free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

ASMED - Dr Koray - Turcja - 2600grafow (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: CLÍNICA ASMED - Dr Koray - Turcja - 2600grafow

Źrodło: lysienie.info

 

Pią Gru 03, 2010 11:49

Witam wszystkich serdecznie, pokrótce postaram się streścić mój zabieg u dr. Koray w Turcji.

29.11.2010 Przyleciałem do Turcji o 00: 20, kierowca z kliniki czekał na mnie na lotnisku, 30 minut jazdy i jestem na miejscu, zakwaterowano mnie w jednym z 3 pokoi nad kliniką (klimatyzacja, plazma, laptop, Internet, PS3, filmy gry itd.).

6c4c11ef2cbd541f.jpg

 

Rano o 9 rozmowa z dr. Koray, oglądanie zdjęć, wybór linii włosów, zwiedzanie kliniki, po godzinie mogłem zobaczyć już dr. Koray w akcji, przy okazji pokazywał sprzęt i omówił techniki przeszczepu, opowiedział o rutynach np.: grafy gotowe do przeszczepu zaraz po usunięciu z donoru umieszczane są w roztworze Hypo Thermasol - FRS, nie będę rozpisywał się, co to jest za roztwór dla zainteresowanych podaję link

http://www.biolifesolutions.com/index.php/products/hypothermic-storage-solutions/

Buteleczka tego spesyfiku kosztuje149usd, dr. Korey polecił, aby osoby, które przeprowadzają transplantacje w innych klinikach zapytały się, w jakim roztworze umieszczane są ich grafy, dlatego ze od tego roztworu zależy żywotność grafów, a kliniki często oszczędzając kupują tańsze roztwory nie porównywalnie gorsze jakościowo za cenę około 10$ - to tak nawiasem. Doktor odradza także zabiegów w klinikach gdzie do usuwania grafów, z donera używa się narzędzi mechanicznych - wibracyjnych, czyli jak on to ujął "wwiercanie się w skórę", Ponieważ występują drgania i jest podwyższona temperatura, która może uszkodzić graf, a poza tym urządzenia te są o większej średnicy niż te ręczne i pozostawiają większe dziurki.

Dr. Koray stwierdził, że o ile dobrze pamięta to jestem pierwszy jego pacjentem z Polski ( miał może 3-4 pacjentów z Niemiec pochodzenia polskiego) i dlatego też za przetarcie szlaku otrzymałem darmowe PRP (platlet Rich Plasma) - nie będę się o tym rozpisywał, co to za roztwór, sporo jest artykułów polskojęzycznych na jego temat w necie.

Doktor zaczął testy preparatu o nazwie Acell (matristem micro matrix), obiecał ze o wynikach będzie informował mnie na bieżąco, na forum był już poruszany ten temat: http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=5895&highlight=acell

 

10:30 badania, EKG, krew, ciśnienie itp., później golenie głowy, o 11: 30 zaproszono mnie na obiad, w tym czasie sprzątano pokoje, wymiana ręczników, mycie naczyń itp.,

Od 13 wolne, więc wybrałem się na rozpoznanie terenu, pogoda piękna 27 stopni, ku mojemu zdziwieniu dzielnica, na której znajduje się klinika to moim zdaniem Tureckie "Beverly hills" większość firmowych sklepów (d&g, versace, hugo boss, gucci itd), banki, mnóstwo restauracji i kawiarenek ludzie wyglądają jak europejczycy - miłe zaskoczenie, bo raczej spodziewałem się budek z kebabami, kobiet w chustach, mężczyzn w prześcieradłach i straganów z podrobionymi ciuchami.

30.11.2010 Pierwszy dzień zabiegu 1300 grafów

Godzina 8: 30 śniadanie w klinice,

9: 00 badania, mycie głowy, znieczulenie i zabieg. po pobraniu grafów 45 przerwy na obiad - klinika ma swoja kucharkę, która gotuje dla całego personelu i pacjentów. Po obiedzie "sadzenie grafów" całość zakończyła się o 15:30.

Dr. Koray obrysował miejsce biorcze i zaczął pobieranie grafów, po pół godziny zmiana i jego pracownice -pielęgniarki dokończyły pracę. Nacięcia pod nowe grafy wykonuje osobiście doktor, wtedy musi być cisza zakaz oglądania filmów na dvd, tylko relaksująca muzyka, ponieważ jest to najważniejsza cześć zabiegu gdyż nacięcia myszą być wykonane pod odpowiednim kątem - zgodnym z katem nachylenia włosa, aby czuprynka wyglądała naturalnie, a następnie sadzenie grafów, które wykonały jego pracownice, oczywiście doktor cały czas chodzi i kontroluje efekty pracy.

Zabieg ogólnie bezbolesny, jedynie, co było dla mnie nie przyjemne to pierwsza seria zastrzyków przeciwbólowych - może tylko dla mnie, bo z natury boję się igiel i strzykawek.

Zabieg przeprowadzony w bardzo milej atmosferze z pielęgniarkami jak i z doktorkiem naśmialiśmy się, co niemiara, ogólnie doktor ma bardzo zgrany zespół i podczas zabiegu jak i w całej klinice panuje bardzo przyjemna i rodzinna atmosfera.

01.12.2010 Drugi dzień zabiegu 1300grafow.

Nie będę się rozpisywał, ponieważ zabieg przebiegał podobnie jak w dniu pierwszym

02.12.2010 Kontrola

Kontrola, zdjęcie opatrunków, pierwsze mycie głowy, każdy pacjent otrzymuje specjalny szampon do mycia miejsc w którym zostały przeszczepione włosy i środki do pielęgnacji po myciu, pielęgniarki w trakcie mycia glowy zaprezentowały mi technike mycia nowych wlosów jak i nanoszenia pozostalych srodków pielęgnujacych, poza tym dostalem zapas antybiotyku ktory musze brać jeszcze przez 3 dni po zabiegu.

13 :00 pożegnanie z cały personelem, kierowca odwiozl mnie na lotnisko.

Turcję opósciłem z łezka w oku, bardzo mili fachowi ludzie, milo spędzony czas, dużo śmiechu i super atmosfera, poza tym z 27 stopni w Turcji przenieść się do naszej zasypanej śniegiem Polski brrrrrrr.

Podsumowując

Doktorek mega fachowiec, najwyższy poziom świadczonych usług. Podczas mojego pobytu przewinęli się pacjenci z Niemiec, Włoch, Hiszpan i Rumuni. Niemcy stwierdzili ze dr.Koray u nich w kraju jest w czołówce i jest cudotwórcą.

Dr. Koray zapytany przeze mnie o jego opinie o dr.Bisanga, odpowiedział ze jest to dobry fachowiec i zna go osobiście, ponieważ brali udział niejednokrotnie w wielu konferencjach na temat transplantacji włosów, jeżeli chodzi o lekarzy z polski to nigdy nie słyszał, tak samo jak o tej klinice z Czech.

[/img]

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 12:00

a61206ad79a20400.jpg

6c74c90e87c7c510.jpg

43717a6dfb3e8284.jpg

c42dcc4aded96073.jpg

8c545a413dfa4470.jpg

a3fc0effe660f408.jpg

4cb679076d43f637.jpg

ef92d0d12ebe3c2f.jpg

eb571ac3e0601251.jpg

3bd9ff4834ae671b.jpg

c6e18c3ae6975ef2.jpg

56df9f3f68cedd13.jpg

c96089023611e3c8.jpg

1cd158edb1b80fb9.jpg

eef155f951d2e5b0gen.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 12:10

cena za graf 2,5 euro

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 12:25

Czyli zabieg kosztował 20 000 zł do tego trza doliczyć pewnie ze 3000 za przelot i jedzenie.... tak?

 

Wrzuć zdjecia za jakiś czas jak to wszystko odrośnie.

 

ps. zawsze się chciałem zapytac jak ludzie funkcjonują po takim zabiegu - chodzisz do pracy czy masz wyczarowany jakiś mega super długi urlop i czkeasz az to odrosnie?

 

Pią Gru 03, 2010 12:30

Przelot 650 zł, doba w pokoju w klinice to 50euro, wyżywienie w klinice, czasami na kolacje coś w sklepie spożywczym kupowałem.

Praca, jestem w tej dogodnej sytuacji ze mogę pracować w domu, w tym momencie jestem trochę opuchnięty, ale poza tym czuję się normalnie, nic nie boli itp

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 12:36

Cena całkowita

 

Cena za zabieg 2,5euro *2600= 6500euro + 300 euro (medycyna, transport, wyżywienie itp) + 4*50 euro za zakwaterowania = 7000 euro

 

7000euro + 650 złotych przelot.

 

Można być tylko 3 noce w klinice wtedy o 50 euro mniej.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 12:37

ale co dokładnie Ci puchnie? Twarz czy miejsce po przeszczepie?

 

Pią Gru 03, 2010 12:45

Widzę, że zdecydowałeś się na znaczne obniżenie linii. Wiesz z jaką gęstością 'posadził' włosy Koray? Planujesz jeszcze jeden przeszczep na zagęszczenie reszty?

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Gru 03, 2010 13:02

No to źle policzyłem...

 

30 000 zł...

Tylko pozazdrościć ze macie na to kasę... ja nie wiem ile musiałbym na to zbierac eh

 

Pią Gru 03, 2010 13:16

Bardzo dobra relacja. Dzięki za podzielenie się doświadczeniami. Mam nadzieje, że nie zapomnisz co jakiś czas wstawiać zdjęcia z efektami w postaci odrostów

 

kiss me napisał: Widzę, że zdecydowałeś się na znaczne obniżenie linii. Wiesz z jaką gęstością 'posadził' włosy Koray? Planujesz jeszcze jeden przeszczep na zagęszczenie reszty?

 

Faktycznie linia obniżona dość mocno ale to charakterystyczne u pacjentów Koraya. Gęstość też mnie ciekawi bo do tej pory nie wiem jak to się dzieje, że Bisanga z 2 tys najczęściej zagęszcza nieznacznie przednią linie włosów a Koray i troche obniży linię i do tego troche za przednią linią dogęści i efekt jest b. dobry...

 

Ze zdjęć widać, że większość donoru została już wykorzystana. Ciekawe czy z miejsca zaznaczonego da się jeszcze coś "wycisnąć" czy Koray już to max wykorzystał. Tak czy siak pewnie jeszcze z 1-1.5 tys graftóww zapasie w razie czego zostałol.

 

Pią Gru 03, 2010 13:21

Po pierwsze i przede wszystkim: brawo grzegorzrz - profesjonalna robota! Doskonaly opis i material fotograficzny. Koszty dosyc potezne (2,5 euro), w porownianiu do niegdysiejszego 1E za strip... Najwazniejsze, ze juz niedlugo spelnia sie twoje marzenia o odzyskanu kudlow.

 

Jedno pytanie - rzecz ktorej nie rozumiem i ostatnio zauwazylem - dlaczego przeszczepiane sa tez wlosy na skronie (w katach czolowych, pod zakolami/linia wlosow)? Ja bym wolal te wlosy walnac zeby dogescic gore, szczegolnie jesli planuje z gory jedynie uzupelnienie gory, z docelowymi 'dozywotnimi' zakolami.

 

Pią Gru 03, 2010 14:18

Bardzo dobra relacja. Dzięki za podzielenie się doświadczeniami. Mam nadzieje, że nie zapomnisz co jakiś czas wstawiać zdjęcia z efektami w postaci odrostów

 

kiss me napisał: Widzę, że zdecydowałeś się na znaczne obniżenie linii. Wiesz z jaką gęstością 'posadził' włosy Koray? Planujesz jeszcze jeden przeszczep na zagęszczenie reszty?

 

Faktycznie linia obniżona dość mocno ale to charakterystyczne u pacjentów Koraya. Gęstość też mnie ciekawi bo do tej pory nie wiem jak to się dzieje, że Bisanga z 2 tys najczęściej zagęszcza nieznacznie przednią linie włosów a Koray i troche obniży linię i do tego troche za przednią linią dogęści i efekt jest b. dobry...

 

Ze zdjęć widać, że większość donoru została już wykorzystana. Ciekawe czy z miejsca zaznaczonego da się jeszcze coś "wycisnąć" czy Koray już to max wykorzystał. Tak czy siak pewnie jeszcze z 1-1.5 tys graftóww zapasie w razie czego zostałol.

