free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Przebieg zamówienia RU58841 od Kane (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pią Sty 27, 2012 18:43

Butelki elegancko ochronione i zapakowane przez Kane. W środku cukier puder o zapachu jakby farby, więc jest ok

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Sty 27, 2012 19:26

A juz mialem pisac do Liona zebyscie razem tam poszli jakby nie bylo zadnego odzewu od UC

Ale git ze sie to pozytywnie rozstrzygnęło, mały dreszczowiec był

 

Sob Sty 28, 2012 13:10

Tak sobie podsumowałem wszystko- porobiłem listy itp. i w sumie czułem, że kilka osób mi jeszcze nie zrobiło dopłaty o czym pisałem w ostatnim mailu. Chciałem wysłać mimo to, bo wiem że wszyscy jesteście w porządku ale kiedy zobaczyłem ile osób w rzeczywistości to z moim obecnym zapleczem w złotówkach na przyszły tydzień nie mogę sobie pozwolić i muszę poczekać na dopłaty

Roześlę maile tym osobom jeszcze raz. Jeśli się pomyliłem co do kogoś, to z góry przepraszam. Historię konta sprawdzałem szczegółowo, ale może mi coś umknęło.

Po poniedziałku będę miał mnóstwo czasu, więc z nim na wysyłki nie będzie problemu

Osobom które już załatwiły wszystko, zrobię co w mojej mocy żeby wysłać w poniedziałek przed 14. Jeśli mi się nie uda przez plan obowiązków, we wtorek już na 100%.

 

@Użytkownik84, mógłbyś napisać do mnie maila na fikusnykwiatek@gmail.com, bo gdzieś mi się stracił twój wątek

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Sty 29, 2012 13:35

Zarejestrowałem się na wcześniej podaną stronę kurierską w tym wątku. W rzeczywistości ceny są większe niż podane w cenniku przed zalogowaniem Postanowiłem wysłać wszystkim pocztą, a osobom z wybranym kurierem po prostu wyślę przesyłkę z zadeklarowaną wartością, która się zmieści w 14,50 żeby już nie przedłużać. Okres świąteczny już minął, więc powinno być dobrze.

Fajnie gdyby wam to odpowiadało, bo szczerze chciałbym się już pozbyć tych mojej niewłasności

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Sty 29, 2012 17:40

A nie mógłbyś wysłać przesyłki za pobraniem tej kwoty którą mamy Ci dopłacić np?

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Nie Sty 29, 2012 18:53

własnie lepiej by tak było.

 

Nie Sty 29, 2012 21:34

Trochę jestem teraz w kropce, tak jak pisałem- ze względu na mój stan samych złotówek na koncie przez najbliższe dwa tygodnie. A nie będziemy przecież tyle czekać

Za kuriera DHL nim zobaczyłem tegoroczną stawę było 14,50zł, teraz jest prawie 20zł. Gdybym wystawił za pobraniem dopłacalibyście dodatkową dychę tylko po to żeby mi oddać 5,50zł.

Normalnie bym się nie pluł o to, ale wielu z was wzięło kuriera, więc sumując uzbiera mi się niezła sumka.

Tym bardziej, że kupa osób zalega mi jeszcze z dopłatami zazwyczaj 30-50zł, które w listopadzie wyłożyłem ze swoich. Fajnie by było gdyby mi spłynęły dość szybko te przelewy i żebym nie musiał np. biegać na pocztę czy kuriera jak "ze sraczką"

Myślałem, że to załatwię za jednym zamachem i będzie spokój. Dlatego zrozumcie.

 

Chciałem iść we wtorek (bo jutro mam cały dzień w egzaminach i do 14 nie dam rady wysłać) na pocztę dla 16 osób.

Jutro wieczorem sprawdzę sobie konto z jaką ostatecznie ilością gdzie iść we wtorek.

Jakby co to piszcie mi maila co zamierzacie czy np. robicie przelew tego piątaka z groszami czy pasuje wam przesyłka ubezpieczona z poczty i jutro późno zrobię podsumowanie.

W środę ru może być u was.

 

Naszą zgubę już podzieliłem i popakowałem

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 6:09

Dzięki za szybkie odpowiedzi Wieczorem wam poodpisuję co i jak.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 13:30

Zaraz ktoś zapyta o efekty

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Sty 30, 2012 13:47

Dobrze że wszystko się ułożyło.Ciekawe czy ten kolega teraz gdy los naszego ru jest znany nadal chce odsprzedać swoją działkę.Raczej nie zdarza się aby trudna sytuacja życiowa tak z dnia na dzień uległa 100% poprawie .

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Pon Sty 30, 2012 14:06

Ja bym wolał zapytać... jak przechowywać to RU.

 

Znaczy w jakiej temperaturze. Czy w lodówce czy w zamrażarce...

 

Pon Sty 30, 2012 18:37

A macie już jakieś efekty?

 

 

(W zamrażarce na niewielkich "obrotach" nierozrobione, a płyn normalnie w lodówce; wykres tylko szaleje w wysokich temperaturach).

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 20:45

Jak dobrze pójdzie wszystkim jutro wysyłam ru tak jak chcieliście

Rezerwę kasy jednak znalazłem. Osobom za które na chwilę obecną dokładam, dorzucę karteczkę z przypomnieniem i nadziejami na uczciwość, której ja chyba dochowałem ^^ W sumie niewiele tego do dopłaty zostało po dzisiejszym dniu, więc dzięki za sprężenie się

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 20:47

A i na przyszłość rozbijmy się na mniejsze grupki. Kane mi dziś napisał, że 100g spokojnie przechodziło do Polski. Chociaż wiadomo, że my po prostu mieliśmy pecha. Ale i tak będzie pewnie lepiej zamawiać mniej.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 21:08

superowo. teraz kolejny krok z przygodą z ru. rozglądałem się za wagami i trochę się w tym można pogubić. rozstrzał cenowy ogromny. może ktoś ma wagę, której zakup może polecić. wśród tych w cenie akceptowalnej, czyli do około 150/200 zł, mogą się znaleźć badziewia, a tego chciałbym uniknąć.

dzięki za pomoc.

 

Pon Sty 30, 2012 21:43

Ja mam mala mairke mililitrowa i powinno dac sie odmierzyc 200 mg naraz

 

Pon Sty 30, 2012 22:35

Tak jak już paru osobom napisałem. Robiłem porównania wag. Jedna moja jest 0,001 za 150zł, a druga 0,01 za 13zł

Robiłem kilka testów i ta za 13zł dorównuje o dziwo tej droższej.

