free web hit counter Skocz do zawartości
matt3045

Stan obecny do oceny (26 dni uncut)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

udalo mi sie wytrzymac 4 tyg bez dwoch dni bez golenia, fotki ponizej. Co o tym myslicie, bedzie cos z tego, ewentualnie jaka ilosc graftow wchodzi w gre? Glownie chodzi mi o przednia linie wlosow, moge sie nawet golic na krotko jesli bedzie trzeba.

 

Wiek: 32

Stosowane: Regain scalp foam 5% minox (1-2 x dziennie).

 

 

http://i.imgur.com/saXE92Y.jpg

http://i.imgur.com/mC5FD74.jpg

http://i.imgur.com/PKRv6pm.jpg

http://i.imgur.com/qIWDB8c.jpg

http://i.imgur.com/yVOXEvY.jpg

http://i.imgur.com/8zU0g16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem bardzo ciekaw opinii ekspertów z forum. Jak dla mnie, a interesuje się tematem od jakiegoś czasu wskazane byłoby HT w granicach 5000-6000 graftów.

Pytanie też do Ciebie jaki efekt chciałbyś osiągnąć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mom zdaniem NW 5 minium 6000 graftow,ale przydaloby sie wiecej,w zaleznosci czego oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce uzupelnic rownomiernie braki z glownym nastawieniem na przod, tj linie.

 

Ile waszym zdaniem uda sie wyciagnac z domoru?

 

pozdrawiam

mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak twoim zdaniem możemy policzyć ile masz graftów na cm 2 na podstawie zdjęć? Jaka technika strip czy FUE a może combo?

Musisz iść do kliniki żeby to zmierzyli powierzchnię donoru i ilość graftów. Wtedy będą mogli tobie powiedzieć ile można wyciagnąć.Nie ma innej rzetelnej metody.

Na przód potrzebujesz 3500,środek 2000, korona jeszcze nie poleciała, także będziesz martwił się w przyszłości albo ją dogęścisz na ostatni HT.Chyba że chcesz mniejszą gęstoś,ć żeby pokryć to wtedy będziesz potrzebować mniej.

 

 

chce uzupelnic rownomiernie braki z glownym nastawieniem na przod, tj linie.

 

Ile waszym zdaniem uda sie wyciagnac z domoru?

 

pozdrawiam

mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odp i za cierpliwosc. dostalem odp od dr demirsoy'a, zalecil 6-12 mies na minoxidil finasteride and biotin, nastepnie nowe fotki 4 tyg niescinane do e-analizy.

 

gdzie moge kupic i jak stosowac te srodki? od 2 mies stosuje pianke regaine z linku ponizej

 

http://i.imgur.com/FzH3XT4.jpg

 

dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie po co przy nw5 stosować tak szkodliwe dla zdrowia leki jeżeli i tak swój ewentualny dobry stan na głowie będziesz musiał opierać o przeszczep włosów. Tak jak było pisane wcześniej potrzebujesz ok. 6000 tyś graftów. I nawet jeśli te leki zadziałają to i tak te włosy którę odzyskasz one wypadną w momencie kiedy skończysz terapie lekami. Chyba, że chcesz jeść ten syf do końca życia. Czy nie lepiej skupić się na możliwie największym przeszczepie włosów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie lepiej skupić się na możliwie największym przeszczepie włosów??

 

Bez kuracji finem Demirsoy nie zrobi mu przeszczepu , więc na czym ma się chłopak skupiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiesz. Każda klinika chce mieć dobre foty pozabiegowe, aby przyciągać kolejnych klientów.

W tym przypadku nie ma szans , aby samym przeszczepem osiągnąć efekt WOW !!!, więc Demirsoy zaleca kurację finem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc chyba właśnie rozumiem. Mateusz nie ma być kolejną krótkotrwałą reklamą, tylko osobą która jest zadowolona z długotrwałego efektu po zabiegu który jak wszyscy wiemy mało nie kosztuje. Musi zrobić jak największy zabieg najlepiej COMBO żeby to on był przede wszystkim zadowolony. Rozumiem jeśli ktoś ma stosować fina albo inne środki w momencie kiedy robi sobie zakola albo linie włosów bo wtedy może utrzymać to co ma na kornie i całej górze głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że kliniki nie interesują się każdym Mateuszem czy Franiem i ich problemami z łysieniem.

Dla kliniki ważny jest efekt jaki mogą osiągnąć - efekt , którym mogą się pochwalić. Żyją z robienia przeszczepów , więc trudno im się dziwić . Świata niestety nie zmienisz .

W tym przypadku uznali , że samym przeszczepem nie osiągną dobrego efektu wizualnego , więc zaproponowali fina jako próbę odwrócenia miniaturyzacji .

A czy ty się zgadzasz z ich wizją czy nie to jest już inna sprawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiesz. Każda klinika chce mieć dobre foty pozabiegowe, aby przyciągać kolejnych klientów.

W tym przypadku nie ma szans , aby samym przeszczepem osiągnąć efekt WOW !!!, więc Demirsoy zaleca kurację finem .