 

Z tego co pisał grzegorzrz Koray mówił, że spokojnie każdy ma 5000-6000 graftów do wykorzystania przy metodzie FUE. Ciekaw jestem co by powiedział gdyby grzegorzrz zdecydował się na dobicie do tych 5-6 tys. Ja tutaj takiego zapasu nie widzę. Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Gru 03, 2010 14:18

ale co dokładnie Ci puchnie? Twarz czy miejsce po przeszczepie?

 

Puchnie mi czoło i podobno może też zejść mi nad oczy, ale to normalne po 3-4 dniach znika.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 14:37

kiss me napisał:

Z tego co pisał grzegorzrz Koray mówił, że spokojnie każdy ma 5000-6000 graftów do wykorzystania przy metodzie FUE. Ciekaw jestem co by powiedział gdyby grzegorzrz zdecydował się na dobicie do tych 5-6 tys. Ja tutaj takiego zapasu nie widzę. Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Musiała zajść tu jakas pomyłka. Osobiście wątpie, żeby FUE dało się wyciągnąć nawet te 5 tys graftów nawet z dobrego donoru. FUE + FUT to jak najbardziej da się i przy dobrym donorze z 6-7 tys. ale samym FUE?

Skąd u grzegorzrza miałby on wziąść dodatkowe 2400 bez widocznego przerzedzenia donora?

 

Pią Gru 03, 2010 15:27

Gratulacje decyzji i zabiegu , jak zaczną kiełkować wklej zdjęcia

 

Pią Gru 03, 2010 15:41

kiss me napisał:

Z tego co pisał grzegorzrz Koray mówił, że spokojnie każdy ma 5000-6000 graftów do wykorzystania przy metodzie FUE. Ciekaw jestem co by powiedział gdyby grzegorzrz zdecydował się na dobicie do tych 5-6 tys. Ja tutaj takiego zapasu nie widzę. Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Musiała zajść tu jakas pomyłka. Osobiście wątpie, żeby FUE dało się wyciągnąć nawet te 5 tys graftów nawet z dobrego donoru. FUE + FUT to jak najbardziej da się i przy dobrym donorze z 6-7 tys. ale samym FUE?

Skąd u grzegorzrza miałby on wziąść dodatkowe 2400 bez widocznego przerzedzenia donora?

 

Koray oszacowal że z mojego donera da sie wyciągnąć 4500-5000 grafow, bez widocznych przerzedzeń.

 

Widziałem zdjęcia pacjentów którzy mili przeszczep metodą fue dwu krotnie, srednio 2400-2600 grafow na pierwszy raz, a za drugim razem miedzy 1000-2000grafow , oraz ich końcowe efekty i powiem, że nie widziałem przerzedzeń, poza tym w przyszłym miesiącu Koray będzie miał pacjenta który po raz trzeci przyjedzie na fue.

Ale to kwestia indywidualna, zależy od gęstości, poza tym grafy można pobierać też z okolicy szyi. Myślcie co chcecie widziałem efekty i były dobre naprawdę super.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 16:51

również gratulacje, zwłaszcza za przetarcie kolejnego szlaku;)

A roboty pogratulować, widać że nie odbiegają od światowego poziomu. Wg. mnie trochę dr.Koray podchodzi pod klinikę Armaniego- ta niska młodzieńcza linia włosów

 

Pią Gru 03, 2010 16:56

Gratuluję decyzji i relacji! Łysienie jest problem ktory da sie rozwiazac. Potrzebna sa tylko pieniadze na przeszczep.Nawet przy slabym donorze warto sobie zrobić dobra przednia linie ktora stanowi o wygladzie kosztem korony i obcinac sie na krótko. Bardzo optymistyczny akcent to testy ktore prowadzi pan Doktor na produktem Acell.Pozdrawiam

 

Pią Gru 03, 2010 17:54

zezert napisał: kiss me napisał:

Z tego co pisał grzegorzrz Koray mówił, że spokojnie każdy ma 5000-6000 graftów do wykorzystania przy metodzie FUE. Ciekaw jestem co by powiedział gdyby grzegorzrz zdecydował się na dobicie do tych 5-6 tys. Ja tutaj takiego zapasu nie widzę. Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Musiała zajść tu jakas pomyłka. Osobiście wątpie, żeby FUE dało się wyciągnąć nawet te 5 tys graftów nawet z dobrego donoru. FUE + FUT to jak najbardziej da się i przy dobrym donorze z 6-7 tys. ale samym FUE?

Skąd u grzegorzrza miałby on wziąść dodatkowe 2400 bez widocznego przerzedzenia donora?

 

Koray oszacowal że z mojego donera da sie wyciągnąć 4500-5000 grafow, bez widocznych przerzedzeń.

 

Widziałem zdjęcia pacjentów którzy mili przeszczep metodą fue dwu krotnie, srednio 2400-2600 grafow na pierwszy raz, a za drugim razem miedzy 1000-2000grafow , oraz ich końcowe efekty i powiem, że nie widziałem przerzedzeń, poza tym w przyszłym miesiącu Koray będzie miał pacjenta który po raz trzeci przyjedzie na fue.

Ale to kwestia indywidualna, zależy od gęstości, poza tym grafy można pobierać też z okolicy szyi. Myślcie co chcecie widziałem efekty i były dobre naprawdę super.

 

Nie ważne co my myślimy, ważne żebyś ty był zadowolony. A podejrzewam, że będziesz. Szkoda tylko, że Koray nie robi FUT.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Gru 03, 2010 18:37

kiss me a moze napiszmy do doktora czy by zrobilby stripa jednak , jesli udalo by sie zebrac wieksza grupe. oczywiscie jakos w rozsądnej cenie. co ty na to ? mozecie podac kontakt bezposredni z nim jakis e-mail ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Gru 03, 2010 19:20

kiss me napisał:

Z tego co pisał grzegorzrz Koray mówił, że spokojnie każdy ma 5000-6000 graftów do wykorzystania przy metodzie FUE. Ciekaw jestem co by powiedział gdyby grzegorzrz zdecydował się na dobicie do tych 5-6 tys. Ja tutaj takiego zapasu nie widzę. Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Musiała zajść tu jakas pomyłka. Osobiście wątpie, żeby FUE dało się wyciągnąć nawet te 5 tys graftów nawet z dobrego donoru. FUE + FUT to jak najbardziej da się i przy dobrym donorze z 6-7 tys. ale samym FUE?

Skąd u grzegorzrza miałby on wziąść dodatkowe 2400 bez widocznego przerzedzenia donora?

 

i tu się mylisz, widziałem kilku pacjentów, którzy mieli ponad 5 tysięcy zrobione tylko metodą FUE , również bardzo dobrym obszarem do pobrania jest broda czy klatka piersiowa, ale to już zależy ile kto ma wkrótce napiszę coś więcej, bo będę miał 2 - gi zabieg FUE lada dzień

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Pią Gru 03, 2010 19:53

grzegorz, jaka powierzchnia w cm2 została pokryta?

 

Pią Gru 03, 2010 20:20

kiss me a moze napiszmy do doktora czy by zrobilby stripa jednak , jesli udalo by sie zebrac wieksza grupe. oczywiscie jakos w rozsądnej cenie. co ty na to ? mozecie podac kontakt bezposredni z nim jakis e-mail ?

 

Wątpię, skoro ma terminarz na 5 miesięcy do przodu to po co ma robić metodą, która przynosi mu niższe zyski? Nie ma też co go za to potępiać, przecież nie robi tego charytatywnie.

 

Pią Gru 03, 2010 20:44

kiss me a moze napiszmy do doktora czy by zrobilby stripa jednak , jesli udalo by sie zebrac wieksza grupe. oczywiscie jakos w rozsądnej cenie. co ty na to ? mozecie podac kontakt bezposredni z nim jakis e-mail ?

 

Raczej wątpię że się na to zgodzi. Na dzień dzisiejszy jeśli FUT, to BHR a po wizycie naszej ekipy z forum do Indii, być może Madhu.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Gru 03, 2010 20:51

zezert napisał: kiss me napisał:

Z tego co pisał grzegorzrz Koray mówił, że spokojnie każdy ma 5000-6000 graftów do wykorzystania przy metodzie FUE. Ciekaw jestem co by powiedział gdyby grzegorzrz zdecydował się na dobicie do tych 5-6 tys. Ja tutaj takiego zapasu nie widzę. Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Musiała zajść tu jakas pomyłka. Osobiście wątpie, żeby FUE dało się wyciągnąć nawet te 5 tys graftów nawet z dobrego donoru. FUE + FUT to jak najbardziej da się i przy dobrym donorze z 6-7 tys. ale samym FUE?

Skąd u grzegorzrza miałby on wziąść dodatkowe 2400 bez widocznego przerzedzenia donora?

 

i tu się mylisz, widziałem kilku pacjentów, którzy mieli ponad 5 tysięcy zrobione tylko metodą FUE , również bardzo dobrym obszarem do pobrania jest broda czy klatka piersiowa, ale to już zależy ile kto ma wkrótce napiszę coś więcej, bo będę miał 2 - gi zabieg FUE lada dzień

 

Kilku pacjentów, to nie znaczy każdy. Wszyscy dobrze wiemy, że przy stripie lepiej można wykorzystać obszar donora i jest dużo tańszy. Minus, że zostawia bliznę. A BHT, to całkiem inna bajka niż FUE. Cena też jest zabójcza.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Gru 03, 2010 21:12

kiss me napisał:

Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Czy można to nazwać pazernością, tego nie wiem, przy strip można bez problemu przeszczepić 3000-4000 grafów jednego dnia, przy FUE Koray przeszczepia max 1500 grafów jednego dnia.

Licząc ze u Koraya Fut był o połowę tańszy od FUE, to gdyby robił je do dziś to graf kosztował by 1,25 euro, a wiec jednego dnia metodą FUT przy przeszczepie 4000grafów zarobił by 5000euro, a przy FUE 1500grafów zarobił by 3750 euro.

Wiadomo ze w metodzie FUE najwięcej czasu schodzi na wyjmowaniu grafów z donera, a samo sadzenie idzie już szybko, a w stripe ciach i grafy masz.

Więc gdzie ty pazerność?????????????

 

Ja wierzę w to co mówi doktorek, tak jak już pisałem:

"Acha, zapytałem Koraya o FUT, wiec powiedział, że jak ktoś chce Fut niech idzie do innej kliniki, twierdząc ze jest to metoda prehistoryczna, a mamy XXI wiek i nie po to medycyna estetyczna idzie do przodu, aby oszpecać bliznami i skalpować pacjenta."

 

Bo chyba zgodzicie się że FUT jest wiekszą ingerencją w cialo człowieka i pozostawi trwałę efekty, a moim zdaniem jest lekko brutalna.

Oczywiście nie dziwię się wielu osobą że chcą się poddać zabiegowi FUT, bo jest atrakcyjniejszy cenowo - Indie mega cena, sam bym z wami tam pojechał gdybym nie podołał finansowi FUE w Turcji, ale gdybym miał do wyboru FUE u Turaka za 2.5 euro, a FUT u Bisangi za 2euro to chwili bym się nie zastanawiał, dozbierał bym i pojechał do Stambułu, szczególnie że teraz wiem że dr.Koray to światowa jakość.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 21:31

Z mojego punktu widzenia FUT jest rozwiązaniem dla mnie lepszym. Nie widzę siebie w włosach na 4mm, nawet w naprawdę długiej przyszłości, więc blizna mi nie przeszkadza. FUT umożliwia lepsze wykorzystanie donora, co jest dla mnie bardzo ważne, bo nie wiem jak moje łysienie się posunie. Oczywiście, mogę liczyć, że w międzyczasie wypali histogen czy inne cuda, ale jak nie to co? Będę miał piękny przód i placek na głowie? Oczywiście Indie wybieram ze względu na oszczędności, ale wcześniej planując BHR i tak chciałem FUT, pomimo, że za zbliżoną cenę miałbym FUE u Koraya.

 

Gdyby FUT było tak złym, prehistorycznym zabiegiem to skąd jego obecność w takich klinikach jak BHR czy innych renomowanych (Scott Alexander etc.)?

 

Oczywiście, jeżeli ktoś lubi bardzo krótkie włosy to wielkiego wyboru nie ma, chcę tylko zwrócić uwagę na fakt, że każda metoda ma swoje plusy i minusy.