U mnie o tyle ta tania wystarczy, że ja odmierzam 0,2g (co tydzień odmierzam tyle by używać 1ml 2,5% roztworu ru. Z tym że na tydzień przygotowuję 8ml, a nie 7ml- bo zawsze coś tam się traci więcej).

 

Ktoś kto zamówił 10g, a chce testować je przez pół roku stosując 2ml dziennie- dubluje to co ja zrobiłem

Do tego 70% alkoholu i 30% glikolu propylenowego. Czyli w 16ml na tydzień znajduje się:

- w przybliżeniu 0,457g RU

- 11,2ml spirytusu

- 4,8ml glikolu propylenowego

 

Trzymajcie się tego filmiku, choć ja mieszam w wyciemnionym pomieszczeniu

 

Kto niekoniecznie zna angielski:

Najpierw ru dodać do alkoholu i wymieszać, a później dopiero glikol i wstrząsnąć.

Jeśli robicie jak on- rozpuszczacie RU w alkoholu w osobnym naczyniu a później przelewacie, może wam zostać osad. Ten osad można "zamieść" małą ilością glikolu odliczoną od głównej puli (np. od 4,8ml) i wlać do buteleczki z której będzie się stosować kurację. Jeszcze tylko wstrząsnąć porządnie i buala

 

I postarajcie się o dobre naczynko do rozmieszania ru z alkoholem.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 22:38

A i gdyby ktoś w niedługim czasie mógłby sprawić, aby ten wątek przenieść do kasacji, byłbym wdzięczny. Bo jest niewygodny xD

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Sty 30, 2012 23:10

Kuriera muszę załatwić na środę po odbiór ode mnie, bo jutrzejsze godziny są całe zajęte i wybija mi. Czyli jeszcze jeden dzień poślizgu.

Ale na pocztę idę.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Wto Sty 31, 2012 0:17

Virusek666 wczoraj zrobiłem przelew...tak jak mówiłem...kurde jak czytam to cięzko mi ogarnąć ten Ru ciekawe jaką to wage mam zamówić.....tyle kasy poszło także musze dać rady....nie chciałbym jakiegoś błedu popełnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Sty 31, 2012 0:18

Witam , proszę aby ktoś ze znawców tematu dokładnie opisał przepis na roztwór RU do użycia w ciągu tygodnia. Z tego co zrozumiałem jest to optymalny czas zużycia przygotowanego roztworu. z góry dziękuje

 

Sro Lut 01, 2012 14:35

Pocztą już wszystko poszło. Jutro powinniście mieć 8)

 

Czekam jeszcze teraz na kuriera, ale strasznie się spóźnia...

 

I do osób które prosiły mnie o podział na porcje. Próbowałem na kilka sposobów, ale chyba nie warto tego robić, ponieważ są za duże straty.

Rozpuściłem sobie je do mojego płynu, a oddałem na ile można równo ze swojej butelki, żeby nie było

Najlepiej załatwcie sobie same śliskie naczynka na to, żeby sypać tam ru, bo lubi się osadzać.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Lut 01, 2012 16:28

Wszystko rozesłane. Sprawa zamknięta (wreszcie ).

 

Bujnych kłaków!

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Lut 02, 2012 11:42

No do mnie właśnie przed chwilą doszło Ru

Wczoraj przesłałem brakującą kasę, a jutro rano postaram się wypróbować ten specyfik

 

Czw Lut 02, 2012 14:13

Ja również dostałem swoją działke.No i w swoim imieniu chciałem podziękować Viruskowi za podjęty trud, swój czas ,cierpliwość,stracone nerwy.Jakby wszyscy politycy mieli takie cechy służąc narodowi to by było..... za dobrze .

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Czw Lut 02, 2012 16:08

Witam , proszę aby ktoś ze znawców tematu dokładnie opisał przepis na roztwór RU do użycia w ciągu tygodnia. Z tego co zrozumiałem jest to optymalny czas zużycia przygotowanego roztworu. z góry dziękuje

 

Również przyłączam się do prośby.

 

Czw Lut 02, 2012 16:19

Ja również dostałem Panowie to jak Sie zato bierzemy?? trzymacie Ru w zamrazarce ??

 

Czw Lut 02, 2012 21:00

Należy to chronić przed światłem słonecznym tylko czy w ogóle przed jakimkolwiek światłem?

 

Pią Lut 03, 2012 0:09

I tu nie do końca jestem pewny. Ja kiedy dzieliłem, robiłem to w półmroku- tak na wszelki wypadek. Na pewno na bezpośrednie światło słoneczne nie wystawiać, bo nie ma też po co.

Tak jak z minoksem. Nie wychodzić od razu po nałożeniu na słońce.

 

(A proszek ru trzymać w zamrażarce; rozpuszczony do użycia w lodówce)

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Lut 03, 2012 0:27

Poczytam niedługo coś fachowego i się dowiem jak jest z tym światłem, bo na COA od Kane jest napisane, żeby po prostu nie wystawiać na bezpośrednie działanie światła, znowu ten gość z youtube miesza swoje ru na full żarówie...

Póki co dmuchajmy na zimne.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Lut 04, 2012 10:56

Paczka dotarła i do mnie. Dzięki Virusek!!

 

Sob Lut 04, 2012 11:53

Dzięki Virusek za zrealizowanie tego zamówienia. Zaczynam stosować

 

Jak przygotowaliście wasze RU i na jak dług?

Nie wiem czy dobrze to zrobiłem. Moja mieszanka to:

42ml alkoholu

18ml glikolu propylenowego

2500mg RU

 

Przy stosowaniu raz dziennie powinno wystarczyć na ok 1,5 miecha.

 

Sob Lut 04, 2012 12:12

Moim skromnym zdaniem powinniście się złożyć na kwiaty dla Viruska za podjęty trud, swój czas ,cierpliwość,stracone nerwy ...

 

Sob Lut 04, 2012 13:03

Ta i co z tymi kwiatami zrobi?