 

Ja maiłem duże NW5 i nie musiałem brać fina w BHR. Zostałem poinformowany że fin istnieje i tyle.Klinika nie powiedziała, że jak nie wezmę to nie zrobią.

Każdy musi sam podjąć decyzję i rozważyć za i przeciw.Ja nawet odstawiłem minoxa, który na mnie, moim zdaniem, już nie działa i nawet po jego odstawieniu nie zauważyłem żadnej różnicy. Co ma polecieć to i tak poleci po odstawieniu leków, a u kolegi już wszystko poleciało oprócz części korony-to co on ma ratować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą tadek w 100% jesteś idealnym przykładem. ten kto chce się ratować z NW 5-6 musi tylko i wyłącznie liczyć na HT a co za tym idzie przygotować się na wydanie dużej kasy. jestem umówiony na konsultacje w BHR w czerwcu. niestety zmierzam w kierunku nw 5 i pierwsze o czym powiem doktorowi B. to, że nie chcę faszerować się żadnymi lekami. mam nadzieje,że nie będzie to przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiesz. Każda klinika chce mieć dobre foty pozabiegowe, aby przyciągać kolejnych klientów.

W tym przypadku nie ma szans , aby samym przeszczepem osiągnąć efekt WOW !!!, więc Demirsoy zaleca kurację finem .

 

Ja maiłem duże NW5 i nie musiałem brać fina w BHR. Zostałem poinformowany że fin istnieje i tyle.Klinika nie powiedziała, że jak nie wezmę to nie zrobią.

Każdy musi sam podjąć decyzję i rozważyć za i przeciw.Ja nawet odstawiłem minoxa, który na mnie, moim zdaniem, już nie działa i nawet po jego odstawieniu nie zauważyłem żadnej różnicy. Co ma polecieć to i tak poleci po odstawieniu leków, a u kolegi już wszystko poleciało oprócz części korony-to co on ma ratować???

 

 

Widocznie Demirsoy ocenił , że donoru nie starczy , aby pokryć to NW5. Nie ma sensu wysuwać analogii, zwłaszcza , że każdy ma inny donor i nie każdy może sobie pozwolić na pokrycie NW5 przy pomocy wyłącznie przeszczepu .

Proponuje , aby wysłał zdjęcia do BHR i niech mu odpowiedzą czy w ogóle załapie się na konsultacje ( bo do zabiegu raczej go nie zakwalifikują ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Demirsoy zalecil te srodki poniewaz w niego moj donor nie jest dobrej jakosci. Ponizej kopia odpowiedzi od konsultanta. Co Wy na to? Jakies sugestie?

 

'Dr.Demirsoy told that donor are hair health isn't looking very well.For now he don't advice a hair transplant.He advice if you wish to have a hair transplantation first you need to use hair supports for 6-12 months.After you can keep your hairs again longer for a month and sent us again photos.If you are going to continue with the hair supports we can make your surgery.But it's a big area and if you will have a hair transplant where you have unhealthy hairs it can be a low performance result.The hair supports are minoxidil finasteride and biotin.'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale radził bym Tobie odpuścić sobie przeszczep włosów. Według mnie przy Twoim stanie głowy NW 5-6 podstawą jest dobry stan donoru nie wzmacniany jakimiś medykamentami ze względu na to, że najprawdopodobniej w przyszłości będziesz musiał i tak powtarzać zabieg a nie możesz przez całe życie utrzymywać dobrego stanu donoru tak silnie niezdrowymi lekami. Poza tym jesteś blondynem, pokaż mi chociaż jeden przykład pacjenta z jasnymi włosami i słabym donorem który pokrył zadowalająco obszar głowy przy NW 5-6. Być może ktoś taki się znajdzie ale jestem przekonany, że 10 000-12 000 graftów mogło nie wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już robić przeszczep to bardzo konserwatywnie , bardzo wysoka linia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odezwala sie do mnie ta druga klinika z Turcji o ktorej pisalem na poczatku - Arena med http://arenamedhair.com (2k euro/4-5k graftow). Wyslalem im te same fotki, stwierdzili ze nie ma przeciwskazan do zabiegu, ze zdjec szacuja ze mozna wyciagnac min 4,5k graftow z donoru. Pisali ze mieli przypadki gorszego donoru i zabieg udal sie pomyslnie, zapytalem o zdjecia, obiecano jutro mi wyslac zdjecia badz video z tego zabiegu.

 

link

 

https://www.dropbox.com/sh/347vs6vz9s4s ... o55Sa?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUE FUE Safe System S.H.E. ??? czyli płacisz mniej to robimy gorzej ? , ja bym wolał zbierać na stripa u Poswala albo HDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem amatorem w wiedzy o transplantacjach ale zobacz jak dr. Poswala zrobił włoski Skald-owi na forum masz zdjęcia( cena chyba widzialem na stronie 1dolar graft) no ale czołówka światowa, minus to na pewno blizna ale można pokryć potem mini transplantacją HDC jest na Cyprze jest przedstawiciel na forum tej kliniki cena coś koło 1,80 euro strip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...