 

Co do pazerności Koraya. Oczywiście Koray zdecydował się robić tylko FUE ze względu na większe zyski, natomiast co w tym złego? Nie jest organizacją charytatywną, klinikę prowadzi dla zysku. Dodatkowo jest świetnym fachowcem, więc podnosi ceny. Myślę, że każdy zrobiłby tak na jego miejscu.

 

Pią Gru 03, 2010 21:47

Faktycznie linia obniżona dość mocno ale to charakterystyczne u pacjentów Koraya. Gęstość też mnie ciekawi bo do tej pory nie wiem jak to się dzieje, że Bisanga z 2 tys najczęściej zagęszcza nieznacznie przednią linie włosów a Koray i troche obniży linię i do tego troche za przednią linią dogęści i efekt jest b. dobry...

 

dr.Koray ma swój patent na to, mocno zagęść przednią linię włosów, resztę rzadziej co widać na moim przypadku,

c642ea440f38f43b.jpg

wtedy efekt wizualny jest bardzo dobry, jak on to mowi efekt pierwszej lini, zalecił mi przyjmować finsteryd co powinno zagęścić mi koronę i wzmocnić pozostałe włosy dla uzyskania idealnego efektu.

 

Jeżeli chodzi o finsteryd to polecam, bo na własne oczy widziałem efekty, chłopaczek z Niemiec, który był już po zabiegu jak ja przyjechałem przyjmował od roku fina, pól roku czekał na przeszczep u Turka i tak mu sie włosy poprawiły, że z planowanych 2400 grafów zeszli do 2000 -finansowo różnica spora.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Gru 03, 2010 22:49

ja to bym robil FUE gdyby nie to że zdecywalem sie na stripa w Medicahair 1,5 roku temu i do tej pory żałuje. Wiec i tak juz mam blizne a przy kolejnym stripie i tak mi zszyja 2 blizne razem z ta poprzednią. Zastanawiam sie nad Indiami z wami chłopaki ale teraz to ja juz musze miec jeden dobry zabieg a Indie co jak co to jeszcze nieokryty szlak wiec moze poczekam na wasza ocene a potem pojade. Chociaz sie jeszcze zastanowie bo cena w Indiach to wielki plus tylko niema opinii europejczyków na jego temat

 

Pią Gru 03, 2010 23:16

grzegorz - gratuluje zabiegu,dobra relacja...

1.możesz napisać jaką miałeś gęstość donoru i jaką strukturę

(tzn. mniej więcej ilu włosowe grafty).?

2.jaką gęstość udało się uzyskać w obszarze biorczym ?

3.jakie masz włosy cienkie czy grube ?

 

Sob Gru 04, 2010 14:06

 

Wiadomo ze w metodzie FUE najwięcej czasu schodzi na wyjmowaniu grafów z donera, a samo sadzenie idzie już szybko, a w stripe ciach i grafy masz.

 

 

Ja wierzę w to co mówi doktorek, tak jak już pisałem:

"Acha, zapytałem Koraya o FUT, wiec powiedział, że jak ktoś chce Fut niech idzie do innej kliniki, twierdząc ze jest to metoda prehistoryczna, a mamy XXI wiek i nie po to medycyna estetyczna idzie do przodu, aby oszpecać bliznami i skalpować pacjenta."

 

I tu się z Tobą nie zgodzę , po pierwsze nie grafów tylko graftów , nie donera a donoru, po drugie skoro niby STRIP jest metoda prehistoryczna to dlaczego wykonują je kliniki najlepsze na świecie? Po trzecie jak wyobrażasz sobie pokrycie NW5 lub 6 metoda FUE , nawet nie chce wyobrazić sobie jak wyglądałby donor przy pobraniu 5000 lub 6000 graftów. BHT jest cholernie drogie , z tego co orientuje się ok 5 Euro za graft , po czwarte jesteś w wielkim błędzie ze przy "stripie ciach grafty i masz" , samo dzielenie ponad 4 k graftow zajmowało trzem osobom dobre kilka godzin , mój zabieg trwał 12h wiec nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd swoja małą znajomością transplantacji włosów. Rozumiem ze jesteś bardzo zadowolony z zabiegu , chwalą Ci za to ze przetarłeś nowy szlak do tańszej alternatywy metody FUE, jednak poczekajmy na efekty, mam nadzieje ze będą bardzo dobre.

 

Pozdrawiam.

 

Sob Gru 04, 2010 15:01

witam Głos rozsądku

jak dla mnie efekt będzie na pewno bomba, jeden tylko mały szczegół że ryzykownie "młodzieńczo" zrobił Ci doktor linię włosów. Jeżeli masz normalne łysienie będziesz musiał pilnować teraz dobrych kuracji do utrzymania reszty w stosunku do nowego przodu.

 

//ps. georgis nie pisz na gg. (wywaliłem ten szajs) jak coś to skype przez shareman01@interia.pl

 

Sob Gru 04, 2010 15:40

kiss me napisał:

Fakt, że zrezygnował z FUT jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dobry lekarz, ale zrobił się pazerny.

 

Czy można to nazwać pazernością, tego nie wiem, przy strip można bez problemu przeszczepić 3000-4000 grafów jednego dnia, przy FUE Koray przeszczepia max 1500 grafów jednego dnia.

Licząc ze u Koraya Fut był o połowę tańszy od FUE, to gdyby robił je do dziś to graf kosztował by 1,25 euro, a wiec jednego dnia metodą FUT przy przeszczepie 4000grafów zarobił by 5000euro, a przy FUE 1500grafów zarobił by 3750 euro.

Wiadomo ze w metodzie FUE najwięcej czasu schodzi na wyjmowaniu grafów z donera, a samo sadzenie idzie już szybko, a w stripe ciach i grafy masz.

Więc gdzie ty pazerność?????????????

 

Ja wierzę w to co mówi doktorek, tak jak już pisałem:

"Acha, zapytałem Koraya o FUT, wiec powiedział, że jak ktoś chce Fut niech idzie do innej kliniki, twierdząc ze jest to metoda prehistoryczna, a mamy XXI wiek i nie po to medycyna estetyczna idzie do przodu, aby oszpecać bliznami i skalpować pacjenta."

 

Bo chyba zgodzicie się że FUT jest wiekszą ingerencją w cialo człowieka i pozostawi trwałę efekty, a moim zdaniem jest lekko brutalna.

Oczywiście nie dziwię się wielu osobą że chcą się poddać zabiegowi FUT, bo jest atrakcyjniejszy cenowo - Indie mega cena, sam bym z wami tam pojechał gdybym nie podołał finansowi FUE w Turcji, ale gdybym miał do wyboru FUE u Turaka za 2.5 euro, a FUT u Bisangi za 2euro to chwili bym się nie zastanawiał, dozbierał bym i pojechał do Stambułu, szczególnie że teraz wiem że dr.Koray to światowa jakość.

 

W zasadzie odpowiedź za mnie dali Skald i Georgis, więc nie będę powielał tego samego.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Gru 04, 2010 16:15

witam Głos rozsądku

jak dla mnie efekt będzie na pewno bomba, jeden tylko mały szczegół że ryzykownie "młodzieńczo" zrobił Ci doktor linię włosów. Jeżeli masz normalne łysienie będziesz musiał pilnować teraz dobrych kuracji do utrzymania reszty w stosunku do nowego przodu.

 

//ps. georgis nie pisz na gg. (wywaliłem ten szajs) jak coś to skype przez shareman01@interia.pl

 

zgadzam się z Shareman01, że linia włosów zrobiona bardzo nisko i wymagała dużej ilości graftów, ze względu na swój obszar, nie wiem jak doktor sobie wyobraża następny zabieg, bo z tego co widać góra jest przerzedzona, nawet jak zostało kolejne 2.5 k to będzie ciężko pokryć wszystko, w Fue musisz iść na kompromis ze względu na mocno ograniczoną ilość graftów ( wciąż będę się upierał, że jest jak najbardziej możliwe uzyskanie 5 k ), nawet kosztem przerzedzenia boków, bo łysiejemy na górze, ja golę się na krótko i po 1 - szym zabiegu nikt nie mówił, że donor jest przerzedzony, nikt nie zorientował się, że było coś robione, nie ma na to szans !

co do stripa, to nigdy nie zrobię, bo nie chcę być ograniczony tym względem, że nie mogę się ściąć naprawdę krótko lub muszę dokładnie tłumaczyć fryzjerowi, żeby nie przesadził i nie ojebał za przeproszeniem za mocno kwestia wyboru, na pewno metoda bardziej wydajna, niż FUE, ale też bardziej bolesna i wymagająca dłuższej przerwy ( po FUE wystarczy tydzień, max 10 dni i w 100 % funkcjonujemy ).

 

Wracając do głównego tematu, to życzę Ci atomowej kuracji, bo sam bym się nie zgodził na taką linie włosów, gdyż pochłonęła za dużo cennych graftów a moim zdaniem nie zakończyła problemu, bo łysienie jest niestety w 99 % przypadków procesem nieodwracalnym, który można na krótko spowolnić.

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Sob Gru 04, 2010 16:25

Georgis to nie jest moje zdanie, tylko cytat z wypowiedzi doktora.

Osobiście nic nie mam do FUT, jak już wspominlem sam o niej myślalem, tylko odstrasza mnie blizna, bo ścinam sie raczej krótko.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pon Gru 06, 2010 16:19

grzegorz rozumiem że nie znasz odpowiedzi na moje pytania wyżej ?

szkoda bo to dla mnie ważne , mam chyba podobny przypadek do twojego

a mimo to lekarz nie zdecydował się wykonać u mnie zabiego - nie kwalifikowałem się

 

Pon Gru 06, 2010 16:57

grzegorz rozumiem że nie znasz odpowiedzi na moje pytania wyżej ?

szkoda bo to dla mnie ważne , mam chyba podobny przypadek do twojego

a mimo to lekarz nie zdecydował się wykonać u mnie zabiego - nie kwalifikowałem się

 

ale jaki lekarz konkretnie?

 

Pon Gru 06, 2010 16:57

grzegorz - gratuluje zabiegu,dobra relacja...

1.możesz napisać jaką miałeś gęstość donoru i jaką strukturę

(tzn. mniej więcej ilu włosowe grafty).?

2.jaką gęstość udało się uzyskać w obszarze biorczym ?

3.jakie masz włosy cienkie czy grube ?

 

Ad1

tzn nie pamietam dokladnie ile bylo graftów 1, 2 i 3 wlosowych, ale wiem ze sumując z 2800 graftów uzyskalem 6300 wlosow.

 

Ad2.

Tego niestety nie wiem, a szkoda, zapomnialem się zapytać

 

Ad3.

Stwierdzono że mam coś pośredniego.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pon Gru 06, 2010 16:59

szkoda bo to dla mnie ważne , mam chyba podobny przypadek do twojego

a mimo to lekarz nie zdecydował się wykonać u mnie zabiego - nie kwalifikowałem się

 

Czemu się nie kwalifikowaleś?

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pon Gru 06, 2010 21:18

Grzegorz może nowe fotki wrzucisz?

 

ciekawy jestem jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Gru 07, 2010 9:51

6 dni po zabiegu, większość strupków odpadło, niestety razem ze strupkami łamią się i wypadają już włosy, cóż taka kolej rzeczy, samopoczucie ok., opuchlizny już nie ma, trochę swędzi mnie jeszcze donor.

 

 

0099bccdc1f72038.jpg

fe02d8bcc48d7a9a.jpg

97eb7c4122e46395.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 11:06

Witam wszystkich.Grzegorzu jaki jest czas oczekiwania na wizyte?Czy ktoś z forumowiczów jest zainteresowany wyjazdem do Turcji?Po przeczytaniu twojej relacji zainteresowałem się przeszczepem u Dr.Koraya

 

Wto Gru 07, 2010 11:14

nie kwalifikowałem się na FUE ogólnie z powodu mało wydajnego donoru

-gęstośc donoru około 60-70 graft/cm , oraz mała ilość graftów wielowłosowych ,

no i ogólnie dość cienkie włosy

przy takim donorze doktor określił że może pobrać 2000-2500 graft

a zakładając że większość graftów jest 1 i 2 włosowych potrzeba min. 3500-4000 aby efekt był zadowalający.

ale z twoich zdjęć wynika że mam b. podobną sytuację na głowie jak u Ciebie Grzegorz- będę obserwował jaki będziesz miał końcowy efekt

doktor który stwierdził u mnie J.W. jest jednym z czołówki światowej.

