free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Turosteryd czy ktoś coś więcej wie na jego temat?

Rekomendowane odpowiedzi

Turosteryd z tego co wiem to był/być może jest nadal lek eksperymentalny i chyba nigdy nie został oficjalnie dopuszczony do obiegu leków. Z tego co też wiem to jest to chyba najnowsza generacja tej klasy inchibitórów 5alfa-reduktazy. Turosteryd oprócz blokowania obydwu izoenzymów (tak jak dutasteryd) ma również powinowactwo do trzeciego typu 5AR o którym rzadko się gdziekolwiek mówi bo właściwie występuje on nadmiernie raczej dopiero że tak się wyrażę w ekstremalnych przypadkach, natomiast w normie a już u zdrowych ludzi jaest raczej mało aktywny, ponadto napewno wszystkie podtypy enzymów konwertujacych T do DHT nie zostały jeszcze napewno poznane, jednakże faktem jest że turosteryd jest najnowszym lekiem w tej klasie czyli następcą duta i jego poprzednika fina. Ów trzeci typ 5a.-reduktazy nie występuje raczej w mieszkach włosowych ale zastosowanie takiego leku z pewnością daje jeszcze lepszą blokadę powstawania DHT. Lecz coś o nim nie słychać za bardzo i dlatego moje pytanie na forum. Kto co wie o leku turosteryd?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...