 

Sob Lut 04, 2012 13:17

 

Sob Lut 04, 2012 13:35

:lol:

 

Wto Lut 07, 2012 15:44

Panowie, jak wy aplikujecie na głowę to Ru? Z tego co wyczytałem to ma być stosowane na całym obszarze łysienia. Ciężko mi sobie to wyobrazić. Nie składałem zamówienia, ale tak z ciekawości pytam Co jak ktoś ma dłuższe włosy? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

 

Wto Lut 21, 2012 12:42

Witam.

 

Dużo osób zamówiło Ru a o skutkach ubocznych nikt nie pisze.

 

Czy ktoś ze stosujących ma jakieś skutki uboczne? Brain fog, bóle głowy albo inne charakterystyczne w przypadku stosowania blokera?

 

Z takiego grona ludzi ktoś musi mieć jakieś odczuwalne uboki... jeżeli nie to znaczy że Kane sprzedał fake...

 

Sro Lut 22, 2012 21:06

No jak nikt nie ma uboków?

 

To może powiedzcie co o tym myślicie? Na zagranicznych forach sporo osób ma tam jakieś skutki uboczne....

 

Sro Lut 22, 2012 22:04

Ja stosuje jakieś 6 dni i dzisiaj,w tej chwili dziwnie boli mnie głowa .

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Lut 22, 2012 22:17

uboki wystepuja, ale sa one czesciej zwiazane z niedostateczna czystoscia srodka. Oczywiscie moga wystepowac przez sam RU dlatego trzeba zadbac o jak najnizsza absorpcje systemowa

 

Nie Lut 26, 2012 14:16

NO a, moze ma ktos juz jakies pozytywne symptomy??

 

Nie Lut 26, 2012 16:21

u mnie zatrzymał łojotok i wydaje mi się że włosy są mocniejsze. Dodatkowo na zakolach zobaczyłem kilka czarnych normalnych włosków. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego środka

 

Nie Lut 26, 2012 16:25

w sumie tom, u mnie tez tak w 3 tyg włosy sie mniej przetluszczaja i mnie skóra szwedzi, i wlosy duzo mniej wypadaja, ale to chyba zasluga fina,bo mam wrażenia ze po 10 misiącach zaczął dzialć. Ale lojotok wydaje mi sie ze Ru pomoglo. dalej myje dcodzinnie wosy, ale sa w duzej lepszej kondycji. takze chyba to Ru to nie zadnen fake. Chyba..

 

Nie Lut 26, 2012 16:47

A powiedzcie jak stosujecie to Ru.

 

Myjecie uprzednio głowę? Bo ja nie myje codziennie skalpu i nie wiem czy myć bo w sumie to tak głupio żeby spirytus ten brud zbierał i żeby to wszystko tam w skórę wnikało...

 

Nie Lut 26, 2012 17:54

Ja właśnie odstawiam fina po 1,5 roku stosowania. Staram się zastąpić go właśnie RU. Trochę krótko stosuje RU by być pewnym, że to cudowny środek ale czas pokaże.

Stosuję codziennie raz wieczorem od 1ml do 1,5ml tak aby pokryć cały obszar łysienia (aplikuję strzykawką).

 

Pon Lut 27, 2012 0:46

U mnie też znikł łojotok i skóra głowy już tak nie swędzi jak kiedyś.Ogólnie na duży plus.

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Pon Lut 27, 2012 12:16

a ile juz uzywacie toRU? i clakiem wam znikl lojotok??

 

Pon Lut 27, 2012 13:38

faktycznie zaczyna chyba działac ,łojotok mam dalej duzy ale zatrzymuje wypadanie jestem dobrej mysli ,chyba sprzedał nam RU

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pon Lut 27, 2012 21:41

oby dzialało i na odrosty jakikolwiek.heh

 

Pon Lut 27, 2012 23:17

mam podobne odczucia, łojotok mniejszy. po finie też niby osłabł, ale minimalnie (po miesiącu czy dwóch wrócił jak gdyby nigdy nic), tutaj kolosalna różnica. Czy to nie jest jednak kwestia wcierki? chodzi mi o alkohol? czy on wpływa na zmniejszenie czy powiększenie łojotoku? chyba powinien raczej powiększać?

mam tu same wątpliwości, bo chyba na efekty jeszcze za wcześnie, nawet jeśli chodzi o łojotok.

mam jednak nadzieję, że to ru działa i że to ru. trochę mnie niepokoi zapach. na forach zachodnich narzekają na smród, nawet samej wcierki, że niby zalatuje farbą itp. ja coś tam czuję, ale nie jakoś szczególnie.

 

Wto Lut 28, 2012 1:38

PAnowie a ile dajecie tego roztworu Ru bo umnie wyglada to tak 6ml spyrytusu 2.5 glikol do tego 0.2300 Ru ...naczynko wadze czy jak to mozna nazwac wazy 1.215 do tego dodaje Ru 0.2300 wychodzi mi ok 1.445 i tak starcza na tydzien najgorzej jest aplikowac...grzebieniem lece przedzialki za przedzialka ..bo inaczej prxzy 4 cm ...wlosow nie darady

 

Wto Lut 28, 2012 8:47

nie wie czy za wczesnie.ale z tego co czytalem na forum tutaj, to flut tez szybko działał na łojotok. wiadomo efekty w postaci zahamowania wypadania czy odrostów to napewno do 3 miesiąca trzeba poczekac.

Mi wcierka troche dziwie pachanie same ru też, takim stucznym zapachem.

 

Wto Lut 28, 2012 11:06

kuracja na 5 dni roztworu ru 4%-200mg ru czyli 0,2g wsypujesz do naczynia nastepnie zalewasz spirolem 3,5ml wymieszac,nastepnie glikol propylenowy 1mlwymieszac i woda zdemineralizowana 0,5 ml wymieszac (mozna pominąć),ja aplikuje 1 ml dziennie dozownikiem od kirklanda ,latwiej niz szczykawką jak dla mnie.Mi ewidentnie smierdzi jak farba czyli ze dobrze,proszek mam biały co chyba swiadczy o dobrej czystosci ,jak lekko zoltawy to niby bardziej zanieczyszczony.

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Wto Lut 28, 2012 11:10

ile wynosi koszt rocznej kuracji RU?

 

Wto Lut 28, 2012 11:24

w zaleznosci od ilosci jaka uzywasz, ale srednio w granicach 1000zł

 

Wto Lut 28, 2012 20:11

mi tez sie wydaje ze w miejscach gdzie stosuje ru skora nie jest juz taka tlusta jak wczesniej.