 

Wto Gru 07, 2010 11:18

witam ponownie

 

widzę że ten wątek jest najciekawszy na forum- założyciel odpowiada chętnie na każde pytanie oraz wrzuca zdjęcia z bogatym opisem

 

czy wraz ze strupami odpadają włosy z cebulkami?

 

czy zamierzasz jeszcze koronę zagęścić w przyszłości?- wydaje mi się że około 1000 graftów by tam ci się przydało aby to wyglądało jak zagęszczony przód

 

mam jeszcze niedyskretne pytanie na które nie musisz odpowiadać- źródło finansowania?

 

dla wielu taki zabieg to marzenie, ja mogę liczyć że 3-5 k dostanę w prezencie od rodziców ale nie 7 k E

 

Wto Gru 07, 2010 11:26

Grzegorz - super relacja, b. dokładna i szczegółowa, super, przetarłeś nowy szlak. 3mam kciuki za dobry efekt, linie rzeczywiscie Dr zrobił w swoim stylu, nisko i równa, czy widziałeś kogoś tam, który miałby linie falowana z zakolami ? Jestem ciekaw czy DR sie w ogole na taka godzi, bo ze zdjec jakie widziałem, linia jest zawsze taka sama...

 

Co do wcześniejszych dyskusji każdy ma prawo do swoich racji. Punkt widzenia, zależy od wielkości zagęszczenia...

Brawo dla grzegorzrza, ze umieścił taki opis, zrobił co chciał i tylko czekać efektów.

 

Na koniec pytanie Dr Koray czy Dr Erdogan ?? Które to imie a które nazwisko

 

Wto Gru 07, 2010 11:49

Grzegorzrz - podbijam po pytanie o linie wlosow z zakolami, ponadto napisz jeszcze: Dlaczego nie dogesciles sobie czubka (gniazdo) Chodzi mi o opinie Koraya, czy rozmawiales z nim o tym ??

 

Wto Gru 07, 2010 12:29

Witam wszystkich.Grzegorzu jaki jest czas oczekiwania na wizyte?

Na pierwszy termin, który otrzymałem musiał bym czekać 5 miesięcy, ale po kilku mailach do kliniki i przedstawieniu mojej argumentacji, tzn. jeżeli zabieg nie zostanie wykonany przed świętami to następny termin, który mnie interesuje to nie wcześniej niż październik 2011, że jestem z Polski skąd nie maja wielu pacjentów, że jestem użytkownikiem forum i że jeżeli zabieg będzie dobrze wykonany to będę ich żywą wizytówką, ponieważ zdam pełną relację z zabiegu i zamieszczę zdjęcia itp., więc zostałem umieszczony na pierwszym miejscu na liście oczekujących. Po 2 tygodniach zadzwonili informacją, że zwolniło się miejsce na 30list-1 grudź., więc na zabieg czekałem niecałe 2 miesiące.

Gdybyś był zainteresowany zabiegiem u Koray i zależałoby Ci na terminie to możesz powiedzieć, że jesteś użytkownikiem polskiego forum, że widziałeś efekty jego pracy na forum i ze sam zamieścisz swoją relację po zabiegu, zdaje mi się, że oni priorytetują użytkowników forów tematycznych, ponieważ przedstawiając swoją relację stajesz się dla nich żywą, darmową reklamą.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 13:06

linie rzeczywiscie Dr zrobił w swoim stylu, nisko i równa, czy widziałeś kogoś tam, który miałby linie falowana z zakolami ? Jestem ciekaw czy DR sie w ogole na taka godzi, bo ze zdjec jakie widziałem, linia jest zawsze taka sama...

Na koniec pytanie Dr Koray czy Dr Erdogan ?? Które to imie a które nazwisko

Zdaje mi się, że Koray to nazwisko, ale nie jestem pewien.

Jeżeli chodzi o linie to dr Koray zadał pytanie, jaką linie ja bym chciał, odpowiedziałem, że chciałbym obniżyć linie o 1-1,5 cm i zlikwidować zakola i żeby wyglądało to naturalnie, więc zaprosił mnie do gabinetu i powiedział, że narysuje mi linie włosów, wyjdzie a ja sam mam się zastanowić czy mi odpowiada jego propozycja ,a jak nie to mam określić, jakie ma wprowadzić zmiany.

Wybrałem idealną linię czoła, ponieważ wszyscy w mojej rodzinie mają taką: ojciec, dziadek, brat, kuzyni, a ja nie. Dermatolog powiedział mi, że włosy sypnęły mi się prawdopodobnie od leczenia sterydami, które przebyłem w wieku 12 lat po wypadku samochodowym.

Linie włosów możesz zaproponować sam, jeden z niemów, których spotkałem pierwszego dnia miał linie bardziej sinusoidalną, czyli z zakolami, bo taka sobie zażyczył.

Tak nawiasem to podam jak wylicza się proporcje na idealną najbardziej proporcjonalną linie czoła, a mianowicie wyznacza się 3 punkty na twarzy: broda, a dokładnie środek, tam gdzie niektórzy mają dołeczek, czubek nosa i w prostej lini od brody przez czubka nosa to punkt miedzy brwiami. Odmierzamy odległość miedzy brodą a nosem, później miedzy nosem a brwiami (odległość ta powinna być taka sama, jeżeli nie jest to wyciągamy średnią) a następnie od brwi odmierzamy tę odległość w stronę czoła i mamy wyznaczony środkowy punkt idealnej lini czoła.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 13:19

Dlaczego nie dogesciles sobie czubka (gniazdo) Chodzi mi o opinie Koraya, czy rozmawiales z nim o tym ??

 

Jeżeli chodzi o czubek to dr Koray powiedział żebym brał finasteryd przez rok i później zobaczymy, ponieważ niektóre osoby uzyskują bardzo dobre efekty po nim w zagęszczeniu czubka głowy.

Jeżeli nie będzie efektów to za rok znowu odwiedzę doktorka.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 13:22

czy wraz ze strupami odpadają włosy z cebulkami?

 

Wraz ze strupkami ułamują się niektóre włoski na wysokości granicznej ze skórą, ale to normalne.

Cebulki pozostają na swoim miejscu

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 14:36

Tak nawiasem to podam jak wylicza się proporcje na idealną najbardziej proporcjonalną linie czoła, a mianowicie wyznacza się 3 punkty na twarzy: broda, a dokładnie środek, tam gdzie niektórzy mają dołeczek, czubek nosa i w prostej lini od brody przez czubka nosa to punkt miedzy brwiami. Odmierzamy odległość miedzy brodą a nosem, później miedzy nosem a brwiami (odległość ta powinna być taka sama, jeżeli nie jest to wyciągamy średnią) a następnie od brwi odmierzamy tę odległość w stronę czoła i mamy wyznaczony środkowy punkt idealnej lini czoła.

 

Mnie włosy zaczeły przyspieszać wypadac bo bardzo silnej kuracji antytrądzikowej, który to trądzik trzymał mnie do dwudziestuparu lat. Wtedy nie myślałem, ze to przez to, ale jednak...

 

Coś w tym mierzeniu jest, dzieki za dorade. Bisanga na mojej wizycie w WAW też odmierzał "na oko" te odległosci, ale jak narysował linie to była to full sinusoida, a Koray (czy Erdogan bo nie wiadomo co jest co) na większości fot jednak jedzie z równą linią, może łatwiej wtedy mu wszepiac grafty, nie dojdziemy. Ogólnie ciekawy jestem czy jakbym sie uparł na jakaś swoja linie, czy byśmy sie z Korayem naparzali czy by ustąpił

 

Wto Gru 07, 2010 14:50

Ogólnie ciekawy jestem czy jakbym sie uparł na jakaś swoja linie, czy byśmy sie z Korayem naparzali czy by ustąpił

 

Mnie osobiście pytał się, jaka chcę linie, wiec sadzę, że wybór należy do pacjenta, wątpię żeby coś na sile narzucał.

Zawsze możesz dla pewności napisać do kliniki.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 17:47

Rozumiem kontaktujemy się wyłącznie w języku angielskim?Mysle powaznie o przeszczepie w styczniu jedyną barierą dla mnie jest brak znajomosci języka angielskiego.

 

Wto Gru 07, 2010 20:24

Rozumiem kontaktujemy się wyłącznie w języku angielskim?Mysle powaznie o przeszczepie w styczniu jedyną barierą dla mnie jest brak znajomosci języka angielskiego.

 

Jeżeli chodzi o kontakt to w językach: angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Jeżeli chcesz to mogę się napisać do kliniki w twoim imieniu.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Gru 07, 2010 20:28

gratulacje grzegorz ze sie zdecydowales przetrzec szlak. ja okolo 2 lat temu rozmawialem z Korayem ale sie nie zdecydowalem. bylo jeszcze za wczesnie. teraz roznica miedzy FUE (bo tylko FUE wchodzi w gre) miedzy Korayem a Bisanga wynosi 1 euro wiec odwiedze Bruksele w ciagu 2 lat.

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Wto Gru 07, 2010 20:40

co to znaczy ze jest za wczesno???

 

Wto Gru 07, 2010 21:01

znaczy to ze nie bylo znacznych ubytkow na zakolach a lini wlosow nie chcialem obnizac. na chwile obecna sa male ubytki no i wlosy leca mi po calosci tylko cala wyspa na przodzie sie trzyma. Dlatego postanawiam sie jeszcze wstrzymac ze 2 lata a potem zadecyduje.

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Sro Gru 08, 2010 0:17

krowa napisał: linie rzeczywiscie Dr zrobił w swoim stylu, nisko i równa, czy widziałeś kogoś tam, który miałby linie falowana z zakolami ? Jestem ciekaw czy DR sie w ogole na taka godzi, bo ze zdjec jakie widziałem, linia jest zawsze taka sama...

Na koniec pytanie Dr Koray czy Dr Erdogan ?? Które to imie a które nazwisko

Zdaje mi się, że Koray to nazwisko, ale nie jestem pewien.

Jeżeli chodzi o linie to dr Koray zadał pytanie, jaką linie ja bym chciał, odpowiedziałem, że chciałbym obniżyć linie o 1-1,5 cm i zlikwidować zakola i żeby wyglądało to naturalnie, więc zaprosił mnie do gabinetu i powiedział, że narysuje mi linie włosów, wyjdzie a ja sam mam się zastanowić czy mi odpowiada jego propozycja ,a jak nie to mam określić, jakie ma wprowadzić zmiany.

Wybrałem idealną linię czoła, ponieważ wszyscy w mojej rodzinie mają taką: ojciec, dziadek, brat, kuzyni, a ja nie. Dermatolog powiedział mi, że włosy sypnęły mi się prawdopodobnie od leczenia sterydami, które przebyłem w wieku 12 lat po wypadku samochodowym.

Linie włosów możesz zaproponować sam, jeden z niemów, których spotkałem pierwszego dnia miał linie bardziej sinusoidalną, czyli z zakolami, bo taka sobie zażyczył.

Tak nawiasem to podam jak wylicza się proporcje na idealną najbardziej proporcjonalną linie czoła, a mianowicie wyznacza się 3 punkty na twarzy: broda, a dokładnie środek, tam gdzie niektórzy mają dołeczek, czubek nosa i w prostej lini od brody przez czubka nosa to punkt miedzy brwiami. Odmierzamy odległość miedzy brodą a nosem, później miedzy nosem a brwiami (odległość ta powinna być taka sama, jeżeli nie jest to wyciągamy średnią) a następnie od brwi odmierzamy tę odległość w stronę czoła i mamy wyznaczony środkowy punkt idealnej lini czoła.

 

Koray to imię

 

Pon Gru 13, 2010 20:30

 

mam jeszcze niedyskretne pytanie na które nie musisz odpowiadać- źródło finansowania?

 

dla wielu taki zabieg to marzenie, ja mogę liczyć że 3-5 k dostanę w prezencie od rodziców ale nie 7 k E

 

Czemu nie dyskretne, przeceiz i tak kazdy jes anonimowy.. Mnie tez bardzo ciekawi skaad bierzecei kase na przeszcepy, kredyt, jakos zarabiacie czy co ?? podsuncie jakis pomysł

 

I Grzegorz gratuluje, jesli Bog da to ja tez chce zrobić przeszczep i podobnie jak u cbie w gre wchodzi tylko FUE.. No chyba ze jutro w w faktach dowiemy sie ze ktos umie juz klonwac wlosy j

 

Pon Gru 13, 2010 20:46

Czemu nie dyskretne, przeceiz i tak kazdy jes anonimowy.. Mnie tez bardzo ciekawi skaad bierzecei kase na przeszcepy, kredyt, jakos zarabiacie czy co ?? podsuncie jakis pomysł

 

Dopalacze.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Gru 13, 2010 23:05

radia 8)

 

Wto Gru 14, 2010 17:45

mam pytanie, jak obecnie wygladaja miejsca z których pobrano grafty ? Zostaja małe okrągle blizenki ?

