg/dzień, Gotu Kola 2/dzień, Latanoprost 0,1%

 

Sro Paź 26, 2011 15:23

ktoś jeszcze chętny na 50mg?

 

Pią Paź 28, 2011 15:15

czy ten latynoiporost powoduje odrost na całej głowuie, włacznie z czubkiem,czy tylko na zakolach??

 

Pią Paź 28, 2011 20:01

tam gdzie stosujesz. Trzeby tylko pamietac zeby nie stsowac duzych dawek. 0,25ml jest max

 

Pią Paź 28, 2011 20:06

czy ten latynoiporost powoduje odrost na całej głowuie, włacznie z czubkiem,czy tylko na zakolach??
Nawet na jajkach powinno się coś dziać

 

 

W którymś z tych wywiadów padło zdanie, że jakimś kobietom, które używały tego na rzęsy spadło pare kropel na policzki i im zarost ruszył Oczywiście ile w tym prawdy...

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 29, 2011 12:51

Nie wiecie czy ten latanoprost powoduje lnienie? zastanawiam się nad tym zamówieniem ale mam złe doświadczenia z minoxem, który więcej zaszkodził niż pomógł.

 

Sob Paź 29, 2011 13:16

wybaczcie panowie, co prawda jestem spiacy, ale nie wiem czy to moze byc wytlumaczeniem;) nie umiem ogarnac jedenj rzeczy: jesli dzienna dawka latanoprostu to 0,25ml, a jego stezenie w naszym preparacie bedzie wynosic 0,1% to w takim razie codziennie bede sobie musial wylac na leb cwierc litra ?;>

 

Sob Paź 29, 2011 13:31

Nie, pomieszałeś "trochę" 0,25ml codziennie będziem stosować (0,1% latanoprostu, a reszta to alkohol i glikol propylenowy). Na zakola wystarczy. Takie 4 psiknięcia loxonem.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 29, 2011 14:06

^^ dzieki:) problem w tym ze ja mam lysienie dystroficzne, takze cztery psikniecia mnie specjalnie nie urzadzaja... a jesli bede aplikowal 0,5ml stezenia 0,05%, to bedzie ok ? czy stezenie 0,1% jest stezeniem minimalnym aby uzyskac jakikolwiek sensowny efekt, ktos sie oreintuje?

 

Sob Paź 29, 2011 16:56

Czyli koncowa cena tego latanoprostu ile wynosi bo delikatny chaos tutaj panuje z tymi zamówieniami ostatnio i ciężko się połapać.

 

Sob Paź 29, 2011 18:19

To kiedy mamy nowe włosy? W kwietniu? Pośpieszcie się z tym zamówieniem (latanoprost). Im prędzej tym lepiej

_________________

Szampony: Nizoral 2/tyg, Revita 2/tyg, Nisim 3/tyg, ekstrakt ziołowy Nisim 2/dzień, Biotyna 2,5mg/dzień, Gotu Kola 2/dzień, Latanoprost 0,1%

 

Sob Paź 29, 2011 20:26

Virusek666 napisał:

To kiedy mamy nowe włosy? W kwietniu? Pośpieszcie się z tym zamówieniem (latanoprost). Im prędzej tym lepiej

 

Nie spinajmy się tak jeszcze... ja postuluję DOBRZE rozczytać temat i zdecydować się na Latanoprost albo Bimatoprost, jedno z dwóch na pewno zamówię.

 

PS te filmiki dotyczą BIMATOPROSTU, nie Latanoprostu

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 30, 2011 11:28

tak dotycza bimatoprostu, ale oba te specyfiki działaja na takiej smej zasadzi i poprzez te same mechanizmy.

 

Ja jestem poki co za zamowieniem latanoprostu bo jest tanszy i moze sie okazac ze wcale nie potrzebujemy drozszego bimatoprostu. Pozatym dobrze by bylo poczekac az ukaza sie jakies badania bimatoprostu na ludziach bo nie ejst okreslona jeszcze maksymalna dawka i stezenie.