Co do zapachu, to ru przypomina mi zapach plesni

 

Wto Lut 28, 2012 22:43

jasne ze tak bo wielkosc gruczolow lojowych zostaje zmniejszona 2 krotnie, ale po odstawieniu , w ciagu 4 tygodni wracaja do swoich rozmiarow

 

Czw Mar 01, 2012 21:10

Jestem ciekawa efektów jakie da RU ale trzymam kciuki:)

Jedna z dermatologów stwierdziła mi androgenowe-przerzedzają mi się zakola a teraz boli mnie skóra na tyle głowy-u mnie zawsze taki ból oznacza, że z tej okolicy zaczyna się wypadanie.

Szkoda, że tak późno zaczęłam czytać o tym specyfiku bo dołączyłabym się do zamówienia a następne (jak się sprawdzi) zamówienie to pewnie gdzieś za rok?

Z tego co czytam to chyba najskuteczniejszy zewnętrzny bloker łysienia androgenowego prawda?

 

Czw Mar 01, 2012 21:27

jak sie sprawdzi , to pewnie zamowienie gdzies za 5- 6 miesiecy, jesli sie ktos tego podejmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Mar 02, 2012 0:16

Zauważyłem, że prawie na całym obszarze mojego łysienia praktycznie wyrównało mi się tempo wzrostu włosów do miejsc nienaruszonych np. boków Ogólnie przysłowiowa "kondycja włosów" jest lepsza.

 

Co do miejsc gdzie stosuję także latanoprost: skronie mi zgęstniały, na zakolach bezbarwny meszek też zgęstniał i ruszył w górę.

 

Coś musi być na rzeczy, tylko trzeba cierpliwości jeszcze

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Mar 02, 2012 12:34

idzie to rozprowadzić strzykawką po całej górze głowy mając dłuższe włosy?

 

Pią Mar 02, 2012 19:24

Virusek a ile już stosujesz to RU?

 

Pią Mar 02, 2012 19:45

Ja stosuje od 30 dni 20mg rozpuszczone w 1ml kirklanda raz dziennie na całe nw6 - gole sie na 10mm. Głowa wyrażnie mniej sie przetłuszcza i już mnie nie swedzi w nocy jak przez ostatnie lata po apilikacji minoxidilu.

 

Pią Mar 02, 2012 21:44

A czy jak rozpuszczacie swoje RU to czy rozpuszcza się ono kompletnie? Czy są widoczne lub wyczuwalne nierozpuszczone ziarenka RU?

 

Pią Mar 02, 2012 22:23

Rozpuszcza się wszystko całkowicie w kirklandzie ,a i dodaje też 5mg biotyny na butelke

 

Sob Mar 03, 2012 8:55

biotyne sobie odpusc, w kapsulce ktora wsypujesz jest mnostwo wypelniaczy...

 

Sob Mar 03, 2012 19:04

Virusek666 co według Ciebie lepiej działa latanoprost czy ru??

 

Sob Mar 03, 2012 20:18

tego sie nie porownuje. latanoprst to stymulator RU to bloker

 

Wto Mar 06, 2012 7:54

Odkąd stosuje mieszankę z RU:

spirytus -11ml

glikol - 5ml

RU - 0,475g

 

zauważyłem u siebie straszne swędzenie głowy. Ktoś ma podobny problem?

Podejrzewam, ze nie jest to spowodowane samym RU, a może jest to reakcja alergiczna na glikol lub spiryt. CO mogę teraz zrobić? Zmniejszyć ilość glikolu do 3ml i dać więcej spirytusu? A może spirytus jest za mocny i powinienem spróbować 40% wódki? Jak myślicie?

 

Wto Mar 06, 2012 8:50

Mozesz poprobowac z proporcjami 30/70 lub 50/50. Z malo glikolu tez nie mozesz miec bo wtedy bedzie zbyt duza absorpcja systemowa

 

Sro Mar 07, 2012 16:29

Ja miałem lekkie swędzenie, ale już minęło. Mieszanki nie zmieniałem.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Mar 07, 2012 23:08

Skąd wziąć glikol? Może ktoś rzucić jakiegoś linka gdzie będzie można kupić albo chociaż będzie zdjęcie tego co trzeba kupić...

 

Czw Mar 08, 2012 18:29

 

Nie Mar 11, 2012 14:16

Spóźniłam się z zamówieniem. CZy jest ktoś kto mógłby/chciałby odsprzedać część swojego RU?

Pisaliście, że zamawiać będziecie dopiero za 6 m-cy a tyle nie mogę czekać........niestety

@Mam taki plan:Latanoprost jak stymulator, ASC-J jako "niszczyciel" receptorów andro i RU jako bloker.Tylko nie mam RU

 

Nie Mar 11, 2012 14:37

Misia79

Jak interesuje Cie Ru to odezwij się na gg: 40047164

 

Nie Mar 11, 2012 15:15

Huberto

a skąd masz Ru?bo nie zamawiałeś z chłopakami z zamówienia, które robił Virusek......

 

Nie Mar 11, 2012 16:06

W sumie jakby ktoś miał trochę tego Ru to nie byłoby źle Też chciałem sobie zacząć taką kurację jak Misia + keto i biotyna To ma ktoś trochę Ru?

 

Nie Mar 11, 2012 16:13

Kris a może poszukamy jeszcze kilku chętnych osób na RU?jakby się uzbierało jeszcze ok 10 to można by zaryzykować.Co Ty na to?

tylko kto nam to zamówi bo ja nie znam angielskiego perfect...

 

Nie Mar 11, 2012 16:27

Obawiam się, że może nam się nie udać zebrać te 10 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Mar 11, 2012 17:10

Angielski to nie problem. W biznesie idzie się dogadać tzw. "plain english".

 

Natomiast co do zamówienia to trochę za późno. Niedługo zrobi się ciepło. Nie boicie się że w cieple ru się popsuje? To wysoce niestabilna substancja kto wie czy będzie działać jak poleży gdzieś w cieple?

 

Ja zamawiałem zimą od Kane i moje ru działa... może to autosugestia ale mam kiepskie wzwody... Ru częściowo przedostaje się do krwiobiegu.

 

Ja będę zamawiał raczej jesienią/zimą.

 

Nie Mar 11, 2012 22:34

No a ty Huberto masz coś tego Ru, żeby odsprzedać?