 

Czw Gru 16, 2010 16:08

Grzegorzu czy mógłbyś przesłać mi do siebie nr. telefonu na adres mariannekk2@wp.pl

 

Czw Gru 23, 2010 22:07

może nowe zdjęcia wrzucisz?

 

Sob Gru 25, 2010 10:12

Czesc Grzegorz

witamy w klubie ze tak to ujme Zrobili Ci bardzo fajna linie wlosow. Mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze ten zabieg nie zamknął twojego problemu na zawsze.

pozdro i czekamy na fotki

 

Wesolych...

 

Wto Sty 04, 2011 21:18

już około miesiąc minął od zabiegu

ciekawi jesteśmy nowych zdjęć

 

Sro Sty 05, 2011 21:07

widziałem kilku pacjentów, którzy mieli ponad 5 tysięcy zrobione tylko metodą FUE , również bardzo dobrym obszarem do pobrania jest broda czy klatka piersiowa, ale to już zależy ile kto ma

 

Klatka piersiowa i broda jako miejsca dawcze? Przeciez na klacie rosna calkiem inne wlosy niz na glowie a zarost to jeszcze inne wlosy niz na klacie i glowie wiec jak mozna to wszczepiac jak i inna grubosc i krecone jakies... To rownie dobrze mogles podac tez nogi czy nawet okolice miejsc plciowych z tamtad tez mozna?

 

Sro Sty 05, 2011 23:22

poczytaj trochę, dobrze radze, włosy zmieniają swoją charakterystykę po zabiegu, z nóg się za bardzo nie nadają, taką informacje dostałem rozmawiając w Brukseli, z brody przeszczepiają z bardzo dobrym skutkiem, widziałem kilka osób po takich zabiegach, generalnie radzę poszukać, a nie gdybać co się nadaje a co nie, bo BHT już jest praktykowane od wielu lat i dlatego wiadomo z jakich obszarów się włosy nadają a z jakich nie.

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Czw Sty 06, 2011 11:21

Dzięki Rambo3. Dokształcę się. Z jednej strony byłby to dobry pomysł bo można sobie zaoszczędzić depilacje miejsc, w których nie chcemy zbędnego owłosienia i zrobić z tego pożytek.

 

Czw Sty 06, 2011 13:09

Poszperałem trochę zgodnie z Twoja rada kolego Rambo3 i w poniższym linku np. widać że, nawet z nóg wszczepiają. Czytam Was już od jakiegoś czasu sam zastanawiam się nad FUE tylko że, z tego co słyszę od Was to straszycie że, może później zabraknąć włosów do przeszczepu jak łysienie będzie postępować. Na klonowanie czekać nie ma sensu, bo nie wiadomo czy dożyjemy ale, skoro jest możliwość pobierania włosów z klatki piersiowej zarostu czy nawet nóg, to w czym problem? Dlaczego tego nie wykorzystujecie tylko niszczycie donor? Ja mam na ciele więcej włosów niż na głowie. Jakbym to wszystko przerzucił na głowę to bym miał fryzurę nie z tej ziemi.

 

 

Czw Sty 06, 2011 13:44

Powód jest prosty - cena.

 

Czw Sty 06, 2011 15:39

Dlaczego tego nie wykorzystujecie tylko niszczycie donor? Ja mam na ciele więcej włosów niż na głowie. Jakbym to wszystko przerzucił na głowę to bym miał fryzurę nie z tej ziemi.

 

 

bo jak widać na załączonym video, gość wszczepił 1000 graftów a różnicy wielkiej nie ma dla mnie, włosy już miał na przodzie i było praktycznie to samo, nieznacznie obniżył linie, co do włosów z nóg to podobno rosną one tylko do określonej długości na głowie, to jest 5 - 10 cm , niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, poza tym jak już pisałem efekty nie są dobre, chyba, że ktoś uzupełnia niewielkie braki jak facet z video , a nie przeszczepia na łysą pałę, gdzie efekt będzie komiczny ( cieńsze włosy, wolniej rosną, do określonej długości ).

Efekt przeszczepu z brody widziałem na własne oczy i był zadowalający, tzn włosy miały podobną strukturę do tych z głowy, niektóre kliniki patrząc tylko na kasę oczywiście zrobią Tobie zabieg BHT z nóg, ale efekt może być ( prawdopodobnie będzie ) mizerny.

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Czw Sty 06, 2011 19:30

Cena? BHT jest droższe? Niby co to ma do rzeczy skąd pobiorą włosy czy z tylu głowy czy z brody czy nawet nogi?

 

Rambo3 mówisz ze na nogach są cieńsze włosy ale pisałeś ze po przeszczepie włosów z brody czy klatki piersiowej one upodabniają się po jakimś czasie do pozostałych. Na brodzie np są dużo grubsze niż na głowie i pokręcone wiec tez efekt śmieszny by był ale skoro maja się upodobnić do reszty to i te z nóg powinny się upodobnić i stać się grubszymi. Jeśli chodzi o długość to nigdy bym 5 cm nawet nie potrzebował.

1000 graftWw to mało? 1000 z jednej nogi 1000 z drugiej pozostaje klata i broda i 5000 można zrobić z całego ciała. To ze facet z filmiku nie potrzebował więcej to inna sprawa ale po co pobierać z głowy skoro to taka widoczna część skoro można z ciała?

 

Czw Sty 06, 2011 19:41

Cena? BHT jest droższe? Niby co to ma do rzeczy skąd pobiorą włosy czy z tylu głowy czy z brody czy nawet nogi?

 

Zapytaj chirurgów, ja tylko stwierdziłem fakt, że BHT od FUE jest droższe, i to znacznie.

 

Pią Sty 07, 2011 15:27

Wlosy z ciala sa alternatywa tylko dla tych ktorzy nie posiadaja odpowiednio bogatego we wlosy miejsca dawczego na glowie.

 

Tak jak napisal Rambo3 wlosy z nog i klatki piersiowej sa prawie o polowe ciensze niz te zdrowe ktore mamu na glowie, poza tym wlosy na glowie rosna w grupach folikularnych czyli po 2, 3 a czasem nawt 4 wlosy wyrastajace z jednego miejsca. Innymi slowy przeszczepiajac na lysa glace 10 tys graftow przeszczepilismy okolo 25 tys wlosow, kiedy przeszczepimy 10 tys graftow bht z klaty badz z nog bedziemy mieli 10 tys wlosow o polowe cienszych niz te na glowie i oczywiscie efekt mizerny - cztery razy mniej gramatury wlosa niz przy zwyklym przeszczepie. Poza tym jak wspominali koledzy wlosy z ciala upodobniaja sie do tych na glowie najprawdopodobniej na skutek dzialania duzej ilsci dht ale trwa to bardzo dlugo kilkanascie faz wzrostu musi minac aby taki wlos stal sie identyczny, wlosy z ciala rosna krotko bo maja krotki okres anagenu a odpoczywaja dlugo bo maja dlugi okres telogenu to dlatego nie dorastaja dluzej niz 5 cm bo juz zaczynaja wypadac:)

 

Podsumujmy powyzsze, mniej wlosow, ciensze, szybciej wypadajace, dluzej odrastajace takie sa wlosy z klatki piersiowej, rak i nog to tylko kilka minusow kolejny jest taki ze rosna pod roznymi katami i ich pobranie jest bardziej skomplikowane niz zwykle FUE dlatego duzo wloskow jest niszczonych przy pobieraniu i duzo nie odrasta przy wszczepianiu - co prawda sa eksperci od tego typu przeszczepow ktorzy maja duzy procent odrostu BHT ale sa kosmicznie drodzy tak jak pan Sanusi Umar:)

 

Nie kazdy ma wlosy jak malpa na klacie i nogach wiec 80 % zainteresowanych BHT nie bedzie moglo skorzystac z tych czesci ciala ale 20 % lysoli posiada odpowiednie wlosy do przeszczepu z ciala glowe dlatego wykonuje sie takie zabiegi:)

 

A wlosy z brody to juz inny temat, sa grubsze, latwiejsze do pobierania i da sie z nich zrobic fajny przeszczepik - problem z tym ze nie kazdy chce pozbyc sie ich na zawsze, czasem fajnie wygladamy z dwu trzydniowym zarostem - to takie meskie:)

 

Pozdrawiam.

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Pią Sty 07, 2011 16:13

dzięki Migdal za podsumowanie tej dyskusji, która była troszkę bez sensu, bo ja posiadam doświadczenie ( przeszczepy, widok wielu ludzi po op ) ale nie posiadam fachowej wiedzy, a kolega zaczął coś pisać nie posiadając ani jednego ani drugiego.

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Pią Sty 07, 2011 16:45

Dzięki Migdal za odp.

Rambo3 ja nie pisałem tylko pytałem i dlatego wybrałem szczególnie Ciebie bo wiedziałem ze, robiłeś już przeszczep i udzielisz mi odpowiedzi.

 

Sob Sty 08, 2011 19:27

Czy na pewno grafty na ciele (poza głową) mają w sobie tylko jeden włos? Ja u siebie na klacie wielokrotnie widziałem "podwójne" włosy, na 99% wyrastały dwa włosy z jednego graftu. Przy depilacji wychodziły razem i były połączone na dole.

 

Swoją drogą, chętnie bym się owłosienia na klacie permanentnie pozbył;) ale zarostu bym raczej nie dał tknąć, od dawna chodzę z takim skracanym na 3mm:)

 

Sob Sty 08, 2011 22:30

xattic bywaja rzeczywiscie grupy folikularne na ciele sam znalazlem u siebie jeden lub dwa przypadki - malo, malo jeszcze raz malo i to tylko na klatce piersiowej - to co na glowie jest norma na ciele jest tylko wyjatkiem niestety:(

 

Ogolnie lubie pisac o nowinkach technicznych, pozytywach i o tym ze nie ma rzeczy niemozliwych ale tutaj niestety mi sie nie udalo czego bardzo zaluje. No coz jest jak jest cudow z wlosow z ciala nie zrobimy - jesli chodzi tylko o jako takie maskowanie lysinki to probowac zawsze mozna, zawsze znajdzie sie chirurg ktory to wykona:)

 

Przepraszam za literowki ale zjadlo mi polskie znaki.

 

Pozdrawiam.

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Czw Sty 13, 2011 12:43

no i umarł wątek bo nie ma Grzegorza...

 

minęło ponad 5 tygodni, zapewne już skóra na głowie się zagoiła, to co miało wypaść już wypadło bądź odpadło, cebulki przeszczepione zbierają siły aby wydać na powierzchnię nowe włosy już od marca- to możemy się domyślać ale jaka jest prawda?

 

czekamy na opis wraz ze zdjęciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Lut 04, 2011 17:04

Grzegorz: czy wypadły ci wszystkie przeszczepione włosy, czy coś się ostało?

 

Pią Lut 04, 2011 17:06

Grzegorz: czy wypadły ci wszystkie przeszczepione włosy, czy coś się ostało?

 

posia jakieś problemy u Ciebie? Wstaw proszę fotki.

 

Pią Lut 04, 2011 17:08

Posia: jeżeli wypadła Ci większość włosów to... nie masz się co martwić. W każdym zabiegu ht jest to norma, dopiero 3-6 miesięcy po nim powinien rozpocząć się wzrost.

 

Pią Lut 04, 2011 17:12

Wypadła zdecydowana większość, zostało może 20% ... boje się wrzucać fotki, bo znowu się zacznie burza w dyskusji między zwolennikami i przeciwnikami polskich klinik, a mam tego dosyć ... dlatego będę to teraz robił znacznie rzadziej.. a tak nawiasem jesteśmy teraz na innym wątku.. chętnie poznam wyniki Grzegorza .. jego zabieg był około 40 dni wcześniej.. więc miałbym porównanie w mojej historii.