 

Natomiast latanoprost byl juz testowany na ludziach i wiemy ze stezenie powinno byc 0,1% i dawka ok 0,25ml wiec jedyny problemem jest sciagniecie go zeby przetestowac Jesli nie bedzie wystarczajaco silny wtedy dopiero proponowalbym kombinowanie z bimatoprostem

 

Pon Paź 31, 2011 0:07

Pytanie działo to lepiej od ru? Czy jeszcze nie ma takich informacji?

 

Pon Paź 31, 2011 8:21

ru jest blokerem, latanoprost stymulatorem, nie powinno sie ich porownywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Paź 31, 2011 14:32

@elmo

 

ja bylbym chetny

 

Wto Lis 01, 2011 8:32

ok, to możemy zrobić tak, że zamówię 100mg, a jak do mnie dojdzie to się rozliczymy 50/50. pasuje?

 

Wto Lis 01, 2011 9:05

ok to zamawow i podaj mi jakis kontakt do siebie. pozdr

 

Wto Lis 01, 2011 11:54

chłopaki a gdzie mozna dosta ten cały glikol propylowy ?? z nim trzeba tą mieszanke zrobic no nie ?

pozdrawiam i tez sie nad tym zastanwiam

ps. minox to szajs

 

Wto Lis 01, 2011 11:58

mazidla.com

 

Wto Lis 01, 2011 12:06

dzieki ziom juz ogarnełem to to http://mazidla.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=42&Itemid=10&vmcchk=1&Itemid=10 no nie ? a tą wode co sie dodaje to moze byc kranówa? przegotowana ?

pzdr.

 

Wto Lis 01, 2011 12:12

dodajesz jeszcze spirytus(jak najmocniejszy) i wode demineralizowana ze stacji benzynowej

 

Czw Lis 03, 2011 14:09

ok to zamawow i podaj mi jakis kontakt do siebie. pozdr

 

ok dam znać jak przyjdzie

 

Czw Lis 03, 2011 14:26

viewtopic.php?mode=attach&id=18541

http://foro.ganarpelo.org/viewtopic.php?mode=attach&id=18541

 

Mozna jeszcze zamowic z wami ten produkt chlopaki ?

 

Czw Lis 03, 2011 15:11

nie jest juz pelna lista

 

Czw Lis 03, 2011 17:27

rolka odezwij sie do mnie na maila ziom1990zakupy@gmail.com

 

Czw Lis 03, 2011 20:04

http://www.ifarm.waw.pl/main/uslugi_substancje_czynne.php

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Czw Lis 03, 2011 20:24

ciekawe jak cenowo

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Czw Lis 03, 2011 20:34

patent już wygasł w marcu 2011 na produkcję latanoprostu, nie wiem czy to może kupić ktokolwiek, normalnie jest to na receptę, w chinach to nie ma znaczenia, ja raz próbowałem coś kupić na własną rękę i nie dało rady, sprzedawali tylko firmom, a co do ceny to na pewno wyższa niż w chinach, tyle że odpada transport, opłaty za zmianę waluty i masz pewność że to jest to

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Lis 04, 2011 0:10

w chinach tez masz pewnosc. A cena w polsce jest napewno 2-3razy i musisz byc nie byle kim zeby to kupic.

Pozatym ja troszke powkrecałem tej firmie ze my to bierzemy na badanie i bedziemy testowac pod katem czystosci itp itd. Ze jak bedziemy zadowoleni z uzyskanych wynikow to pojda regulrne zamowienia z naszej strony. Wiec raczej jestem pewny ze nie chca nam podeslac jakiegos oleju silnikowego

Boje sie tylko o ten przekaz pieniezny z western union bo nigdy wczesniej nie przesylalem tak duzej kwoty.