 

Sro Mar 14, 2012 14:45

Nic sie nie zepsuje w formie sproszkowanej jest stabilne,nowe partie mają przydatność 1 rok ,w formie wcierki jest niestabilne

 

Sro Mar 14, 2012 20:13

Mam 5g do odsprzedania.

 

No RU ponoć trzeba przechowywać w niskiej temperaturze i ciemności.

 

Czw Mar 15, 2012 0:18

Huberto czemu chcesz odsprzedać Ru? Skąd go w ogóle masz? Na liście Cię nie bylo...

 

Czw Mar 15, 2012 0:52

Huberto czemu chcesz odsprzedać Ru? Skąd go w ogóle masz? Na liście Cię nie bylo...

 

Co za inwigilacja są inne kanały niż to forum

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Mar 15, 2012 8:21

Skald ja rozumiem Krisa.

Sama chcę kupić RU ale skąd mam pewność, że to będzie RU? z całym szacunkiem do Ciebie Huberto oczywiście. bo nie znam cię i nie jest moim celem ocena tego co chcesz sprzedać.

Virusek tutaj trochę jest i się udziela i nie mialabym żadnych wątpliwości, żeby od niego kupić RU...ale jest za późno

 

Czw Mar 15, 2012 9:01

ja chcę odsprzedać swoje RU. Będę teraz testował na sobie Capixyl i jeden z warunków jest taki że nie mogę stosować w tym czasie nic innego. Niedługo dostanę pierwszą partię i rozpocznę nowy wątek.

 

Czw Mar 15, 2012 11:47

ja chcę odsprzedać swoje RU. Będę teraz testował na sobie Capixyl i jeden z warunków jest taki że nie mogę stosować w tym czasie nic innego. Niedługo dostanę pierwszą partię i rozpocznę nowy wątek.

 

 

Rozumiem , że wziąłeś udział w teście ?? Ja również i zastanawiam się czy to nie jest SCAM , skoro udział w badaniach domowych miało wziąć tylko 10 osób ...

 

Czw Mar 15, 2012 12:52

nie brałem udziału w żadnym teście. Nie sądzę też żeby był to scam. kontakt jest z nimi ok a przelew za przesyłkę zrobiłem przez PayPal, czyli mogę w każdym momencie żądać zwrotu kasy i mam ich dane. Zresztą zobaczymy.

 

Czw Mar 15, 2012 14:30

nie brałem udziału w żadnym teście. Nie sądzę też żeby był to scam. kontakt jest z nimi ok a przelew za przesyłkę zrobiłem przez PayPal, czyli mogę w każdym momencie żądać zwrotu kasy i mam ich dane. Zresztą zobaczymy.

 

Źle się wyraziłem albo Ty mnie źle zrozumiałeś ...

 

 

Zapłaciłeś tylko za przesyłkę czy też za produkt ?

 

 

Temat to capixylu jest w "terapiach genowych ..." , więc może nie zaśmiecajmy tutaj tego tematu.

 

Czw Mar 15, 2012 14:41

Skald ja rozumiem Krisa.

Sama chcę kupić RU ale skąd mam pewność, że to będzie RU? z całym szacunkiem do Ciebie Huberto oczywiście. bo nie znam cię i nie jest moim celem ocena tego co chcesz sprzedać.

Virusek tutaj trochę jest i się udziela i nie mialabym żadnych wątpliwości, żeby od niego kupić RU...ale jest za późno

 

Tylko, że Huberto nie wyszedł przecież z inicjatywą sprzedaży, to jego zapytali czy ma coś do odsprzedania.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Mar 15, 2012 16:43

Odnosnie RU sam mozliwe ze za jakis czas bede robil zamowienie, z laboratorium amerykanskiego, pewne testowane RU, cena pewnie ebdzie w granicach 250$ za 10g + koszty wysylki itp. w przypadku zakupu wiekszej ilosci oczywiscie, takze jesli komus sie nie spieszy to moze poczekac do momentu az sie tym zajme

 

Czw Mar 15, 2012 20:53

ziom, jęli bedziesz zamawiał to ja sie pisze. bo mi tego Ru to do wakacji wystarczy, a chyba działa na mnie , aczkolwiek dopiero 1.5 miesiaca uzywam,wiec jeszcze obiektywnie nie moge stwierdzic. mam nadzije ze przed wakacjami bedziesz robiła zamowienie??

 

Pią Mar 16, 2012 11:13

Ja też się pisze wziąłem 5 gram od Viruska i jestem zadowolony.Jednak starczy mi tego jeszcze plus ,minus 2 miesiące.

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Pią Mar 16, 2012 13:55

qwert

Ja odkupię od Ciebie RU.Moj mail to Ariella79@o2.pl tam uzgodnimy co i jak chyba, że podasz mi gg?

 

Pią Mar 16, 2012 13:59

ziom, jęli bedziesz zamawiał to ja sie pisze. bo mi tego Ru to do wakacji wystarczy, a chyba działa na mnie , aczkolwiek dopiero 1.5 miesiaca uzywam,wiec jeszcze obiektywnie nie moge stwierdzic. mam nadzije ze przed wakacjami bedziesz robiła zamowienie??

 

Mysle ze w okresie wakacyjnym powinienem to zamawiac. Chce powoli odstawiac fina, nie działa na mnie tak jak bym chciał, wiec wnioskuje ze mam bardzo czułe receptory i licze ze asc-j9 a wpolaczeniu z miejscowym blokerem (RU) oraz stymulatorem bedzie swietnym polaczeniem.

 

Pią Mar 16, 2012 16:33

w okresie wakacyjnym?? to tak mniej wiecej, czeriwec-lipiec-sierpień??

szkodaz ze tak poxno, ale i tak sie pisze.

 

Pią Mar 16, 2012 18:02

chce najpierw cwile pouzywac asc-j9, pozniej z czasem jak bede odstawał finasteryd to przerzuce sie na minimalne dawki RU

 

Pią Mar 16, 2012 20:01

ziom, a jak to jest z upregulacją przy środkach zewnętrznych. Jeśli znajdzie się odpowiednio silny bloker, który zatrzyma łysienie (np. CB-03-01) to nie okaże się, że za kilka lat przestanie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Mar 16, 2012 20:56

Qwert

Przypominam się, że chcę odkup[ić od Ciebie to Ru

a w póznijeszym terminie będę chciała się dołaczyć do zamówienia Zioma na RU;)

Oczywiście, myślę że zda egzaminw moim przypadku no i jak dojdzie do skutku transakcja odkupienia RU o d Qwerty

 

Nie Mar 25, 2012 14:14

Qwert

ponieważ nie odzywałeś się w sprawie RU to zamówiłam już RU u Zioma.Jesli wprowadziłam CIę w błąd to przepraszam nie było to moim celem.

