free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Co ma lakier do włosów do łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem rozmowę z fryzjerką która stwierdziła że lakier do włosów powoduje łysienie u mężczyzn co trochę mnie zdziwiło chyba że słabe włosy które są obciążone lakierem mogą wypaść na logikę. Alkohol też nie ma wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupoty. lakier moze najwyzej tak skleic wlosy przy nieumiejetnym aplikowaniu, ze je sobie polamiesz, ewentualnie wypadna na skutek uszkodzen mechanicznych


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
glupoty. lakier moze najwyzej tak skleic wlosy przy nieumiejetnym aplikowaniu, ze je sobie polamiesz, ewentualnie wypadna na skutek uszkodzen mechanicznych

 

TRUE, ewentualnie uszkodzić strukturę włosa, ale sam w sobie na postęp łysienia wpływu nie ma. Chyba że ładujesz codziennie na skórę głowy to może coś tam uczulić/podrażnić.

 

Mało który dermatolog ma pojęcie o łysieniu, co dopiero fryzjerka. Swoją drogą nord kilka lat siedzisz w tym temacie i jeszcze o takie rzeczy pytasz - shame on You ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol te wszystkie teorie, że lakier do włosów, alkohol, narkotyki i zła dieta mają wpływ na włosy są o kant dupy rozbić. Wielokrotnie to pisałem i pewnie każdy to zauważył. Jest pełno meneli, którzy nie myją się (łój na głowie), jedzą dziadostwo i ciągle chcleją, a w wieku 30-40 lat nie mają nawet poszarpanej linii. Z drugiej strony mamy biznesmana, który chodzi na siłownie z trenerem, dietetyka, kosmetyczke i uj wie co jeszcze, a wydał już 50 k na przeszczep, który bez opakowania nanogenu i tak jest gówno warty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym lakierem to pewno tak że jak go użyjesz to te włosy które i tak wypadają naturalnym tokiem rzeczy wciągu dnia skleją się i nie lecą, i jak myjesz głowę to wtedy wydaje się że tych włosów więcej wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol te wszystkie teorie, że lakier do włosów, alkohol, narkotyki i zła dieta mają wpływ na włosy są o kant dupy rozbić. Wielokrotnie to pisałem i pewnie każdy to zauważył. Jest pełno meneli, którzy nie myją się (łój na głowie), jedzą dziadostwo i ciągle chcleją, a w wieku 30-40 lat nie mają nawet poszarpanej linii. Z drugiej strony mamy biznesmana, który chodzi na siłownie z trenerem, dietetyka, kosmetyczke i uj wie co jeszcze, a wydał już 50 k na przeszczep, który bez opakowania nanogenu i tak jest gówno warty.

 

Nie zgodze sie z Toba jesli chodzi o wplyw wypijanego alkoholu na pogorszenie lysienia. Nie pije alkoholu codziennie jak menel spod sklepu a raz na 2 tyg srednio i zawsze po takiej libacji mam niezly wysyp wlosow, czasem nawet rano jak dotkne wlosow to mam pelno ra rece ;/, wyraznie alkohol mi nie sluzy ! Moge nie pic 2 miesiace, a potem gdy to zrobie jest znowu to samo... Nie porownuj alkoholika bo codzienne spozywanie alkoholu ma drastyczny wplyw na libido,co za tym idzie na poziom hormonow takze.Znalem jednego alkoholika to mowil ze jak sie pije codziennie ''zawodowo'' to o erekcji mozna zapomniec ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol te wszystkie teorie, że lakier do włosów, alkohol, narkotyki i zła dieta mają wpływ na włosy są o kant dupy rozbić. Wielokrotnie to pisałem i pewnie każdy to zauważył. Jest pełno meneli, którzy nie myją się (łój na głowie), jedzą dziadostwo i ciągle chcleją, a w wieku 30-40 lat nie mają nawet poszarpanej linii. Z drugiej strony mamy biznesmana, który chodzi na siłownie z trenerem, dietetyka, kosmetyczke i uj wie co jeszcze, a wydał już 50 k na przeszczep, który bez opakowania nanogenu i tak jest gówno warty.

 

Tylko pamiętaj o tym że ci menele nakjwyraźniej nie mają androgenowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem mlodszy i imprezowalo sie, pilo 1-2 x w tyg to mialem podobnie tak na kacu, takze alkohol w duzych ilosciach z pewnoscia wplywa negatywnie na lysiejacych androgenowo;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na jednych wpływa mniej, a na innych bardziej. Kiedyś też od czasu do czasu mocniej imprezowałem, a różnicy w wypadaniu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...