 

Pią Lis 04, 2011 16:06

Boje sie tylko o ten przekaz pieniezny z western union bo nigdy wczesniej nie przesylalem tak duzej kwoty.
To co ja mam powiedzieć? Nie my pierwsi robimy przekaz.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Lis 11, 2011 11:41

Jaka wkoncu jest maksymalna dawka latanoprostu na dobe w tych badaniach?Mozesz podesłac linka?ewentualnie jak by sie wiekszą zaaplikowało to co sie dziac moze a nie musi?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pon Lis 14, 2011 19:52

@bornejtysiks odezwij się na kupujzelmo@o2.pl , bo chcę kupić na mazidłach glikol etc i mogę przy okazji dla ciebie kupić - wyszło by taniej i szybciej za wysyłkę

 

Czw Gru 01, 2011 0:01

Jak to jest z przechowywaniem tego latanoprostu, czytałem coś że niby po 4-6 tyg lek z latanoprostem traci trwałość nawet przechowywany w lodówce, to prawda?

W necie pisze że w zamrażarce jest stabilny dłużej, ale w lodówce to kilka tygodni

 

Czw Gru 01, 2011 0:26

w temperaturze pokojowej 6tyg w lodowce napewno dluzej, a w zamrazarce ok 2lat ale w przypadku tego ostatniego jest mowa o czystym latanoproscie a nie roztworze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Gru 04, 2011 16:19

A czy mimo wszystko jest tu ktoś kto stosował przez kilka miesiecy tego typu preparat na skore glowy

 

http://allegro.pl/odzywka-na-porost-rzes-latisse-tanio-pewnie-i1975740513.html

 

Nie Gru 04, 2011 17:18

za male stezenie pozatym, musialbys szastac kasa zeby to uzywac

 

Pią Sty 06, 2012 22:00

Mija juz miesiąc,dzieje sie cos dobrego ?w jakich dawkach stosujecie ?tylko 0,2ml?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Sty 06, 2012 22:56

Ja najbardziej liczyłem, że częściowo zminiaturyzowane włosy odzyskają "wigor", ale nic takiego się na razie nie stało.

 

Używam dopiero od 20 dni i jeszcze za wcześnie na ocenę. Muszę wykorzystać fakt, że jestem ścięty bardzo krótko i opracować jakąś technikę dokładnego liczenia włosów. Bo nawet gdyby się okazało, że odzyskałem 10 włosów to jestem gotowy dalej to stosować, a takiej liczby mogę nie zauważyć Ale tak, jak pisałem, nastawiam się głównie na polepszenie jakości tego co zostało niż na jakieś zyski netto.

_________________

Szampony: Nizoral 2/tyg, Revita 2/tyg, Nisim 3/tyg, ekstrakt ziołowy Nisim 2/dzień, Biotyna 2,5mg/dzień, Gotu Kola 2/dzień, Latanoprost 0,1%

 

Nie Sty 08, 2012 14:25

Zdecydowanie za wcześnie. Po to wziąłem zapas na pół roku żeby po tym czasie cokolwiek o nim pisać. Względnie gdyby tak szybko zadziałał jak fin- po dwóch miesiącach ładny efekt.

Kobiety które używały go na oczy, miały efekty długo po pierwszym użyciu.

 

A jak nie podziała i przez pół roku nie będzie żadnej nowej nadziei na odzyskanie ładnej linii, to zaczynam zbierać na zabieg za kilka lat.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Sty 08, 2012 16:21

to jest niemalże norma na tym forum... chłopaki, nie ocenia się kuracji tak szybko, powinno się dać minimum pół roku na zadziałanie...

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Sty 08, 2012 21:09

Zdecydowanie za wcześnie. Po to wziąłem zapas na pół roku żeby po tym czasie cokolwiek o nim pisać. Względnie gdyby tak szybko zadziałał jak fin- po dwóch miesiącach ładny efekt.

Kobiety które używały go na oczy, miały efekty długo po pierwszym użyciu.

 

A jak nie podziała i przez pół roku nie będzie żadnej nowej nadziei na odzyskanie ładnej linii, to zaczynam zbierać na zabieg za kilka lat.