 

Pią Lut 04, 2011 17:21

Wypadła zdecydowana większość, zostało może 20% ... boje się wrzucać fotki, bo znowu się zacznie burza w dyskusji między zwolennikami i przeciwnikami polskich klinik, a mam tego dosyć ... dlatego będę to teraz robił znacznie rzadziej.. a tak nawiasem jesteśmy teraz na innym wątku.. chętnie poznam wyniki Grzegorza .. jego zabieg był około 40 dni wcześniej.. więc miałbym porównanie w mojej historii.

 

posia nie ma sie co denerwowac - znam każdy wątek z tego forum traktujący o przeszczepach i w wiekszości przypadków wszystkie włoski, które pozostały po przeszczepie wypadły.

Pierwsze efekty "swoich" włosów powinieneń obserwowac około 2-3 tyodnie po przeszczepie. Finalny efekt osiąśgniesz po około 8 miesiącach.

 

Masz też ten komfort, że zawsze możesz dowiedziec się "u źróła" w Sopocie czy na danym etapie po przeszczepie sytucja na głowie jest OK!.

 

pozdrawiam,

 

Pią Lut 04, 2011 17:23

Ale ja się wcale nie martwię, wiem że miały wypaść. Mnie irytuje tylko gdy mój stan staje się przyczyną skrajnych wypowiedzi i kłótni... nie zaśmiecajmy wątku Grzegorza

 

Pią Lut 04, 2011 17:25

po 2-3 tygodniach nowe włosy? Chyba w postaci wypadnięcia bo DO tego czasu przechodzą one w stan spoczynku. Zaczynają wyrastać najwcześniej w 2 miesiącu, a zazwyczaj później.

 

Pią Lut 04, 2011 17:27

po 2-3 tygodniach nowe włosy? Chyba w postaci wypadnięcia bo DO tego czasu przechodzą one w stan spoczynku. Zaczynają wyrastać najwcześniej w 2 miesiącu, a zazwyczaj później.

 

najwcześniej po 2-3 tygodniach - organizm ludzki nie da się zaszufladkowac:).

 

Pią Lut 04, 2011 19:17

Po 2-3 tygodniach Organizmu ludzkiego nie da się zaszufladkować, ale ciebie da. Zostałeś zaszufladkowany jako skończony bałwan

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Lut 04, 2011 19:28

kiss me napisał: Po 2-3 tygodniach Organizmu ludzkiego nie da się zaszufladkować, ale ciebie da. Zostałeś zaszufladkowany jako skończony bałwan

 

nie jako skończony bałwan tylko jako tani luj z tłustym włosiem

 

Sob Lut 05, 2011 0:48

pawel.pb naprawde nie powinieneś się wypowiadać - ośmieszasz się po raz kolejny , to irytujące

 

Sob Lut 05, 2011 14:09

pawel.pb naprawde nie powinieneś się wypowiadać - ośmieszasz się po raz kolejny , to irytujące

 

ty natomiast jesteś przykładem elokwencji, jestem dumny, że mogę czytac twoje wypowiedzi

 

Sob Lut 05, 2011 14:31

najwcześniej po 2-3 tygodniach - organizm ludzki nie da się zaszufladkowac:).

 

Chyba raczej najwcześniej po 3 miesiącach, a zazwyczaj później.

A pełny efekt nawet po roku lub dłużej.

 

Nie Mar 20, 2011 16:54

Jak tam Grzegorz sytuacja na głowie ,coś już kiełkuje ?

 

Nie Mar 20, 2011 18:49

Coś będzie widać pewnie po 4 miesiącach jak to zwykle bywa.

 

Pon Mar 21, 2011 10:46

Coś będzie widać pewnie po 4 miesiącach jak to zwykle bywa.

 

Siemka fredpies - pamietasz mnie z konsultacji ?A Ty jak z przeszczepem? kiedy robisz? Ja juz po

 

Pon Mar 21, 2011 19:54

greggio: kiedy miałeś ?

masz fotki ? wyslij mi na p-a-w-e-l1@o2.pl

 

Pon Mar 21, 2011 19:58

fredpies napisał: Coś będzie widać pewnie po 4 miesiącach jak to zwykle bywa.

 

Siemka fredpies - pamietasz mnie z konsultacji ?A Ty jak z przeszczepem? kiedy robisz? Ja juz po

 

Napisz jaką miałeś gęstość i ile zrobiłeś ? Zrobię na pewno, na razie czekam jednak na rozwiązanie pewnych kwestii finansowych.

Robiłeś FUE, FUT ?

Napisz na PW

 

Pon Mar 21, 2011 20:25

 

Wto Mar 22, 2011 17:45

W tym tygodniu postaram się wstawić dokładniejsze zdjęcia, wraz z opisem.

 

628dba13bcae1333.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Mar 22, 2011 18:26

Już widać ,że włosy zaczęły rosnąć . Końcowy efekt będzie naprawdę świetny . Grzegorz przypomnij mi czy bierzesz fina?

 

Wto Mar 22, 2011 19:46

Fajnie to wygląda. Eh, szkoda że Koray nie robi już FUT.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Mar 22, 2011 23:38

Grzegorz, mam 2 pytanka: jak wyglada u ciebie sytuacja na czubku (gniazdo) - dawniej/teraz - na starej focie kiepsko widze, a na zdjeciach z 'flamastrem' masz wygolony leb wiec nic nie widac. ?

 

I co Koray mowil o ewentualnym robieniu czubka, jakie efekty sa?

 

Sro Mar 23, 2011 15:45

Stan na dzień dzisiejszy:

 

70caa4d1aafa5baa.jpg

 

2a8cb0fe6ca97f72.jpg

 

e537d92f33d1cf91.jpg

 

caaef2704d220a5d.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Sro Mar 23, 2011 16:00

Już widać ,że włosy zaczęły rosnąć . Końcowy efekt będzie naprawdę świetny . Grzegorz przypomnij mi czy bierzesz fina?

 

Biorę fina

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Sro Mar 23, 2011 16:10

Grzegorz, I co Koray mowil o ewentualnym robieniu czubka, jakie efekty sa?

 

Koray polecił abym bral fina i poczekał z decyzją o zabiegu do listopada. Od czerwca stopniowo ograniczę przyjmowanie fina, tak, aby pod koniec sierpnia definitywnie z nim skończyć. Poczekam aż wypadnie to, co ma wypaść , a później body FUE w Indiach, włosów mam kilka na klatce i na brodzie wiec na pewno na 3000 graftów starczy - strip raczej odpada w moim przypadku (na dzień dzisiejszy).

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Sro Mar 23, 2011 20:09

efekt już można powiedzieć zaczyna być widoczny. Linia którą zbudował doktorek zaczyna się robić jak u nastolatka;)

Tylko nie wiem po co ci fina i te plany z resztą...? na tym co widać poza przodem jest całkiem gęsto...tzn.nie widzę oznak łysienia...

 

Czw Mar 24, 2011 1:02

Koray robi dobrą robotę, ale dla ludzi ze słabym donorem odpada niestety FUE. Właściwie jak ktoś ma dobry donor na FUE i <= NW 4 to praktycznie nie jest łysy, a barierą są jedynie pieniądze

 

Wto Kwi 05, 2011 15:15

Hej grzegorz,

 

Spodziewasz się że linia jeszcze się zagęści czy to jest już jakby finalny efekt?

Nie jestem znawcą w temacie transplantacji i nadal nie do końca wiem czego maksymalnie mogę się spodziewać po przeszczepie. Taka gęstość jak u Ciebie to nie jest jeszcze coś co by mnie zadowalało i stąd moje pytanie czy ta gęstość jeszcze się poprawi?

 

Wto Kwi 05, 2011 15:23

Oczywiście, że się zagęści, minęły dopiero 4 miesiące.

 

Wto Kwi 05, 2011 19:10

Koncowego efektu należy oczekiwać po 12-stu miesiącach od zabiegu.

 

Czw Kwi 07, 2011 20:13

Kiedy masz zamiar wybrać się do Indii ?

 

Pon Kwi 11, 2011 13:22

grzegorzrz, mam prośbę, mógłbyś machnąć fote z dobrym swiatłem na cały tył, ale nie od góry tylko "frontalnie" z tyłu chodzi mi o obraz tyłu po pobraniu 2600, bo tez tyle zamierzam sobie u Koraya sieknąć. Będe wdzięczny za fote i opinie czy widzisz jakiekolwiek przerzedzenia po pobraniu 2600 graftów i na ile ewentualnie mógłbyś sobie pozwolic przerzedzic tą czesc gdybys musiał 2 zabieg kiedys machnąc, pozdrawiam i gratuluje, efekt fajny, a będzie jeszcze lepiej za jakis czas na bank !

 

Sro Kwi 20, 2011 17:43

super sprawa, jednak za 30 koła to ja wolę obciąć się na 1 mm i kupić niezłą fure, imo dobrze wyglądałeś bez włosów ale w końcu to Twoja decyzja była, pozdrawiam i jak najlepszych efektów życzę

 

Sro Kwi 20, 2011 23:09

Całkiem stylową masz łazienkę Grzegorz

_________________

---

Styczeń 2011 - Medical Hair 1547 STRIP, posia-india@wp.pl

 

Pon Maj 02, 2011 15:30

Grzegorz jak postępy? Możesz wrzucić zdjęcie gdzie nie zasłaniasz obszaru przeszczepu dłuższymi włosami z tyłu i ze środka?

_________________

---

Styczeń 2011 - Medical Hair 1547 STRIP, posia-india@wp.pl

 

Sro Cze 15, 2011 18:10

7,5 miesiąca po zabiegu

d2c95fb1a5ef10cf.jpg

 

620021f82cd5045d.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Sro Cze 15, 2011 18:16

fina nie biorę już od 1,5 miesiąca

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pią Cze 17, 2011 8:15

Mógłbyś grzegorzrz wrzucić zdjęcia całej głowy z góry i całego przodu abysmy zobaczyli jak to wizualnie wygląda?

 

Nie Cze 26, 2011 16:35

Jeszcze z 1000 na dogęszczenie i bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Lip 18, 2011 20:00

Efekty 7,5 miesiąca po zabiegu

 

 

przed

ebb2d877296a4c53.jpg

 

8afd03862018d44e.jpg

 

w trakcie zabiegu - aby pokazać o ile obniżona została linia

 

43717a6dfb3e8284.jpg

e3d64d6d3a995b2cgen.jpg

 

stan na dzień dzisiejszy - długość włosów 1,5 cm :

42d16ba495e3fd3c.jpg

 

187f5e3a96a09a15.jpg

 

676b8e6b67e49223.jpg

 

5bf413b61d3074e1gen.jpg

 

a49e9c2565ab0700gen.jpg

 

edd5a4a584b8c9f8.jpg

 

b9f1aa61654c269a.jpg

 

3c17b2a9e865f4fd.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pon Lip 18, 2011 20:21

WOW!

_________________

Proscar 1 mg - Nizoral - Humavit - Zielona Herbata

 

Pon Lip 18, 2011 20:23

2600 graftów na taki obszar no to trudno żeby nie zachwycało.

 

Pon Lip 18, 2011 20:28

Wygląda fajnie:) choć mógłbyś jeszcze pokazać fotki, na których widać linię włosów.

 

Pon Lip 18, 2011 23:30

super wyszło a można jeszcze oczekiwać niewielkiej poprawy przecież

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Lip 19, 2011 7:49

Szok. Inny człowiek..

 

Wto Lip 19, 2011 9:48

Dobrze to wygląda. Pytanko czy możesz wrzucić fotke przy świetle dziennym?

 

pozdrawiam,

D.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Wto Lip 19, 2011 10:29

Ja jeszcze się upewnię - rozumiem, że czwarta fotka przedstawia stan między pierwszym a drugim dniem zabiegu?

 

Wto Lip 19, 2011 10:58

Ja jeszcze się upewnię - rozumiem, że czwarta fotka przedstawia stan między pierwszym a drugim dniem zabiegu?

 

czwarta fotka jest po pierwszym dniu zabiegu - po przeszczepie 1300 graftów,

 

a tu po drugim dniu - przeszczepione 2600 graftów.

 

1cd158edb1b80fb9.jpg

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Wto Lip 19, 2011 13:33

Fajna linia, zero zakoli, pozazdrościć. Niestety ja jestem NV5, ale zobaczymy co dr. Bisanga wyczaruje.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Pon Wrz 05, 2011 18:22

Po odstawieniu fina zaczęła mi sie sypać korona, fina brałem od listopada 2010 do okolo kwiecień 2011, efekty byly super, ale wystąpil znaczny spadek libido, wiec odstawilem ,libido wrocilo do normy.