 

Nie Mar 25, 2012 14:17

Qwert

ponieważ nie odzywałeś się w sprawie RU to zamówiłam już RU u Zioma.Jesli wprowadziłam CIę w błąd to przepraszam nie było to moim celem.

 

Sro Kwi 04, 2012 19:07

Mineły prawie 2 miesiące panowie. Pewnie za wcześnie ale może coś sie urodziło na głowach ?

Jakieś efekty uboczne?

 

Sro Kwi 04, 2012 23:59

nic romku niestety z mojej strony ani na plus ani na minus Powstrzymuje sie narazie od wyrazania opini obserwuje,byc moze cos ruszyło ale to wypowiem sie jak bede pewny

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Czw Kwi 05, 2012 0:36

ja mogę się dołączyć do powyższej wypowiedzi. choć to dopiero dwa miesiące (z opóźnieniem zacząłem kurację z racji braku wagi), mogę jednak powiedzieć (o czym już wspominałem), że zmniejszył się łojotok. Jest to duży plus. Wiadomo, że chodzi tu o zatrzymanie wypadania, plus jakiś odrost, ale przed rozpoczęciem aplikacji ru, łeb w godzinach wieczornych świecił jakby został posmarowany smalcem, a teraz spokój - włosy suche i sypkie. na razie stosuję dawkę 50 mg na dzień. Czytałem na innych forach, że ludzie dochodzą nawet do 150 mg. może trzeba będzie zwiększyć dawkę. To się okaże po sześciu miesiącach. swoją drogą b. liczyłbym na odrosty po cb z połączeniu z miedzią. ale to jak na razie drogi interes. majette chyba będzie miał to w swoim arsenale, więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać na jego sprawozdanie i mieć nadzieję, że ceny cb i miedzi spadną do rozsądnego poziomu.

 

jak przyjdzie asc będę miał już niezłą parę. zobaczymy co z tego wyniknie. to będzie już coś... raczej oby to było coś.

 

Pią Kwi 06, 2012 11:01

W moim przypadku, jest całkiem obiecująco. Skóra mniej się przetłuszcza (zwłaszcza w pierwszych tygodniach stosowania) i przede wszystkim równomiernie pojawiły się odrosty - kilkumilimetrowe włoski. Co prawda, włoski są dość cienkie i jasne ale mam nadzieję że przynajmniej część z nich przetrwa i wrosną z nich mocne i czarne "kłaczki"

 

Pią Kwi 06, 2012 15:00

U mnie tak jak pisałem w innych wątkach: zatrzymało mi łysienie (przez co rozumiem: żadnej utraty gęstości i zero cofania się obecnej linii) + biały meszek, dużo szczególnie na zakolach.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Kwi 06, 2012 17:16

U mnie też zatrzymany łojotok i wypadanie. Jak myję głowę to dosłownie dwa włosy co najwyżej lecą. Mogę polecić RU od Kanego

 

Pią Kwi 06, 2012 22:20

Jakie dawki stosujecie?mi to ogólnie od pewnego czasu włosów malutko wypada,niestety sie miniaturyzują ,wiec do konca to wypadanie z łysieniem nie musi az tak isc w parze

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Kwi 07, 2012 19:49

Ja minimalną rozsądną dawkę na mojego "jeża: 2,5% ru w 1ml dziennie przed snem. Na styk pokrywa obszar mojego łysienia.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Kwi 07, 2012 20:48

Koledzy odczuli jakieś skutki uboczne?

Najlepiej reprezentatywną osobą byłaby ta, która miała skutki uboczne podczas brania fin. Być może jest ktoś w grupie testującej.

Ew. czy ktoś posiada wiarygodne badania nt. tego specyfiku(.pdf?).

 

Sob Kwi 14, 2012 19:26

mieliscie linienie po ru ?

 

Nie Kwi 15, 2012 9:21

nie

 

Czw Kwi 19, 2012 23:35

A CB od Kane ktos tu probowal???,podobno RU ma dobre a CB ma niepewne,ale nie wiem czy je testowali na zachodzie, cena za gram u KANE-320 $

 

Pią Kwi 20, 2012 0:10

jakby dzialalo to juz by wszyscy tu pisali, czyli oznacza ze pewnie dostali jakis cukier puder

 

Pią Kwi 20, 2012 11:25

stosowales - nie stosowales to sie nie wypowiadaj[/b]

 

Pią Kwi 20, 2012 11:27

ci co stosowali tez sie nie wypowiadaja , bo co maja pokazywac ? brakl efektu ?

 

Pią Kwi 20, 2012 11:32

a skad wiesz ze brak efektu,dlaczego oceniasz cos z czym nie miałes styczności?

 

Pią Kwi 20, 2012 13:20

hejka mam pytanie. obecnie stosuje 1ml Ru co wychodzi ze mam stezenia 2% przy dawce 0.2gRu> chcialbym zwiekszyc stezenia Ru do 3% i wlasnie nie wiem czy dobrze obliczyłem. z moich oblcze wynika ze powinienem wtedy dawac ru jakieś 0.25 , ale nie wiem czy dobrze to poiczyłem, moze ktos pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Kwi 20, 2012 19:12

Ja wiele razy się wypowiadałem, że cudów nie ma, ale wypadanie i progres łysienia zatrzymany, czyli ru spełnia swoją rolę. Ludzie na zagranicznych forach dopiero po około roku stosowania mieli zagęszczenia i jakieś tam odrosty.

Trzeba też pamiętać, że każdy reaguje inaczej + wiele dodatkowych czynników, które powodują że włos jest albo go nie ma.

 

@robotx, w tym temacie gdzieś już dyskutowaliśmy, że raczej nie opłacałoby się Kane'owi wysyłać nam cukru pudru. Próbkę można przebadać. Ludzie za granicą się u niego zaopatrują i działa, dlatego po co miałby sobie niszczyć opinię jakakolwiek by nie była, szczególnie że mu pisałem o nie braniu takiej ilości tylko dla siebie.