 

CB,ASC,AHK-cu i powinno sie w twoim przypadku obejsc bez zabiegu na dlugie lata, bo jestes mlody.Nie poddawaj sie tak latwo wyprobuj te rzeczy, jak to nie zadziala to wtedy dopiero nic nie zadziala:)

_________________

Znajdziesz mnie na pokonajlysienie.com

 

Nie Sty 08, 2012 22:04

pierwszy efekt u 1/20 osob byl po 8 tyg i to zauwazalny dopiero pod mikroskopem.. Trzeby byc idiota zeby myslec ze efekty beda po miesiacu

 

Sro Sty 11, 2012 15:17

nie czytałem zadnych badan o latanoproscie wiec daruj sobie docinki,stosujecie stezenie 0,1 ?i 0,2ml tak jak zamawiajacy napisał?ciekawe jak z wiekszym stezeniem np 0,3 i tak 0,1% jest juz wysokie

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sro Sty 11, 2012 17:11

no wlasnie nie czytasz a pytasz glupio, najpierw poczytaj pozniej zadawaj pytania w razie niejasnosci

 

Sro Sty 11, 2012 19:01

google wpisac latanoprost i szukac a forum zamknąc i o nic nie pytac bo przeciez wszystko sie znajdzie w internecie

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sro Sty 11, 2012 19:45

czy mowie o google? byly badania wstawiane na foum, wystarczy wlaczyc 1 strone tematu i sobieprzeczytac. zreszta co to za pytanie "minal miesiac, jak efekty" to juz nie chodzi tyko o latanoprost ale o kazdy specyfik jak moga byc efekty po miesiacu!

 

Sro Sty 11, 2012 21:53

jezu ale sie czepiacie, to poprostu napiszcie że żadne i tyle:P

 

Czw Sty 12, 2012 9:35

jakbys od 2 lat ciagle widzał takie pytania to tez by Ci sie to nie podobało. Tak czy siak ja1922 sorry ze na Cb naskoczyłem

 

Sro Sty 25, 2012 0:15

I jak, obserwujecie jakies pozytywne symptomy?

Mieliscie linienie?

 

Sro Sty 25, 2012 2:10

w moim przypadku zaczynaja pogrubiac sie wlosy w miejsch w ktorych stosuje latanoprost.

 

Co do lnienia to nie wiem czy wystapiło bo stosuje na zbyt mały obszar

 

Ale tak jak wspominał jeszcze jest za krotki okres zeby mozna bylo cokolwiek stwierdzic z pewnoscia, narazie to moga byc jedynie domysły. Trzeba poczekac 6 miesiecy i wtedy bedziemy dyskutowac o efektach w tym temaci

 

Sro Sty 25, 2012 16:59

Nie macie skutkow ubocznych?

Jak juz pisalem w innym temacie, znalazlem pare osob, ktorzy zazywali Bimatoprost i pojawily sie u nich problemy z drżeniem powiek czy czyms w tym rodzaju.

 

Sro Sty 25, 2012 17:15

jak uzywali duze dawki to moliwe... A uzywam wedlug badania bezpieczna ilosc

 

Czw Sty 26, 2012 1:42

Co do lnienia to nie wiem czy wystapiło bo stosuje na zbyt mały obszar

Tak się zastanawiam. Było pisane, że używa się tego na mały obszar. Pytanie tylko co rozumie się przez mały.

 

Ja stosuję na zakola. Łączny obszar to około 25 cm kwadratowych. Może powinienem lać tego więcej? Było to jakoś zdefiniowane w badaniach? Czy: roztwór przygotowywany i dzienna dawka ustalana z aptekarską precyzją a potem jeden używa na 5 cm kwadratowych a drugi na 50?

 

Ja na razie żadnych efektów nie obserwuję, ale używam dopiero miesiąc.

_________________

Szampony: Nizoral 2/tyg, Revita 2/tyg, Nisim 3/tyg, ekstrakt ziołowy Nisim 2/dzień, Biotyna 2,5mg/dzień, Gotu Kola 2/dzień, Latanoprost 0,1%

 

Czw Sty 26, 2012 9:00

Ja zauważyłem, że na zakolach bezbarwny meszek zrobił mi się równomierny. Miałem kilka takich bardziej łysych miejsc, a teraz wszystko róno w mchu

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Lut 16, 2012 20:18

Jak Virusek, coś wyrosło z tego meszku lub ściemniał ?

