free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Jak dociążyć włosy...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Udało mi się ustabilizować sytuacje na głowie i teraz moim największym problemem w temacie włosów jest ich jakość.

Posiadam najgorszy rodzaj włosów- wysokoporowane, cienkie, wysuszone, puszące się i mega delikatne.

Czy znacie może jakieś sposoby, żeby je dociążyć? Czy jest to kwestia, że brakuje jakiegoś składnika w mojej diecie?

Wydaje mi się, że to kwestia genetyczna (wszyscy w rodzinie mają ten rodzaj włosów).

 

Szukałem trochę w sieci i polecają olejowanie, ale stosuję olejki co drugi dzień już chyba ponad rok i w tej kwestii niczego to nie zmienia.

Macie jakieś pomysły?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to kwestia genetyczna i nie jesteś w stanie dużo wskórać w tej kwestii. Stosując kolejne kosmetyki "pogrubiające" możesz sobie zapchać niepotrzebnie kurację, którą masz łatwą w stosowaniu. Po co sobie utrudniać życie, zwłaszcza że masz świetny stan na głowie.

 

Olejowanie o którym wspomniałeś polega na tym iż nakładają i wcierają olej we włosy i z tym chodzą na codzień, co nie u wszystkich wygląda schludnie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Nie chce nic zmieniać w kuracji. Zastanawiam się czy po prostu jakiś suplement by coś tutaj nie pomógł. Biotyna w tym aspekcie niewiele daje.

Nie oczekuję, że nagle zrobi mi się zupełnie inna jakość włosów. Sytuacja wygląda tak, że są lepsze dni i gorsze, jak chodzi o sztywność włosów- nie wiem od czego to zależy. Chciałbym, żeby po prostu było więcej tych lepszych


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuj duze dawki msm. I diete trzymaj nienaganna (sam ostatnio zaczalem pic pol kostki drozdzy z mlekiem dziennie oraz jesc siemie lnianie w celu poprawy stanu wlosow). A na suchosc kup sobie jakies maski nawilzajace. Na cienkie wlosy to lakier dziala swietnie (najlepiej taki dodajacy objetosci i zapobiegajacy opadaniu wlosow)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...