free web hit counter Skocz do zawartości
tom25

24 lata, łysiene androgenowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 24 lata. W wieku 22-23 lat zaniedbałem moje włosy - głównie chodzi o łupież. Zauważyłem wtedy również zakola oraz wypadające włosy podczas mycia. Zmieniłem szampon na Nizoral. Na wypadanie używam 'ziółka': olejek stymulujący wzrost włosów i pasta drożdżowa. Włosy podczas mycia dalej wypadają, ale widzę poprawę w kondycji włosów. Skalp i zakola bez zmian. Uważam, że ziółka pomogły mi odbudować włosy po moich zaniedbaniach. Jednak na zakola i skalp nie pomogły, czego można się było spodziewać.

Myślę, że mam do czynienia z łysieniem androgenowym i problem będzie się nasilał jeśli coś z tym nie zrobię.

 

Co chciałbym osiągnąć ?

Chciałbym zachować stan w jakim jestem teraz. Oczywiście nie obraziłbym się gdybym wyrównał linie zakoli, ale zachowanie stanu aktualnego to priorytet.

Dlatego zastanawiam się nad kupnem szamponu revivogen lub może revivogen + loxon 2 na zakola? Jest to tylko moja myśl poparta brakiem doświadczenia i wiedzy w temacie.

 

Zatem proszę kolegów bardziej doświadczonych o radę.

Co brać, co robić, w mojej sytuacji ?

Revivogen, placebo czy specyfik warty kupna ?

 

Mam nadzieje, że naświetliłem moją sytuacje. Poniżej linki do zdjęć z dnia dzisiejszego. Wstawiam wszystkie zrobione zdjęcia, te lepsze i gorsze. Jeśli trzeba postaram się wstawić lepsze zdjęcia.

Z góry dziękuje za pomoc.

nr1.thumb.jpg.451805a7c3011043919acd86074c9519.jpg

nr2.thumb.jpg.d2435a0884240682b677afff21a75f53.jpg

nr3.thumb.jpg.74a807de364b9f4f80c5b26ea7cd8ba5.jpg

nr4.thumb.jpg.e888f4a3a630838391fec0b79c010605.jpg

nr5.thumb.jpg.1c36ec0ec2f796fe28b1afc96043d288.jpg

nr6.thumb.jpg.7e7a0fc27ca1542115729914ce5bbb99.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revivogen to dobry preparat jeżeli chodzi o specyfiki niechemiczne. Chodzi o wcierkę, bo szampon to tylko dodatek.

 

Zatem jeśli nie chcesz stosować mocniejszych kuracji jak np finasteryd doustnie + spółka (RU , minoks etc) to wcierka revi jest warta spróbowania. Ten preparat też poprawia stan skóry głowy. Po kilku miesiącach będzie wiadomo czy działa. Poprawa powinna polegać na redukcji ilości włosów, które wypadają (chyba, że tracisz ich mało) i poprawie jakości włosów (grubość, połysk, kolor itp). Jak nie będzie poprawy to pozostają środki chemiczne do wypróbowania.

 

Masz jeszcze dość dobrą gęstość włosów i dlatego ważna jest szybka reakcja. Minoksa lepiej nie stosować przy tym stanie, bo nie jest źle. Natomiast z minoksem różnie bywa...ale o tym możesz sobie poczytać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...