 

Pią Lut 17, 2012 11:06

Nie zgęstniał, tylko wyrosło mi kilka mocnych (prawie normalnych włosów) na zakolach, które znajdują się trochę przed moją obecną linią

Napiszę kiedy/o ile będzie jakiś lepszy efekt.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Lut 17, 2012 11:28

mam podobnie, czesc zminiaturyzowanych wlosow zrobila sie ciemna i gruba

 

Jedynym minusem jest to ze nie jestem systematyczny w stosowaniu ;/ srednio stosuje 5 razy w tygodniu, co mnie wkurza....

 

Wirussek stosujesz proporcje mieszanki podane przezmnie?

 

Pią Lut 17, 2012 18:11

No tak.

 

I w ostateczności zauważyłem jeszcze, że na skroniach mi się delikatnie poprawiło, chyba zwiększyła się gęstość

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Lut 18, 2012 2:04

 

Sob Lut 18, 2012 11:00

nie ma nigdzie podanego skladu. Pozatym stezenie srodków aktywnych w preparatach do rzesz/oczu jest duzo za małe żeby pomoc cos w przypadku łysienia. My stosujemy stezenie ok 20 razy wieksze.

 

Sob Lut 18, 2012 11:07

ok, w takim razie czekam na opinie stosujacych i gdzie to jeszcze mozna w innych miejscach kupić ?

 

Sob Lut 18, 2012 13:13

rolka taka ilosc to trzeba zamowic od producenta,sadzac po ilosci osob zainteresowanych nie powinno byc z tym problemow

 

Sob Lut 18, 2012 19:42

a co z efektami ubocznymi?

 

Sob Lut 18, 2012 20:14

ok, jak beda chetni na grupowe zakupy latanoprostu, to ja tez sie dolacze.

pozdr

 

Pon Lut 20, 2012 8:23

jak u was ,jest linienie?stosujecie tylko na zakola?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Mar 03, 2012 20:54

no własnie jak o działa ? jestescie zadowoleni ??

 

Nie Mar 04, 2012 19:50

U mnie bez zmian, ale jeszcze nawet 3 miesiące nie minęły.

 

W najbliższych dniach kupię mikroskop USB i podejdziemy do tematu metodycznie, a nie na "wydaje mi się, że".

_________________

Szampony: Nizoral 2/tyg, Revita 2/tyg, Nisim 3/tyg, ekstrakt ziołowy Nisim 2/dzień, Biotyna 2,5mg/dzień, Gotu Kola 2/dzień, Latanoprost 0,1%

 

Wto Mar 06, 2012 13:09

A jak jest ze stosowanie latanoprostu jak stosuje się minoxa? Trzeba odstawić monoxidil czy można razem? Proszę o odp. Dzięki.

 

Wto Mar 06, 2012 13:45

Latanoprost pobudza szlak PGE2 podobno duzo silniej niz minoxidil a udowodniono ze własnie pobudzanie to wpływa na fibroblasty zawarte w komórce włosa i tym samym stymuluje ich porost.Minoxidil działa na innej zasadzie ale pobudza ten sam szlak wiec wydaje mi sie ze stosowanie minoxidilu potegowalo by działanie latanoprostu,np minox na wieczór latanoprost rano,badan na ten temat raczej nigdzie nie znajdziesz,takie są moje przypuszczenia ,a jak to jest w praktyce? nie wiem

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Wto Mar 06, 2012 15:07

Dzięki za odp. Widzę w Twoim opisie, że Ty chyba tak stosujesz na przemiennie z minoxem (kirkland)- dobrze myślę? Kurcze, zamówiłam latanoprost, tak naprawdę to mało o nim wiem, a moim marzeniem jest kiedyś odstawić minox, ale boje się, że włosy wypadą na samym latanoproście Będę fatycznie stosować naprzemiennie, bo razem to chyba nie bardzo.

