free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Minox - możliwe uboki, jak je zmniejszyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ze nie ma takiego jednego zbiorczego wątku o ubokach minoxa oraz tego jak je minimalizować itp. - wiadomo, że dużo jest informacji na forum na ten temat ale jest to tak rozsiane po różnych wątkach, że lekka tragedia

 

Z mojego doświadczenia zaciekawił mnie fakt ze jak byłem swego czasu u endokrynologa - to bardzo stanowczo odradzal on dotykanie fina/duta przez osoby około 20 kilku lat. Jednak kiedy zapytałem o minoxa to machnął ręką z lekkim uśmiechem, że to przy wcześniej wspomnianych to kompletny lajcik, który zresztą i kobietą on przepisuje! Nie ma co się obawiac o nasze zdrowie! - Po czasie wydaje mi sie oczywiście ze miał on na myśli stosowanie małych stęzen (2%) przez kilka miesiecy, tak o sobie prewencyjnie, a nie wiązanie sie z minoxem na dlugie lata, dlatego zareagował tak jak zareagował, że niby to kompletnie nie niszczy organizmu.

 

No i teraz najwięcej jest o workach pod oczami, ogolnym zmęczeniu itp.

Jak z tym walczyć nie zmiejszając dawki, stosujac normalnie dwa razy dziennie tego minoxa - da sie jakos to pogodzić? Co dodać do diety, jakie suplementy warto ogarnąć, czym równoważyc ten negatywny wplyw minoxa na organizm - tak żeby po kilku latach organizm nie pokazał nam faka jak to było chyba u majette i liona o ile sie nie myle?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...