Koray stwierdzil ze mam predyspozycje do 5A i na dziej dzisiejszy widzę ze miał rację, korona bardzo sie przerzedził , wiec zdecydowałem sie na kolejny zabieg.

Tym razem 8-9 listopad Gho Praga, 600graftow BHT i 500graftów GHO - FM.

 

Mam w planach co roku przeszczepiac sobie okolo 1000 graftow, zobaczę jak bedzie u mnie z odrostami w donorze i na ile metoda GHO_FM sie sprawdza, jezeli ta metoda sie nie sprawdzi u mnie i nie bede widzial znaczacych odrostow skupie sie tylko na BHT

 

Mam zamiar udowodnić wszystkim niedowiarkom i fanom archaicznego stripa że da sie załatać 5A nie skalpując sobie glowy, oczywiscie , bedzie to proces bardziej czasochłonny, ale też skuteczny.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Pon Wrz 05, 2011 19:33

No czekam z niecierpliwością na Twoje rezultaty Grzegorzu.

 

A tak w ogóle... mówisz o odrostach... nie chodziło Ci czasem o HST? HST jest nowsze i ponoć lepsze niż FM.

 

Wto Wrz 06, 2011 12:50

Jak zauważył jeden z kolegów w Pradze robią właściwie HST. Ogólnie to bardziej chodzi o zastrzeżone nazwy, które to kliniki chcą mieć na wyłączność (Praga też ma swój patent i wyłączność). Dla nas ważniejszy jest efekt, a co do tego widziałem dyskusję (forum izraelskie) porównującą Prage z Mastrich i to raczej ze wskazaniem na tę pierwszą.

 

Sob Paź 29, 2011 13:37

Po odstawieniu fina zaczęła mi sie sypać korona, fina brałem od listopada 2010 do okolo kwiecień 2011, efekty byly super, ale wystąpil znaczny spadek libido, wiec odstawilem ,libido wrocilo do normy.

Koray stwierdzil ze mam predyspozycje do 5A i na dziej dzisiejszy widzę ze miał rację, korona bardzo sie przerzedził , wiec zdecydowałem sie na kolejny zabieg.

Tym razem 8-9 listopad Gho Praga, 600graftow BHT i 500graftów GHO - FM.

 

Mam w planach co roku przeszczepiac sobie okolo 1000 graftow, zobaczę jak bedzie u mnie z odrostami w donorze i na ile metoda GHO_FM sie sprawdza, jezeli ta metoda sie nie sprawdzi u mnie i nie bede widzial znaczacych odrostow skupie sie tylko na BHT

 

Mam zamiar udowodnić wszystkim niedowiarkom i fanom archaicznego stripa że da sie załatać 5A nie skalpując sobie glowy, oczywiscie , bedzie to proces bardziej czasochłonny, ale też skuteczny.

 

grzegorzu co to jest to gho-fm czy jak to kolega ponizej tez nazwal hst? Mowisz o odroscie donoru tzn ze to jakas metoda po ktorej pobrane grafty odrastaja? Jesli jest juz taka metoda to po co stosujecie inne metody i martwicie sie o brak wlosow do ewentualnych przeszczepow w przyszlosci? Pierwszy raz slysze o takiej metodzie zeby w miejscach z ktorych zostaly pobrane wlosy odrastaly nowe...czy ja poprostu cos zle zrozumialem?

 

Sob Paź 29, 2011 15:23

Tak, w teorii odrastają włosy w jakimś procencie w obszarze dawczym. Problemem jest to, że tak naprawdę trudno ocenić, jak duży jest odrost i czy naprawdę występuje. Pewnie tak, ale pokrycie głowy w ten sposób przeszczepianymi włosami to wiele lat, bo raczej nie robią w jednej sesji więcej niż 1500 graftów.

 

Sob Paź 29, 2011 17:10

Tak, w teorii odrastają włosy w jakimś procencie w obszarze dawczym. Problemem jest to, że tak naprawdę trudno ocenić, jak duży jest odrost i czy naprawdę występuje. Pewnie tak, ale pokrycie głowy w ten sposób przeszczepianymi włosami to wiele lat, bo raczej nie robią w jednej sesji więcej niż 1500 graftów.

 

A to juz zalezy od tego jakie ktos ma lysienie i z jakim stopniem lysienia juz obencego podchodzi do zabiegow. Jesli ktos lysieje stopniowo to po te 1500 raz na jakis czas mu starczy.

Ale ta metoda jest juz udowodniona? Od kiedy ona istnieje i jesli juz od dluzszego czasu to dlaczego nadal robicie fue czy nawet strip bojac sie ze nie starczy Wam wlosow na kiedys tam...skoro jest juz taka metoda. Tak wiele osob czeka na klonowanie ale w sumie po co skoro juz jest taka metoda-zamiennik klonowania...?

 

Sob Paź 29, 2011 21:25

Ja w ten odrost nie wierze. Gdyby tak było że odrasta 80% to mało kto by skalpował sobie łeb...

 

Nie Paź 30, 2011 0:11

odrost jest i są zdjęcia makro, które to pokazują. Zresztą to akurat bardzo łatwo sprawdzić doświadczalnie (dobry obiektyw, strzyżenie i fotki co miesiąc), nie są to teorie typu "jaki kąt włosa daje lepsze efekty".

Poważnym minusem jest 2krotnie dłuższy czas zabiegu a za tym mniejsza ilość dziennie. Mnie to nie przeszkadza, nastawiłem się na stopniowe uzupełnienia, bo łysieję bardzo powoli, ale systematycznie (ponad 20lat).

Natomiast przyzwyczajenie to rzecz oddzielna, przykład - potzreba kilkudziesięciu lat, by przeciętny europejczyk przyjął, że automatyczna skrzynia to wygoda (powoli przyjmuje).

 

Nie Paź 30, 2011 9:54

mnie zastanawia jedno,ze najlepsze autorytety,ludzie którzy eksperymentują od lat,nie robią tą metodą, dr A np. ,Bisanga,Cole, oni nie są nastawienie na tempo i zysk przeciez tylko i wyłącznie, dr A np. robi naprawde cuda z włosami ,pier..li sie przeciez w zabawe z calego ciala itd, robi 4,5mm penem nawet,a nie chce sie bawic w dzielenie graftow.

Są FUE i FUE, im mniejsza średnica punktaka tym lepszy stan donoru z tyłu, a mi sie wydaje ,ze to dzielenie grafta moze byc przyczyna wielu uszkodzen i obumierania graftow,tak na logike.....

nie wiem,ale mnie prywatnie jakos ta metoda wogole nie przekonuje

ale wiadomo,trzeba sprobowac na wlasnej skorze ,zeby sie przekonac,skoro nie ma badan, to ze robia 1200 dziennie to nic nowego,ja tez w Indiach jade na 6 dni zabiegow po 1200 graftow dziennie,bez żadnego,dzielenia,multiplikacji więc zastanawia mnie jednak i tak tempo Pragi

pyt. do cocosa: jak brales revivastem? od piwerwszego dnia po zabiegu czy wczesniej?

 

pozdro

 

Nie Paź 30, 2011 11:31

Dr A's poprawiał nawet zabiegi po Dr Gho więc wiecie...

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Paź 30, 2011 13:26

Majette podzielam całkowicie twój pogląd ( wątpliwości ) w sprawie metody stosowanej przez GHO.

troche poza tematem ,.... czy może ktoś dysponuje przykładami maskowania blizny po stripie ,metodą FUE ?

 

Nie Paź 30, 2011 20:44

Revistem zacząlem po zabiegu. A w FM jednak wierzę narzędzie mają cieniutkie (0,6mm) i na prawdę zastanawia szybkość gojenia/brak opuchlizn. Co do podjęcia techniki... wymienieni chirurdzy są mistrzami W TYM CO WYKONUJĄ, przejście na FUE dzielone mogłoby postawić ich na równi (lub nawet nie) z innymi operującymi GHO (Praga po krótki czasie miała lepsze wyniki od pomysłodawcy). Ja nie słyszałem, by któryś z autorytetów stwierdził "GHO nie działa" - po prostu każdy robi swoje. Nie dziwi mnie to. Co do skuteczności multiplikacji należałoby znać konkretne statystyki/opracowania, spekulacje forumowe za wiele nie znaczą.

 

Nie Paź 30, 2011 20:56

No właśnie, konieczne byłyby badania niezależne od GHO. Jakby przeprowadził ewaluację jakiś ośrodek uniwersytecki albo konkurencyjna klinka, która zajmuje się transplantacją włosów, to mielibyśmy jakiś wartościowy materiał, a tak GHO twierdzi sobie jedno, a pozostali są sceptyczni i nie potwierdzą ani nie zaprzeczą, że to działa. Nie sądzę, aby Hassan i Wong czy Bisanga próbowali zafałszować wyniki takich badań, jakby poproszono ich o ocenę stopnia odrostu w obszarze dawczym, bo klinika macierzysta GHO i oddział w Pradze nie zagrażają im pod względem efektów estetycznych zabiegów, skoro ci pierwsi bez problemów uzyskują dużo większą gęstość graftów na cm2.

 

Nie Paź 30, 2011 22:39

i nic nie fałszują. po prostu robią swoje (FUE, FUT, max gęstość na raz), co nie jest żadnym dowodem, że multiplikacja nie działa

 

Pon Paź 31, 2011 8:10

Ale ja o tym doskonale wiem. Po prostu chciałbym, aby jakiś ośrodek zewnętrzny potwierdził, że metoda multiplikacja, którą wynalazł dr GHO, działa i przynosi dobry odrost w obszarze dawczym. Wtedy byłbym jej entuzjastą, a tak po prostu czekam, aż ktoś w ciągu kilku lat za jej pomocą odbuduje stan na głowie z np. NW5, zaś jego donor pozostanie w naprawdę dobrym stanie. Wówczas spekulacje na temat jej efektywności po prostu ustaną.

 

Sro Lis 02, 2011 11:30

Ale ja o tym doskonale wiem. Po prostu chciałbym, aby jakiś ośrodek zewnętrzny potwierdził, że metoda multiplikacja, którą wynalazł dr GHO, działa i przynosi dobry odrost w obszarze dawczym. Wtedy byłbym jej entuzjastą, a tak po prostu czekam, aż ktoś w ciągu kilku lat za jej pomocą odbuduje stan na głowie z np. NW5, zaś jego donor pozostanie w naprawdę dobrym stanie. Wówczas spekulacje na temat jej efektywności po prostu ustaną.

 

Czyli ta metoda jest jakas innowacja? W tym roku zostala wprowadzona ze nie ma jakis konkretnych dowodow jeszcze?

 

Sro Lis 02, 2011 12:21

Nie jest innowacją.

Gho już od dawna miało jakieś tam specjalne FUE które to niby pozwalało na 40% odrost w obszarze dawczym. Teraz udoskonalili tą metodę i teraz nazywa się chyba HST i odrost jest rzekomo 80%.

 

Ja oczywiście w to nie wierze. Może to działa w ten sposób że po prostu grafty wielowłosowe są dzielone i np. z grafta 3 włosowego jeden włos rośnie w obszarze dawczym a drugi w biorczym... a jeden ani tu ani tu.

Gdyby tak było różowo że po zabiegu w GHO mamy po prostu więcej włosów na głowie to by już dawno media krzyczały że problem łysienia zażegnany.

 

Póki co nie robiłbym przeszczepu w GHO. Lepiej już zrobić zwykłe FUE u jakiegoś dobrego chirurga który ma odrost w obszarze biorczym na poziomie bliskim 100%.

 

Sro Lis 02, 2011 19:34

Póki co nie robiłbym przeszczepu w GHO. Lepiej już zrobić zwykłe FUE u jakiegoś dobrego chirurga który ma odrost w obszarze biorczym na poziomie bliskim 100%.

 

Nic juz nie rozumie. Zwykle fue po ktorym odrosnie wszystko co zostalo pobrane w obszarze biorczym. Przeciez wlasnie o tym mowimy ze nie ma czegos takiego. Jedynie GHO jak to mowicie sciemnia ze po jego przeszczepie odrosnie to co zostalo pobrane w 80%.

 

Sro Lis 02, 2011 19:52

Miałem na myśli obszar na który są przeszczepiane grafty. Biorczy - obszar który 'bierze' grafty...