 

Wto Mar 06, 2012 21:26

tez chciałbym odstawic minox po otrzymaniu latanoprostu, ale sie troche boje ;/

_________________

Vitapi, Rogaine, Emu Oil, Folligen Spray, Proscar 1mg, Nizoral

 

Wto Mar 06, 2012 22:53

nie stosuje juz minoxidilu

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sro Mar 07, 2012 16:41

Dokładnie dziś zacząłem poważnie rozważać powrót do minoxa (tylko na zakola). Przydałyby się statystyki porównawcze pobudzania szlaku PGE2 przez oba środki.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Mar 07, 2012 18:50

Chcesz połączyc to z latanoprost+RU czy zmienić kurację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Mar 07, 2012 20:02

Virusek czy meszek który Ci się pojawił po Lacie zamienia się w dojrzałe włosy ? Miałeś linienie ?

 

Sro Mar 07, 2012 20:51

Połączyć z latanoprostem i RU.

 

Nie było linienia, bo z tego obszaru gdzie używam latanoprostu nie było już wiele do wypadania.

Teraz mam tylko ten meszek z kilkoma odstającymi ciemnymi włosami.

Ja jestem nieco przewrażliwiony i przyzwyczajony do efektów jakie miałem przy kuracji fin + minoks, gdzie efekt widziałem już po 2 miesiącach.

 

Tym razem widzę efekt RU. Niedługo może wrzucę fotki jak mi się góra zagęściła i dalsze łysienie zatrzymane, bo zapuściłem włosy nieco bardziej niż na 6mm i widać. Niestety na zakolach nic i powoli obawiam się, że poza chirurgiczną drogą nic nie wskóram w tej kwestii. Póki co chyba NW2.

 

Wracając do latanoprostu, żeby zbytnio nie zaśmiecić wątku.

Ciekaw jestem czy wstrząsanie w wypadku takiej drobinki jest wystarczającą metodą na rozmieszanie z alkoholem, glikolem i wodą.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Mar 08, 2012 8:24

wystarczajaca, latanoprost bardzo dobrze rozpuszcza sie w alkoholu, zreszta mozesz nawet zobaczyc, zanim zaczniesz mieszac, obejrzyj sobie scianki pod swiatlo, i po wymieszaniu ze spirytusem spojrz na to jeszcze raz, widac ze spirytus "sciagnal" latanoprost ze scianek.

 

Czw Mar 08, 2012 14:06

Virusek chcesz powiedzieć, że powrót do minoxa rozważasz dlatego, że latanoprost działa na Ciebie gorzej ?

_________________

Prostatan (saw, pokrzywa, cynk,lipoken) | nizoral | nisim szampon i extract

 

Pią Mar 09, 2012 10:42

wystarczajaca, latanoprost bardzo dobrze rozpuszcza sie w alkoholu, zreszta mozesz nawet zobaczyc, zanim zaczniesz mieszac, obejrzyj sobie scianki pod swiatlo, i po wymieszaniu ze spirytusem spojrz na to jeszcze raz, widac ze spirytus "sciagnal" latanoprost ze scianek.

Ok, dzięki i zgadzam się- miesza się dobrze

 

@Maciej233. Ciężko i ocenić, bo wtedy nie miałem tak fatalnej sytuacji na głowie jak teraz, ale wiem jedno- że na finasterydzie i minoxie linia na zakolach mocno mi się poprawiła w ciągu 3 miesięcy.

Jednak o wiele za wcześnie żeby w ogóle myśleć o skreślaniu latanoprostu. Smarujemy dalej 8)

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Mar 09, 2012 13:35

virussek odpusc minoksa, ponoc po odstawieniu i powrocie juz eekty nie sa takie zadowalajace, pozatym Twoj obecny stan moze sie znaczaco nie poprawiac wlasie przez minoksa ktorego odstawiłes i powiedzmy ze on niweluje działanie latanoprostu. Musimy jeszcze poczekac conajmniej te 6 miesiecy, zeby stwierdzic obiektywnie, narazie jest to tylko gdybanie i mozliwe ze poprawa/pogorszenie bardziej siedzi w naszej psychice

 

Wto Kwi 10, 2012 12:14

Coś wiadomo po jakim czasie można zmyć Lata i czy może być wystawiony na promienie słoneczne bo zakładam że niektórzy mogą go stosować rano.

Poza tym czy można stosować przed tym dermaroller ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...