A mi w żadnym supermarkecie nie udało się znaleźć cukru pudru o zapachu farby, mimo usilnych starań 8)

 

Nam wszystkim potrzeba wreszcie czegoś na odrost- regenerację brodawek włosa.

 

@delpiero024, a ile roztworu alkoholu i glikolu przygotowujesz tygodniowo? Bo ja 8ml (gdzie 1ml jest rezerwą, bo zawsze coś tam się straci), znowu na wadze odmierzam 0,20g - co daje mi 2,5% ru w płynie.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Kwi 20, 2012 21:14

Panowie szacun za walke i ze wam się tak chce . Po RU z tego co wyczytałem nie bedzie odrostów zadawalajacych bo to nie jest stymulator jego działanie nie jest znacznie wieksze od fina 1 mg dziennie a co do ubocznych to ze Ru ich nie ma to niewiadoma . Dla Nowych zainteresowanych Ru radziłbym dobrze przmyślec temat

 

Pią Kwi 20, 2012 21:30

Virusek, tak jak Ty 8ml przygowowuje, czyli na 3% roztwór to ile mi potrzeba tego ru?

 

Pią Kwi 20, 2012 21:47

muszę powiedzieć, że jak na razie jestem bardziej zadowolony z ru niż z finasterydu. nie ma szaleństw, ale jest lepiej. jak pisałem stosuję najmniejszą dawkę (0,350 g na tydzień), choć jak widzę na innych forach aplikują dwa, a nawet trzy razy więcej. być może po zwiększeniu dawki byłoby lepiej, ale niestety muszę się liczyć z ceną...

 

Pią Kwi 20, 2012 22:00

ja poczekam na wyniki , sporo osob kupilo , i jak ma dzialac to na kogos musi zadzialac. no ale pewnie kazdy bierze jeszcze pelno innych specyfikow i wynalazkow wiec ciezko stwierdzic po czym efekt

 

Pią Kwi 20, 2012 22:11

to masz szczęście jak możesz czekać Niestety w pewnym momencie jednak musisz spróbować, bo jak z finem nie wychodzi tak, jakbyś chciał (mówię tu o sobie), to co pozostaje. Tu jest problem, mamy tylko fina (jako bloker) i minox (jako stymlant). A potem niewiadoma... czyli, jeśli idzie o blokery to spiro (niby słabszy), flutamid (mocniejszy, ale efekty uboczne większe) i... długo nic, a potem może saw paletto (które działa na jakieś wyjątki, a może wcale). Jeszcze niby retinol A, piperyna, cynk, b6... ale to chyba tylko dodatki do kuracji. O stymulantach innych niż minox nie wspomnę, bo nie wiem czy jest co wspominać.

jak będzie możliwość, to z chęcią skorzystam z innych wynalazków...

 

Pią Kwi 20, 2012 22:21

na forum byla osoba ktora uzywal przez 2 lata ru od chinczykow , efektow brak

 

ze wam nie szkoda kasy topic

 

Pią Kwi 20, 2012 22:34

bede na sobie przeprowadzal kuracje ekstremalną

 

Pią Kwi 20, 2012 22:38

co do ubocznych to ze Ru ich nie ma to niewiadoma

http://www.urmc.rochester.edu/george-whipple-lab/documents/chang-papers/CV110.pdf

 

Mnie także ten temat zaciekawił- wg tego badania (1998r) przeprowadzanych na małpach

Although topical application of anti- androgens can be a hopeful therapy systemic side effects such as impotence and gynecomastia must be ruled out
(to są ich raczej przypuszczenia).

Czytając badania nt fluridil'u natknąłem się na stwierdzenie, że z powodu skutków ubocznych badania nad takimi specyfikami jak RU zostały wstrzymane. I dalej .. na zagranicznych forach ktoś próbował odpowiedzieć dlaczego we Francji znane laboratorium przestało nagle produkować tę substancję ale bez konkretnych odpowiedzi..

 

Pią Kwi 20, 2012 23:07

czyli, że efekty uboczne podobne jak w finie, ale dawka jakaś ogromna nie jest, więc raczej DD nie urośnie. Ale być może coś tam gorszego się czai...

Ktoś rzeczywiście używał ru przez dwa lata, ale jak to chyba lion czy skald napisał, było to tak dawno, że czystość substancji była raczej marna. Ta osoba musiała mieć b. gruby portfel, bo jeszcze kilkanaście miesięcy temu cena ru była dość wysoka, więc raczej to baja. tak więc nie przywiązywałbym do tego świadectwa zbyt dużej wagi.

 

Pią Kwi 20, 2012 23:18

a skad pewnosc ze teraz jest lepsza ? przeciez nitk tego nie przebadal

 

Sob Kwi 21, 2012 11:25

Badali -jest dobre,róznie z czystością bywało ale to jest RU-wiec to jest plus ,lata temu jak chłopaki zamawiali chyba z fight eagle to mogł byc cukier puder

 

Sob Kwi 21, 2012 11:31

Badali -jest dobre,róznie z czystością bywało ale to jest RU-wiec to jest plus ,lata temu jak chłopaki zamawiali chyba z fight eagle to mogł byc cukier puder

 

Z Faith Eagle zamawiał też m.in. Uniwersytet w Kansas, do celów naukowych i badawczych i określił go jako dobrej czystości.

 

Naprawdę mnie dołujecie mnie z tym cukrem pudrem. Czy wy myślicie, że my nie mamy szarych komórek, że nie mamy swoich sposobów weryfikacji i zamawiamy coś na ślepo ?

 

Sob Kwi 21, 2012 13:32

jak das zwyniki z laboratorium to mozesz powiedziec ze wiesz co zamowiles

 

nie pomyslales ze do roznych krajow / klientow / rozna partia towaru towar moze sie roznic zdecydowanie

 

czas przesylki , warunki przesylki , temperatury itp itd

 

 

a skoro z fight eagle bylo takie dobre, to czemu po 2 latach stosowania uzytkownik tego forum napisal ze to gowno ?