 

Sro Lis 02, 2011 21:47

Policzenie graftów w wybranym obszarze miejsca dawczego to prosta sprawa i może to zrobić każdy przed i po zabiegu. Jak zdecyduję się na powtórkę, to mogę zroboć ze zliczanką. W każdym razie nie ma tu przestrzeni dla bezkarnej iluzji i spekulacje.

info od Hajduka:

Odpowiedz :

nasza metoda pracuje s bardzo malou iglou, o diametrzu 0,62 mm . W takym przypadku poprostu ostanu komroky regeneracyjne w miejstach kdzie byl graft . Tak sie zrobi regeneracija miesjta darcowskego.,

To dokladal w Istanbule v maju 2011 na wielkym swiatowym kongresie / "the next big thing" / i president ISHRS dr.Jerry Cooley , jak proponowal transplantaciju tylko wlosow wyczongnutych , tylko potwuierdzil naąej teorii , ktoru my robime juľ 7 lat.

 

http://www.ghoclinic.cz/pl/article/?catID=15&seoName=metoda-gho-fm

http://www.ghoclinic.cz/pl/article/?catID=7

 

Jest parę wątków o GHO, nie warto zaprzątać topicu Koledze (też będzie miał Pragę za kilka dni).

Nazwy multiplikacja, HST, GHO-FM to synonimy i chodzi pewnie o kwestie rejestracji patentu.

 

Wto Lis 15, 2011 22:20

hmmm,troche to dziwne tłumaczenie,z tego co zrozumiałem to pracują igła o,6 mm i dlatego w miejscu dawczym pozostają komórki itd, no ale np. dr A pracuje igłą nawet 0,45 mm i nie napomina nawet o multiplikacji

 

Czw Lis 17, 2011 0:13

chyba igła to nie wszystko. W Pradze robią także FUE nie dzielone (nie FM) i wtedy mają 2x większe tempo. Namówcie Grzegorza na zliczenie gęstości w jakimś miejscu dawczym (ja o tym nie pomyślałem) przed zabiegiem, a potem kilka miesięcy po i zobaczymy jaki będzie odrost donora.

 

Czw Lis 17, 2011 11:53

z niecierpliwością czekam na relację Grzegorza z Pragi

 

Pią Lis 18, 2011 12:46

z tym zliczeniem ilości włosów w donorze przed i pół roku po zabiegu może być pewien problem bo przeciez włosy występują w różnych fazach wzrostu co wpływa na ich ilość - gęstość w danej chwili.

Wynik takiego pomiaru nie będzie zbyt dokładny - nie określi jaki procent włosów odrasta - ale zawsze mniej węcej pozwoli się zorientować czy w ogóle odrost w obszarze dawczym występuje.

więc Grzegorz jesli masz możliwość to podlicz - bedziemy wdzięczni

 

Pią Lis 18, 2011 23:22

Glacia, ale te fazy naturalnie rozkładają się losowo a za tym - równomiernie. Przecież nie ma tak, że akurat lewy bok jest w anagenie a prawy telogenie, jak weźmiesz kilka cm2 to zawsze będzie podobnie. To byłby dobry test i był juz robiony oficjalnie, ale zawsze na potzreby Forum przydałby sie kolejny.

 

Sro Lis 30, 2011 14:07

Czy ktoś z użytkowników próbował kontaktować się z kliniką dr.Koray drogą meilową?Wysłałem do nich zapytanie o wolne terminy.Odpowiedzieli mi abym wyłał do nich nr.telefonu oraz zdjęcia.Przesłałem zdjęcia oraz informacje ze nie wyśle nr. ponieważ nie znam języka angielskiego i wole korespondować z nimi drogą meilową.Czekam już tydzień na odpowiedz.

 

Sro Lis 30, 2011 17:21

ja pisalem dwukrotnie i zero odzewu, widocznie taki ruch ze maja wyjebane 8)

 

Nie Gru 04, 2011 0:48

Grzegorz zdaję się jesteś już po multi+BHT w Pradze.

Dopiszesz coś?

 

Nie Gru 04, 2011 18:41

Grzegorz zapewne zrezygnował z Pragi ...

GHO przekonałoby wielu do swojej metody zamieszczając na swojej stronie więcej zdjęc swoich pacjentów ,

.... dlaczego nie zadbają o ten szczegół ?

 

Nie Gru 11, 2011 14:13

wysyłałem 2 razy meila w sprawie konsultacji do kliniki Asmed dr Koraja

i nie otrzymałem odpowiedzi

może ten adres meilowy

info@asmed.com.tr

jest nieaktualny ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Gru 13, 2011 16:27

Dzisiaj otrzymałem od nich odpowiedz w której poinformowali mnie abym do nich przedzwonił lub wysłał nr.telefonu.Niestety nie znam języka angielskiego,a nie chce wtajemniczać znajomych.

 

Sro Gru 28, 2011 11:57

Grzegorz halooooo ,dopiszesz coś ?

... jakie są twoje dalsze plany ?

... co z GHO Praga ?

 

Wto Sty 10, 2012 22:50

Hej

Grzesiek mam pare pytań odnosnie zabiegu:

 

1. Czy po dwoch tygodniach od zabiegu technika FUE mozna wrocic do pracy jakby nic sie nie stalo ? czy sa widoczne na skorze jeszcze jakies slady ? (bardziej chodzi mi o miejsce w ktore wlosy sa przeszczepiane, bo domyslam sie ze slady pobran sa juz praktycznie zarosniete 3-4 mm wlosami).

 

2. Czy kierowce i miejsce w hotelu w klinice mozna zarezerwowac podczas konsultacji telefonicznej?

 

3. Czy bezposrednio po operacji mozna nosic czapke basebolowke zeby niepokazywac glowy ?

 

4. Czy trzeba placic jakas zalicze za zabieg wczesniej ?

 

5. Czy jestes moze z Warszawy? jesli bys znalazl chwile to chetne bym sie z Toba skonsultowal osobiscie odnosnie zabiegu.

 

Jesli znajdziesz chwile czas to pliss daj znac.

Z gory dzieki

Karol

 

Pią Sty 13, 2012 10:36

Grzegoż pewnie już tutaj niezagląda , może jest Ktoś kto robił zabieg w Turcji ?

 

Pią Sty 13, 2012 10:45

chłopaki wpisywać się kto chętny do wyjazdu.

W grupie pewnie wyrwie się lepszą cenę.

 

Pią Sty 13, 2012 10:46

cena 2,5Euro to chyba najtaniej a efekty dobre jak widać u Grzegorza

 

Sob Sty 14, 2012 9:17

Hej

Grzesiek mam pare pytań odnosnie zabiegu:

 

1. Czy po dwoch tygodniach od zabiegu technika FUE mozna wrocic do pracy jakby nic sie nie stalo ? czy sa widoczne na skorze jeszcze jakies slady ? (bardziej chodzi mi o miejsce w ktore wlosy sa przeszczepiane, bo domyslam sie ze slady pobran sa juz praktycznie zarosniete 3-4 mm wlosami).

 

2. Czy kierowce i miejsce w hotelu w klinice mozna zarezerwowac podczas konsultacji telefonicznej?

 

3. Czy bezposrednio po operacji mozna nosic czapke basebolowke zeby niepokazywac glowy ?

 

4. Czy trzeba placic jakas zalicze za zabieg wczesniej ?

 

5. Czy jestes moze z Warszawy? jesli bys znalazl chwile to chetne bym sie z Toba skonsultowal osobiscie odnosnie zabiegu.

 

Jesli znajdziesz chwile czas to pliss daj znac.

Z gory dzieki

Karol

 

1. Czy po dwoch tygodniach od zabiegu technika FUE mozna wrocic do pracy jakby nic sie nie stalo ? czy sa widoczne na skorze jeszcze jakies slady ? (bardziej chodzi mi o miejsce w ktore wlosy sa przeszczepiane, bo domyslam sie ze slady pobran sa juz praktycznie zarosniete 3-4 mm wlosami).

Jak tylko zagęszczasz to raczej tak, ale jak przeszczepiasz włosy na łysinę to pozostaje zaczerwienie skory które u mnie utrzymywało się 2miesiace, ja używałem pudru w kremie żeby to zatuszować.

 

2. Czy kierowce i miejsce w hotelu w klinice mozna zarezerwowac podczas konsultacji telefonicznej?

Kierowcy nie trzeba rezerwować to u nich standard, ale ja wszelkie ustalenia, co do kierowcy i hotelu poczyniłem droga mailową, oczywiście później dzwonili do mnie z kliniki, aby wszystko jeszcze raz potwierdzić.

 

3. Czy bezposrednio po operacji mozna nosic czapke basebolowke zeby niepokazywac glowy ?

Doktor raczej odradza, ale ja miałem czapkę na głowie już godzinę po zabiegu i biegałem po Istambule.

 

 

4. Czy trzeba placic jakas zalicze za zabieg wczesniej ?

Tak, w moim przypadku było to 500 Euro

 

5. Czy jestes moze z Warszawy? jesli bys znalazl chwile to chetne bym sie z Toba skonsultowal osobiscie odnosnie zabiegu.

Nie, jestem z Pomorza.

 

Gdyby ktoś chciałby skontaktować się z kliniką, to radzę aby zaznaczył ze jest użytkownikiem polskiego forum i ze widział zabieg i efekty Gregora z Polski.

Oni priorytują takie osoby, ponieważ większość po zabiegu wstawia fotki i opis na forum, a jak wiadomo to dla nich darmowa reklama.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Sob Sty 14, 2012 12:03

Grzegorz wrzucisz aktualne fotki z zabiegu w GHO ?

 

Sob Sty 14, 2012 19:22

Prowadzę z nimi korespondencje i bardzo długo czeka się u nich na odpowiedz.Po obejrzeniu moich fotek stwierdzili przeszczep na3000 graftów.Natomiast podczas spotkania z Bhr Clinic w Warszawie określili zabieg na 2000-2500 graftów.Kazali mi przesłać do siebie nr.telefonu i wypełnić formularz na ich stronie.Nie sądzę aby dali upust, bo po co mieli by to robić.Przecież na brak klientów nie narzekają.Na zabieg trzeba czekać w kolejce.O zabiegu myśle w połowie roku.Na zabieg jestem zdecydowany i zamierzam go wykonać w tym roku.Moja gęstość donoru 60-70.

 

Nie Sty 15, 2012 15:46

Grzegorz czy w obszarze donoru nie zauważasz przerzedzenia lub śladów po zabiegu FUE ? (czasem pozostają minimalne jasne kropki)

Czy Twoim zdaniem można by z donoru jeszcze pobrać grafty?czy jest całkowicie wyeksploatowany?

 

Nie Sty 15, 2012 19:00

Dzieki za odpowiedz Grzesiek.

 

Sytuacja u mnie jest bardzo podobna do twojej wiec pewnie bede musial uzywac pudru :/

 

Widze ze u Ciebie zageszczali miejsca gdzie sa jeszcze wlosy myslalem ze sie tego unika aby nie uszkodzic istnejacych mieszkow.

 

 

Jesli ktos jest chetny na wyjazd to ja sie decyduje tylko ze chcialbym tak pod koniec roku, wiec kolo czerwca bede zalatwial wszelkie rezerwacje.

 

Nie Sty 22, 2012 11:42

Grzesiek mam jeszcze pytanire czy twoi znajomi w pracy , w zyciu zauwazyli ze robiles przeszczep czy byli tacy ktory nawet niewiedza i sie niedomyslaja ?

 

Sro Lut 29, 2012 2:18

@Grzegorzrz,

 

Czy byłaby możliwość, żebyś wkleił zdjęcie, kiedy masz długie włosy, ale zrobione od góry i pod ostrym światłem, tak jak w Twoim pierwszym poście?

 

Sro Kwi 25, 2012 18:41

Próbował ktoś kontaktować się z tą kliniką w sprawie zabiegu? Jest to w tym momencie najlepsza opcja na zabieg FUSE więc trochę się dziwię, że tylko jedna osoba była tam

 

Sro Kwi 25, 2012 22:18

dlaczego uwazasz ze to najlepsza opcja na FUSE???Co za tym przemawia?

 

Sro Kwi 25, 2012 22:33

Przede wszystkim cena (najtańsza cena za graf+tani przelot+tani kraj). A jakość naprawdę dobra. Wystarczy zobaczyć ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...