 

niech sie ktos zdecyduje na forum brac tylko ru , ewentualnie z minoxem i pokaze wyniki po 6-12 miesiacach. narazie takowych brak , nawet jak zagraniczne fora przegladam , to tam ru nie gloryfikuja , i malo kto tego uzywa , a efekty sa jakie sa , i wiele osob ma lepsze po finie

 

Sob Kwi 21, 2012 13:49

W sklepie tez mozesz dostac podrobiony towar ,RU ma opinie jakie ma,mało ludzi stosuje bo jest drogie a porownywalne z finasterydem jesli chodzi o skuteczność,ale za to ma mniejsze skutki uboczne,zdjęc z sukcesów jest mniej bo i mniej ludzi to stosuje zwykła statystyka.

 

Sob Maj 05, 2012 18:07

Jakie ma skutki uboczne Ru?

I jak tam efekty chłopaki?

_________________

Nizoral krem, kirkland, szampon Nizoral, witaminy i minerały.

 

Sob Maj 05, 2012 20:26

Pytałem już o to w tym wątku-niestety pewnie jak prawie ze wszystkimi tego typu sprawami to nic nie wiadomo. Jeśli chodzi o badania to były przeprowadzania na małpach- nie znalazłem jakiegoś pdf'a z badaniami na ludziach. Jedynie można polegać na opini tych co testują.

 

Sob Maj 05, 2012 20:30

Jakie ma skutki uboczne Ru?

I jak tam efekty chłopaki?

 

Jakby były efekty byłoby mnóstwo postów. Proste.

 

 

Wszyscy przeproszę się z BIG 3, a potem przeszczep u Bisangi.

 

Zabawy w eksperymenty są tylko dla hobbystów z luźną kasą na wyrzucenie.

_________________

Amputacja jąder + przeszczep + fin + minoks + RU + Procerin od Łukasza + wcierka Babuni + Vitapil = fryzura 16-latka

 

Nie Maj 06, 2012 19:41

erykowadło napisał: Jakie ma skutki uboczne Ru?

I jak tam efekty chłopaki?

 

Jakby były efekty byłoby mnóstwo postów. Proste.

 

 

Wszyscy przeproszę się z BIG 3, a potem przeszczep u Bisangi.

 

Zabawy w eksperymenty są tylko dla hobbystów z luźną kasą na wyrzucenie.

 

a co wg ciebie naprawde pomaga na łysienie?

 

Nie Maj 06, 2012 20:07

Na łysienie uwarunkowane genetycznie nie ma w pełni skutecznego sposobu, łysiejesz do zaprogramowanego w genach stanu.

 

Możesz co najwyżej spowolnić łysienie, przesunąć wyrok w czasie. Najbardziej uznane środki to finasteryd, minoksidil, ketoktonazol (pomocniczo).

 

Później zostaje przeszczep.

_________________

Amputacja jąder + przeszczep + fin + minoks + RU + Procerin od Łukasza + wcierka Babuni + Vitapil = fryzura 16-latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Maj 11, 2012 1:38

uzywam ponad 3 miechy, wydaje mi sie ze mialem/mam linienie od ru, a najciekawasze ze faktycznie po tym wlosy odrastaja, normalne, te co byly zminiaturyzowane to pogrubily sie, tak od 2och tygodni widac to odrastanie wyrazniej, wlasciwie od kiedy zwiekszylem dawke dwukrotnie z 50 na 100mg (tak na oko), nie wiem co bedzie dalej, czytalem ze niektorzy mieli linienie na ru non stop, mam nadzieje ze to przejsciowe

 

Pią Maj 11, 2012 13:41

no to lnienie czy odrastanie, bo to troche nielogiczne :/

 

Pią Maj 11, 2012 14:36

Musisz się przyzwyczaić. Wszyscy którzy łysieją na tym forum na potęgę, mają różne "linienia"

_________________

Amputacja jąder + przeszczep + fin + minoks + RU + Procerin od Łukasza + wcierka Babuni + Vitapil = fryzura 16-latka

 

Pią Maj 11, 2012 14:59

zazwyczaj stosuje sie wcierki w miejscu gdzie masz wlosy zeby je ochronic i w miejscu gdzie wlosy nie dawno wypadly zeby pobudzic je do wzrostu.

Wiec linienie jest/bylo gdzie mam normalne wlosy, i tam ich troche wypadlo, wlosy odrastaja tam gdzie ich dawno nie bylo, cos w tym stylu

 

Pią Maj 11, 2012 17:37

hehe ok

 

Pią Maj 11, 2012 19:33

uzytkownik84-100mg RU w 1 miililitrze?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Maj 11, 2012 19:56

tak

 

Pią Maj 11, 2012 19:58

i stosujesz 1 raz dziennie?jesli tak to stężenie RU wynosi u ciebie 10% a zalecane jest od 2,5% do 5%

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Maj 11, 2012 20:03

tak wychodzi

stosuje raz dziennie, na zachodnich forach uzywaja czesto 100-120mg, zalezy czy cie stac na to i czy nie masz skutkow ubocznych

 

Pią Maj 11, 2012 20:07

No jasne ,czesc dopiero po podwyzszeniu zauwazała efekty ,niektórzy nawet 200 mg dziennie,ale to juz i tak kazdy wie co robi

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Wto Maj 15, 2012 15:43

eh ja stosuje ..0.230 gram Ru na 6 dni po 1.25 ml na dzien....(6 ml spyrytus-2.6 glikol) efekty>?? żadne nie widze nic,,,włosy dalej cienkie i w dodatku zero odrostów może jakiś cienki meszek...cięzko zobaczyć gołym okiem....najgorzej obawiam Się tego iż cofa mi sie linia włosów od lewej strony.... niewiem czy ja juz skazany jestem na pierdolone meszki ..Ru mi starczy do września i trzeba dalej bedzie zamawiać w sierpniu..ehhh i kolejny problem bedzie

 

Czw Maj 24, 2012 16:38

A ja mam takie pytanie - ile czasu wchłania się Ru? Tzn. jak długo miejsce aplikacji jest "mokre"?

_________________

Nizoral krem, kirkland, szampon Nizoral, witaminy i minerały.

 

Czw Maj 24, 2012 18:11

do 10 minut

ja jestem ciekaw jak dziala czyste ru, jak wiemy ru od kane'a ma pewne nieczystosci

a dziala konkretnie, a czyste ru i to conajmniej 100 mg to bylaby bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponieważ są tam informacje tak na temat RU, jak i procedury jego nabywania (np. kłopoty z Urzędem Celnym).

 

Oczywiście samo zamówienie jest już dawno zrealizowane, a przez to nieaktualne. Jednak stanowi jakieś doświadczenie naszego grona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...